Skip to content
Aktuální číslo časopisu Edice svět seriálů
Aktuální číslo vyšlo 12. 10. 2016
Příští číslo vyjde 12. 06. 2017
Z aktuálního čísla

Sanitka 2: Velký návrat po 30 letech

Uběhly celé tři dekády od premiéry legendárního seriálu, když se začalo připravovat jeho pokračování. Navázat na úspěch první řady byl pořádný oříšek. To si ostatně...
Z aktuálního čísla

Simon Baker: „Pro většinu lidí jsem Mentalista.“

Jeho rošťáckému pohledu a blonďatým kudrnám podlehly miliony diváků, a zejména divaček, po celém světě. Magazín People zařadil populárního Australana mezi 50...
Z aktuálního čísla

Když vraždy, tak po britsku

Zavraždit svého soka pomocí jedu přidaného do lososové paštiky? Tak to je možné jen na britských ostrovech. Tom Barnaby nebo nepřekonatelný Hercule Poirot si udržují obvykle lehký...

Edice svět seriálů

Aktuální číslo časopisu Edice svět seriálů
  • 4Fenomén z kamenické nemocnice
  • 6Trnitá cesta za štěstím oblíbené dvojice
  • 8Simon Baker: Pro většinu lidí jsem mentalista
  • 10KaleidoskopNatáčeno v Česku
  • 12Vyprávěj: Retro, které milujeme
  • 14Světu vládnou kriminálky
  • 18Okresní přebor: Porce vybroušeného humoru z fotbalového hřiště
  • 20Sanitka 2: Velký návrat po 30 letech
  • 23Přátelé
  • 26Dana Morávková: Diváci si ji vyprosili zpět
Edice svět seriálů 1/2016
1 / 2016
Profil
Společenský magazín Svět seriálů věnuje svou pozornost české i zahraniční seriálové produkci od 90. let minulého století po současnost. Přináší vám informace ze zákulisí seriálů, jak vznikají, kdo jsou tvůrci a představitelé hlavních i vedlejších rolí, to vše okořeněné o perličky a zajímavosti z natáčení!
Edice svět seriálů

Perličky ze zákulisí

Natáčení seriálů se většinou neobejde bez komických situací či různých zádrhelů. O to víc jsou historky z natáčení pikantnější, když se jedná o velmi úspěšný počin. My vám přinášíme ty nejzajímavější momenty z natáčení a umožníme nahlédnout pod pokličku seriálu.
Edice svět seriálů

Seriálové legendy

V dnešní době na nás číhají seriálové novinky téměř na každém rohu. Některé jen tak přelétneme, na jiné se dokážeme dívat pořád dokolečka. Milujeme je a stává se nám, že hlášky z těch největších stálic dokonce zdomácněly. Dovolte nám připomenout ty nejlepší seriálové počiny, které si vydobyly nesmazatelné místo v našich srdcích.
Edice svět seriálů

Herci a herečky

Nedílnou součástí seriálů jsou hlavní postavy. Ty ve svých rukou většinou třímají úspěch celého seriálu. I kdyby byla zápletka sebelepší, ale hlavní hrdina nás prostě neosloví, mají tvůrci smůlu. Kdo jsou hlavní hrdinové a kdo je ztvárňuje? Jak se herci se svými rolemi popasovali a jak jim role změnily život? To vše se dozvíte v Edici Světa seriálů.
Edice svět seriálů

Zajímavá nej

Ani seriálům se nevyhýbají rekordy. Edice Svět seriálů vám přináší ty nejzajímavější z nich. Která hvězda nejvíce vydělává a který počin získal nejvíce cen? Skrývají herci nějaká tajemství? I na tyto otázky přineseme odpovědi.
Mediakit

Mediakit časopisu Edice svět seriálů si můžete stáhnout zde.
Technické podmínky jsou k dispozici zde.
Všeobecné obchodní podmínky zde.

Obchodníci

Vydavatelství

Kdo se stará o každou stránku časopisu a plní ji maximem zajímavostí, novinek a skvělých článků v každém vydaném čísle, zjistíte zde. Přejeme příjemné čtení.

Přejít na vydavatelství

Soutěže

Soutěžíte v některé z našich populárních soutěží a hledáte výsledky nebo výherce. Držíme place a přejeme hodně štěstí. Vše potřebné najdete právě zde.

Přejít na soutěže

Inzerce

O potřeby vaší příští kampaně se rád postará náš obchodní tým s bohatými zkušenostmi v oblasti reklamy a médií. Pojďme vytvořit příjemnou a úspěšnou spolupráci.

Přejít na inzerci

Předplatné

Postaráme se o doručení každého čísla vašeho oblíbeného časopisu a jeho rychlé dodání až domů. Kompletní nabídku námi nabízených titulů si můžete prohlédnout zde.

Přejít na předplatné

Jsme rádi, že čtete naše časopisy

Patříte totiž mezi 2 300 000 čtenářů, kteří čtou některý z 60 námi vydávaných titulů.
Těší nás, že vás časopisy RF Hobby baví a vážíme si vaší trvalé přízně!

Více o nás