Skip to content
Aktuální číslo vyšlo 20. 10. 2016
Příští číslo vyjde 20.1.2017
Z aktuálního čísla

Thajský recept na komfort

Koncept vily, který definovali tvůrci ze studia Ayutt & Associates Design, je mistrovskou odpovědí na požadavky moderní rodiny žijící v tropickém pásmu se třemi ročními...
Z aktuálního čísla

Prosklený skvost nad golfovými greeny

Navazující společenská obytná část domu je variabilní platforma, probíhající celým přízemím a zahrnující také meditační pokoj se sochou Buddhy. Nádherná otevřená kuchyně...
Z aktuálního čísla

Přímořská vila v objetí přírodních krás

Kdo miluje divokou přírodu, ten si zamiluje i jihoafrický Plettenberg Bay – dlouhé písečné pláže, několik přírodních rezervací v blízkém okolí, monumentální hřbety...

Předplatné

Předplaťte si oblíbený časopis pohodlně, bez shánění v trafice.
Každé číslo vám doručíme přímo do vaší schránky.
Udělejte radost svým blízkým a věnujte
jim předplatné s dárkovým certifikátem.

Objednat

ePředplatné

S elektronickým předplatným máte svůj časopis stále po ruce.
Na počítači, tabletu nebo v telefonu.
A dárkovým certifikátem můžete udělat
velkou radost i svým blízkým.

Objednat

Villa Journal

  • 4Editorial
  • 6Obsah
  • 12Mozaika novinek
  • 22ExteriérPřímořská vila v objetí přírodních krás
  • 32Zimní zahradaMnohotvárnost zimní zahrady
  • 38ExteriéBetonový titán z orientu
  • 52Developerská mozaikaDevelopeři představují
  • 54Velkoformátová dlažbaVelké formáty jdou vstříc trendům
  • 60ExteriérMInimalistická rezidence v Mexiku
  • 69Domácí spotřebičeZábava s domácími spotřebiči
4 / 2016
3 / 2016
2 / 2016
1 / 2016
4 / 2015
3 / 2015
2 / 2015
1 / 2015
4 / 2014
3 / 2014
Profil
Villa journal je jediný časopis zaměřený na rezidenční bydlení a orientuje se na špičkové realizace, moderní architekturu a nadstandardní služby z této oblasti. Žádný jiný titul na našem trhu nepředstavuje tolik exkluzivních rezidencí, luxusních vil či sídel z celého světa, které čtenáře jednoznačně ohromí. Kromě toho každé číslo přináší řadu článků o novinkových materiálech a technologiích pro váš dům a inspirací pro vaši zahradu. Pravidelně představuje nejnovější trendy ze světa architektury ale i architektonické perličky. Součástí každého vydání je tematická příloha s rozsahem 32 stran. Cílovou skupinou jsou lidé s vysokým životním standardem se zájmem o architekturu, špičkové bydlení, luxus, design a prvotřídní služby z této oblasti.
Villa Journal

Exkluzivní prohlídky

V každém vydání Villa journalu si můžete podrobně prohlédnout 10 exkluzivních rodinných domů, vil, rezidencí, ale i horských chat a rekreačních sídel. Mimořádný rozsah stránek věnovaný jednotlivým exteriérům, který nenajdete v žádném jiném magazínu, vám umožní nahlédnout do každého zákoutí domu a jistě oceníte publikované plány zajímavých realizací.
Villa Journal

Tematická příloha

Součástí Villa journalu je ucelená 32 stránková tematická příloha, která se podrobně věnuje vždy vybrané oblasti ze světa architektury a bydlení, jako je například tradiční a moderní dřevostavba, inteligentní bydlení, trendy ze světa oken a dveří, moderní zahrada apod. Příloha je zaměřená výhradně na novinky.
Villa Journal

Novinky

Čtvrtletník Villa journal nabízí čtenáři souhrn novinek ze světa architektury, stavebních a designových prvků v podobě redakčních článků, které jsou pečlivě vybírány dle témat, zároveň vhodně načasovány vzhledem k ročnímu období. Mimo jiné články doplňuje mimořádný obrazový materiál včetně popisů a cen k jednotlivým produktům.
Villa Journal

Speciální rubriky

Villa journal pravidelně přináší ve speciálních rubrikách výjimečné architektonické počiny, vize budoucnosti, jakož i perličky z tuzemska i zahraničí. Představuje realizace, ale i vizualizace projektů ze soukromé i komerční sféry a kromě toho se v magazínu tradičně setkáte s jednou ze světových ikon architektury.

Kdo chce stavět, čte Villu

Zaměření časopisu

Titul upřednostňuje silný komerční pohled a je tak velmi zajímavý i pro zadavatele inzerce, pro které přináší více redakčních materiálů s větším prostorem právě pro redakční podporu inzerce.
Jsou to materiály typu stavba a rekonstrukce střechy, instalace garážových vrat, zahradní dlažby, zahradního osvětlení, ozdobných kovaných mříží, plotů apod. Náš časopis v žádném případě nepopisuje detailně, jaké postupy byly použity při výrobě toho kterého stavebního materiálu, jak postupovat při vysazování stromů a dřevin, jakou zem, hnojivo použít… Všímá si však, proč je ta střecha, vila nebo zahrada pěkná a v čem je inspirativní pro čtenáře.
Příloha VILLA – VILLA JOURNAL PLUS je monotématická (například terasy, zahrady, bazény), ale vždy je strukturovaná, s jasným, nezaměnitelným pohledem.

Cílová skupina

Stejně jako magazín Rezidence, míří taktéž i nový titul VILLA journal na vyšší střední a nejvyšší příjmové skupiny obyvatel Čech a Slovenska. Primárním cílem nového magazínu je inspirovat především čtenáře, kteří zvažují realizaci nebo již realizují stavbu či přestavbu vlastního domu, bytu či letního sídla. Cílem Villy není poskytovat informace o tom, jak se daná součást domu realizuje, nebo opravuje, ale naopak jak se vybírá vhodný materiál, výrobce či dodavatel a jaké jsou současné trendy. Čtenáři VILLA journal tak rozhodně nebudou lidé, kteří vlastními silami upravují, opravují nebo snad staví svou nemovitost. Naopak půjde o čtenáře, kteří hledají odborný servis, přední architekty, špičkové dodavatele a realizátory exteriérů a interiérů jejich budoucího domu či bytu.
Velkou část čtenářů bude tvořit také skupina, která aktivně vyhledává a v blízké  budoucnosti zvažuje nákup již hotové nemovitosti, případně zvažuje výstavbu domu „na klíč“.

Mediakit

Mediakit časopisu Villa Journal si můžete stáhnout zde.
Technické podmínky jsou k dispozici zde.
Všeobecné obchodní podmínky zde.

Obchodníci

17 000

vydaných kusů každé čtvrtletí

49 000

čtenářů každé čtvrtletí

12 milionů

je průměrná hodnota vily našich čtenářů

Nenechte si nic ujít

Sledujte nás na sociálních sítích.