Skip to content
Aktuální číslo časopisu Edice knihovničky – Úkoly na cesty
Aktuální číslo vyšlo 16. 3. 2016
Příští číslo vyjde 16. 3. 2016

Edice knihovničky – Úkoly na cesty

Aktuální číslo časopisu Edice knihovničky – Úkoly na cesty
  • -O TITULUNa 138 stranách naleznete nepřeberné množství nejrůznějších rébusů - osmisměrek, doplňovaček, křížovek, spojovaček, hádanek apod. Zaujmou také povídky s chytákem nebo oblíbené detektivní komiksy s inspektorem Bublinou, který vždy řeší nějaký případ. Rébusy jsou různě obtížné, takže vydání je vhodné pro děti od sedmi do patnácti let. A pro ty ještě menší jsou zde i omalovánky.
  • -SOUTĚŽE O CENYUvnitř najdete mimo jiné i osmisměrky o hodnotné ceny. Obtížnost je uzpůsobena věku čtenářů. Mimo těchto soutěžních osmisměrek Vám knihovnička JUNIORA přináší i celou řadu nesoutěžních.
  • -PŘÍPADY INSPEKTORA BUBLINYJde jednak o detektivní komiksy, které jsou v časopise JUNIOR dlouhodobě obrovsky populární, jednak o nejrůznější obrázkové úkoly s bystrým inspektorem Bublinou. Naši čtenáři si již delší dobu právě takovéto souhrnné vydání přáli.
  • -OBRÁZKOVÉ RÉBUSYZ kvalitního obrazového materiálu je v celém vydání sestavena i řada rébusů typu
  • -MOZAIKY RÉBUSŮCelým číslem se prolíná také mozaika rébusů různého typu - slovních i obrázkových doplňovaček, bludišť, přesmyček, roháčků, logických úloh, rýmovaných hádanek a mnoho dalších. Nechybí ani krátké vědomostní kvízi.
Edice knihovničky – Úkoly na cesty 1/2016
1 / 2016
Edice knihovničky – Úkoly na cesty 1/2015
1 / 2015

Jistota přesného zacílení vaší inzerce

Mediakit

Technické podmínky jsou k dispozici zde.
Všeobecné obchodní podmínky zde.

Obchodníci

45 000

vydaných kusů každého vydání

90 000

čtenářů každého vydání

1 000

úkolů pro 100 000 čtenářů

Vydavatelství

Kdo se stará o každou stránku časopisu a plní ji maximem zajímavostí, novinek a skvělých článků v každém vydaném čísle, zjistíte zde. Přejeme příjemné čtení.

Přejít na vydavatelství

Soutěže

Soutěžíte v některé z našich populárních soutěží a hledáte výsledky nebo výherce. Držíme place a přejeme hodně štěstí. Vše potřebné najdete právě zde.

Přejít na soutěže

Inzerce

O potřeby vaší příští kampaně se rád postará náš obchodní tým s bohatými zkušenostmi v oblasti reklamy a médií. Pojďme vytvořit příjemnou a úspěšnou spolupráci.

Přejít na inzerci

Předplatné

Postaráme se o doručení každého čísla vašeho oblíbeného časopisu a jeho rychlé dodání až domů. Kompletní nabídku námi nabízených titulů si můžete prohlédnout zde.

Přejít na předplatné

Jsme rádi, že čtete naše časopisy

Patříte totiž mezi 2 300 000 čtenářů, kteří čtou některý z již více než 60 námi vydávaných titulů.
Těší nás, že vás časopisy RF Hobby baví a vážíme si vaší trvalé přízně!

Více o nás