Skip to content
Aktuální číslo časopisu Edice svět seriálů
Aktuální číslo vyšlo 12. 6. 2017
Příští číslo vyjde n/a
Z aktuálního čísla

Drby z Ulice, o kterých se jinde nedozvíte!

Už 12 let nás večer co večer baví osudy postav ze seriálu Ulice. Jejich vzájemné vztahy jsou natolik propletené, že už leckdo zapomněl, kdo s kým je příbuzný, známý nebo kamarád....
Z aktuálního čísla

Škola od Pohlreicha, kuchyně za miliony

Ohnivý kuře nedávno oslavilo 100. díl. Jak vypadá jeho natáčení, kolik se ho účastní lidí a kolik se při něm uvaří a sní jídla? Vedle spousty překvapivých čísel vám...
Z aktuálního čísla

Pod pokličkou dobových seriálů

Vznešená mluva, nádherné kostýmy a ozvěny z dob, které si stále připomínáme. Historické seriály diváky lákají už kvůli nádherným kulisám a jistému tajemnu, které si doby...

Edice svět seriálů

Aktuální číslo časopisu Edice svět seriálů
  • 4Žhavé drby z Ulice
  • 8Adamovské a Štěpánkovi to neklape
  • 10Známe další role Miroslava Donutila
  • 11Seriálové šéfky! Jaké jsou ve skutečnosti?
  • 12Střípky ze života hvězd
  • 14Jaroslava Obermaierová chce skončt
  • 16Šokující čísla z Ohnivýho kuřete
  • 20Netušili jste, že jsou jedna rodina
  • 22Šarmantní Jiří Dvořák
  • 23Česká seriálová nej
Edice svět seriálů 1/2017
1 / 2017
Edice svět seriálů 1/2016
1 / 2016
Profil
Společenský magazín Svět seriálů věnuje svou pozornost české i zahraniční seriálové produkci od 90. let minulého století po současnost. Přináší vám informace ze zákulisí seriálů, jak vznikají, kdo jsou tvůrci a představitelé hlavních i vedlejších rolí, to vše okořeněné o perličky a zajímavosti z natáčení!
Edice svět seriálů

Perličky ze zákulisí

Natáčení seriálů se většinou neobejde bez komických situací či různých zádrhelů. O to víc jsou historky z natáčení pikantnější, když se jedná o velmi úspěšný počin. My vám přinášíme ty nejzajímavější momenty z natáčení a umožníme nahlédnout pod pokličku seriálu.
Edice svět seriálů

Seriálové legendy

V dnešní době na nás číhají seriálové novinky téměř na každém rohu. Některé jen tak přelétneme, na jiné se dokážeme dívat pořád dokolečka. Milujeme je a stává se nám, že hlášky z těch největších stálic dokonce zdomácněly. Dovolte nám připomenout ty nejlepší seriálové počiny, které si vydobyly nesmazatelné místo v našich srdcích.
Edice svět seriálů

Herci a herečky

Nedílnou součástí seriálů jsou hlavní postavy. Ty ve svých rukou většinou třímají úspěch celého seriálu. I kdyby byla zápletka sebelepší, ale hlavní hrdina nás prostě neosloví, mají tvůrci smůlu. Kdo jsou hlavní hrdinové a kdo je ztvárňuje? Jak se herci se svými rolemi popasovali a jak jim role změnily život? To vše se dozvíte v Edici Světa seriálů.
Edice svět seriálů

Zajímavá nej

Ani seriálům se nevyhýbají rekordy. Edice Svět seriálů vám přináší ty nejzajímavější z nich. Která hvězda nejvíce vydělává a který počin získal nejvíce cen? Skrývají herci nějaká tajemství? I na tyto otázky přineseme odpovědi.
Mediakit

Mediakit časopisu Edice svět seriálů si můžete stáhnout zde.
Technické podmínky jsou k dispozici zde.
Všeobecné obchodní podmínky zde.

Obchodníci

Vydavatelství

Kdo se stará o každou stránku časopisu a plní ji maximem zajímavostí, novinek a skvělých článků v každém vydaném čísle, zjistíte zde. Přejeme příjemné čtení.

Přejít na vydavatelství

Soutěže

Soutěžíte v některé z našich populárních soutěží a hledáte výsledky nebo výherce. Držíme place a přejeme hodně štěstí. Vše potřebné najdete právě zde.

Přejít na soutěže

Inzerce

O potřeby vaší příští kampaně se rád postará náš obchodní tým s bohatými zkušenostmi v oblasti reklamy a médií. Pojďme vytvořit příjemnou a úspěšnou spolupráci.

Přejít na inzerci

Předplatné

Postaráme se o doručení každého čísla vašeho oblíbeného časopisu a jeho rychlé dodání až domů. Kompletní nabídku námi nabízených titulů si můžete prohlédnout zde.

Přejít na předplatné

Jsme rádi, že čtete naše časopisy

Patříte totiž mezi 2 300 000 čtenářů, kteří čtou některý z již více než 60 námi vydávaných titulů.
Těší nás, že vás časopisy RF Hobby baví a vážíme si vaší trvalé přízně!

Více o nás