Skip to content
Aktuální číslo časopisu Villa Journal
Aktuální číslo vyšlo 18. 10. 2019
Příští číslo vyjde 23.1.2020
Z aktuálního čísla

Holistický přístup s funkčním stylem

Jedinečný Senses Pool House, který se nachází v nádherném prostředí u Středozemního moře ve Wardanieh asi čtyřicet kilometrů jižně od libanonského Bejrútu, je dokonalým...
Z aktuálního čísla

Ultramoderní vila s majestátním výhledem

Zatímco její architektonické pojetí pracuje se střízlivě současnými liniemi, v interiérech se modernismus prolíná s minulostí. Bělostná rezidence Casa Majo, obrácená směrem k...
Z aktuálního čísla

Ostrovní rezidence s otevřenou náručí

Jelikož klienti rádi tráví čas především venku a počasí na newyorském předměstí to umožňuje, bylo společenské jádro Old Westbury Residence umístěno do zahrady mezi zdi...

Předplatné

Předplaťte si oblíbený časopis pohodlně, bez shánění v trafice.
Každé číslo vám doručíme přímo do vaší schránky.
Udělejte radost svým blízkým a věnujte
jim předplatné s dárkovým certifikátem.

Objednat

ePředplatné

S elektronickým předplatným máte svůj časopis stále po ruce.
Na počítači, tabletu nebo v telefonu.
A dárkovým certifikátem můžete udělat
velkou radost i svým blízkým.

Objednat

Villa Journal

Aktuální číslo časopisu Villa Journal
  • 8Editorial
  • 10Obsah
  • 14Zahrady snů
  • 16Mozaika novinek
  • 28ExteriérUltramoderní vila s majestátním výhledem
  • 40Zimní zahradyOranžerie neboli zimní zahrada
  • 44Zahradní nábytekVenku jako doma
  • 46Developerská mozaikaDevelopeři představují
  • 48ExteriérHolistický přístup s funkčním stylem
  • 62Architektonické zajímavostiPoslední z Wrightova stolu
Villa Journal 4/2019
4 / 2019
Villa Journal 3/2019
3 / 2019
Villa Journal 2/2019
2 / 2019
Villa Journal 1/2019
1 / 2019
Villa Journal 4/2018
4 / 2018
Villa Journal 3/2018
3 / 2018
Villa Journal 2/2018
2 / 2018
Villa Journal 1/2018
1 / 2018
Villa Journal 4/2017
4 / 2017
Villa Journal 3/2017
3 / 2017
Profil
Villa journal je jediný časopis zaměřený na rezidenční bydlení a orientuje se na špičkové realizace, moderní architekturu a nadstandardní služby z této oblasti. Žádný jiný titul na našem trhu nepředstavuje tolik exkluzivních rezidencí, luxusních vil či sídel z celého světa, které čtenáře jednoznačně ohromí. Kromě toho každé číslo přináší řadu článků o novinkových materiálech a technologiích pro váš dům a inspirací pro vaši zahradu. Pravidelně představuje nejnovější trendy ze světa architektury ale i architektonické perličky. Součástí každého vydání je tematická příloha s rozsahem 32 stran. Cílovou skupinou jsou lidé s vysokým životním standardem se zájmem o architekturu, špičkové bydlení, luxus, design a prvotřídní služby z této oblasti.
Villa Journal

Exkluzivní prohlídky

V každém vydání Villa journalu si můžete podrobně prohlédnout 10 exkluzivních rodinných domů, vil, rezidencí, ale i horských chat a rekreačních sídel. Mimořádný rozsah stránek věnovaný jednotlivým exteriérům, který nenajdete v žádném jiném magazínu, vám umožní nahlédnout do každého zákoutí domu a jistě oceníte publikované plány zajímavých realizací.
Villa Journal

Tematická příloha

Součástí Villa journalu je ucelená 32 stránková tematická příloha, která se podrobně věnuje vždy vybrané oblasti ze světa architektury a bydlení, jako je například tradiční a moderní dřevostavba, inteligentní bydlení, trendy ze světa oken a dveří, moderní zahrada apod. Příloha je zaměřená výhradně na novinky.
Villa Journal

Novinky

Čtvrtletník Villa journal nabízí čtenáři souhrn novinek ze světa architektury, stavebních a designových prvků v podobě redakčních článků, které jsou pečlivě vybírány dle témat, zároveň vhodně načasovány vzhledem k ročnímu období. Mimo jiné články doplňuje mimořádný obrazový materiál včetně popisů a cen k jednotlivým produktům.
Villa Journal

Speciální rubriky

Villa journal pravidelně přináší ve speciálních rubrikách výjimečné architektonické počiny, vize budoucnosti, jakož i perličky z tuzemska i zahraničí. Představuje realizace, ale i vizualizace projektů ze soukromé i komerční sféry a kromě toho se v magazínu tradičně setkáte s jednou ze světových ikon architektury.

Kdo chce stavět, čte Villu

Zaměření časopisu

Titul upřednostňuje silný komerční pohled a je tak velmi zajímavý i pro zadavatele inzerce, pro které přináší více redakčních materiálů s větším prostorem právě pro redakční podporu inzerce.
Jsou to materiály typu stavba a rekonstrukce střechy, instalace garážových vrat, zahradní dlažby, zahradního osvětlení, ozdobných kovaných mříží, plotů apod. Náš časopis v žádném případě nepopisuje detailně, jaké postupy byly použity při výrobě toho kterého stavebního materiálu, jak postupovat při vysazování stromů a dřevin, jakou zem, hnojivo použít… Všímá si však, proč je ta střecha, vila nebo zahrada pěkná a v čem je inspirativní pro čtenáře.
Příloha VILLA – VILLA JOURNAL PLUS je monotématická (například terasy, zahrady, bazény), ale vždy je strukturovaná, s jasným, nezaměnitelným pohledem.

Cílová skupina

Stejně jako magazín Rezidence, míří taktéž i nový titul VILLA journal na vyšší střední a nejvyšší příjmové skupiny obyvatel Čech a Slovenska. Primárním cílem nového magazínu je inspirovat především čtenáře, kteří zvažují realizaci nebo již realizují stavbu či přestavbu vlastního domu, bytu či letního sídla. Cílem Villy není poskytovat informace o tom, jak se daná součást domu realizuje, nebo opravuje, ale naopak jak se vybírá vhodný materiál, výrobce či dodavatel a jaké jsou současné trendy. Čtenáři VILLA journal tak rozhodně nebudou lidé, kteří vlastními silami upravují, opravují nebo snad staví svou nemovitost. Naopak půjde o čtenáře, kteří hledají odborný servis, přední architekty, špičkové dodavatele a realizátory exteriérů a interiérů jejich budoucího domu či bytu.
Velkou část čtenářů bude tvořit také skupina, která aktivně vyhledává a v blízké  budoucnosti zvažuje nákup již hotové nemovitosti, případně zvažuje výstavbu domu „na klíč“.

Mediakit

Mediakit časopisu Villa Journal si můžete stáhnout zde.
Technické podmínky jsou k dispozici zde.
Všeobecné obchodní podmínky zde.

Obchodníci

17 000

vydaných kusů každé čtvrtletí

49 000

čtenářů každé čtvrtletí

12 milionů

je průměrná hodnota vily našich čtenářů
Předplatné

Předplaťte si oblíbený časopis pohodlně, bez shánění v trafice. Každé číslo vám doručíme přímo do vaší schránky. Udělejte radost svým blízkým a věnujte jim předplatné s dárkovým certifikátem.

Objednat

ePŘEDPLATNÉ

S elektronickým předplatným máte svůj časopis stále po ruce. Na počítači, tabletu nebo v telefonu. A dárkovým certifikátem můžete udělat velkou radost i svým blízkým.

Objednat

Podmínky

Obchodní podmínky předplatného si můžete stáhnout zde.

Nenechte si nic ujít

Sledujte nás na sociálních sítích.

Vydavatelství

Kdo se stará o každou stránku časopisu a plní ji maximem zajímavostí, novinek a skvělých článků v každém vydaném čísle, zjistíte zde. Přejeme příjemné čtení.

Přejít na vydavatelství

Soutěže

Soutěžíte v některé z našich populárních soutěží a hledáte výsledky nebo výherce. Držíme place a přejeme hodně štěstí. Vše potřebné najdete právě zde.

Přejít na soutěže

Inzerce

O potřeby vaší příští kampaně se rád postará náš obchodní tým s bohatými zkušenostmi v oblasti reklamy a médií. Pojďme vytvořit příjemnou a úspěšnou spolupráci.

Přejít na inzerci

Předplatné

Postaráme se o doručení každého čísla vašeho oblíbeného časopisu a jeho rychlé dodání až domů. Kompletní nabídku námi nabízených titulů si můžete prohlédnout zde.

Přejít na předplatné

Jsme rádi, že čtete naše časopisy

Patříte totiž mezi 2 300 000 čtenářů, kteří čtou některý z již více než 60 námi vydávaných titulů.
Těší nás, že vás časopisy RF Hobby baví a vážíme si vaší trvalé přízně!

Více o nás