Přeskočit na obsah
Aktuální číslo časopisu Bylinky – Rady a tipy pro každý den
Aktuální číslo vyšlo 17. 6. 2020
Příští číslo vyjde n/a
Z aktuálního čísla

Síla divoké přírody

Až bude jaro, vyrazte ven do rozkvetlé přírody a natrhejte si ty nejlepší léčivé rostlinky, které získaly svoji zázračnou sílu na loukách a pasekách prozářených sluncem a mezi...
Z aktuálního čísla

Voňavý ráj v jednom truhlíku

Nemusíte mít žádnou zahradu ani balkon. I v malém bytě si můžete vypěstovat vlastní zelenou zahrádku. Stačí vám k tomu klidně i malý okenní parapet, a pokud máte málo místa,...
Z aktuálního čísla

Bylinkové sušenky

Voňavé bylinky se hodí i do sladké kuchyně. I když si bylinky spojujete spíše se slanými pokrmy, zkuste je využít i při přípravě neodolatelných sušenek. Upečte si některý z...

Bylinky – Rady a tipy pro každý den

Bylinky – Rady a tipy pro každý den 1/2020
1 / 2020
Bylinky – Rady a tipy pro každý den 1/2019
1 / 2019
Bylinky – Rady a tipy pro každý den 1/2018
1 / 2018
Profil
Speciální vydání časopisu Můj čas na kafíčko „Recepty – skvělé rady a tipy pro každý den“ obsahuje stovky tradičních i originálních jídel české i zahraniční kuchyně, masitých i zeleninových pokrmů, sladkých i slaných koláčů, ale především vynikajících a nikterak na přípravu složitých receptů. Časopis je přehledně rozdělený do jednotlivých kapitol, takže budete hned vědět, na jakou stránku otočit, dostanete-li chuť na krémovou polévku, poctivou domácí svíčkovou, kuřecí roládu, zapečeného lososa, jablečný závin, tvarohový moučník nebo domácí ovocnou zmrzlinu. Zrovna tak vám jistě přijdou vhod tipy na rychlé a snadné pohoštění, a nechybí ani recepty na Velikonoční a Vánoční svátky.
Bylinky – Rady a tipy pro každý den

Rychlovky do 30 minut

Rychle hotové a chutné recepty patří mezi klenoty, které se předávají z generace na generaci. Každý člověk občas tápe a neví, co narychlo připravit. Rodina křičí, že má hlad, ale inspirace chybí. V tu chvíli oceníte naše tipy na snadná a bleskově hotová hlavní jídla.
Bylinky – Rady a tipy pro každý den

Maso

Většina lidí si vaření bez masa nedokáže představit. Maso je potravina, která je součástí jídelníčku od pradávna. Patří mezi nejoblíbenější a nejvyhledávanější surovinu napříč celou světovou gastronomií. Nejoblíbenějšími druhy masa u nás jsou kuřecí, vepřové a hovězí. Vykouzlete z nich skvělá jídla.
Bylinky – Rady a tipy pro každý den

Slavnostní dezerty

Dort je hvězdou každé oslavy! Ať už slavíte narozeniny, zasnoubení, svatbu či jinou radostnou událost, dort by jednoduše neměl chybět. Hledáte zaručený recept? S těmi našimi uspokojíte chutě každého oslavence! Máme pro vás dorty klasické i netradiční, lehké i hutné, čokoládové i ovocné...
Bylinky – Rady a tipy pro každý den

Nápoje

Osvěžující letní drinky jsou skvělou volbou pro zahradní party, domácí večírek s přáteli i klidné večerní posezení na terase. Z uvedených receptů si vybere každý – jak ti, kteří preferují ostřejší koktejly s kapkou alkoholu, tak abstinenti či nezletilí.
Mediakit

Technické podmínky jsou k dispozici zde.
Všeobecné obchodní podmínky zde.

Obchodníci

Nenechte si nic ujít

Sledujte nás na sociálních sítích.

Vydavatelství

Kdo se stará o každou stránku časopisu a plní ji maximem zajímavostí, novinek a skvělých článků v každém vydaném čísle, zjistíte zde. Přejeme příjemné čtení.

Přejít na vydavatelství

Soutěže

Soutěžíte v některé z našich populárních soutěží a hledáte výsledky nebo výherce. Držíme place a přejeme hodně štěstí. Vše potřebné najdete právě zde.

Přejít na soutěže

Inzerce

O potřeby vaší příští kampaně se rád postará náš obchodní tým s bohatými zkušenostmi v oblasti reklamy a médií. Pojďme vytvořit příjemnou a úspěšnou spolupráci.

Přejít na inzerci

Předplatné

Postaráme se o doručení každého čísla vašeho oblíbeného časopisu a jeho rychlé dodání až domů. Kompletní nabídku námi nabízených titulů si můžete prohlédnout zde.

Přejít na předplatné

Jsme rádi, že čtete naše časopisy

Patříte totiž mezi 2 300 000 čtenářů, kteří čtou některý z již více než 60 námi vydávaných titulů.
Těší nás, že vás časopisy RF Hobby baví a vážíme si vaší trvalé přízně!

Více o nás