Skip to content
Aktuální číslo časopisu Edice století objevů
Aktuální číslo vyšlo 10. 12. 2020
Příští číslo vyjde 9. 12. 2021
Z aktuálního čísla

Česko, ráj rozhleden

Rostou jako pomyslné houby po dešti… Rozhledny. Staré historické z kamene, designově vyšperkované a moderní ze dřeva. S výtahem, žebříkem nebo nekonečnými schody. Češi...
Z aktuálního čísla

Jihomoravský kraj: Parádní výlety, které chytnou za srdce

Byli jste všude, tam i onde? Vsadíme boty, že známe místa, kde jste ještě nebyli, přitom je jejich návštěva k nezaplacení. Jižní Morava je turistické klišé – ale jen pro ty, kdo...
Z aktuálního čísla

Závan slavné historie přichází z jihu

Vydejte se s námi po kraji plném rybníků, hustých borových lesů a překrásné přírody. Přesně takové jsou jižní Čechy, které vás okouzlí také pohádkovými hrady a zámky v...

Edice století objevů

Aktuální číslo časopisu Edice století objevů
  • 4Krásy Plzeňska
  • 6Kraj Karlovarský
  • 9Zipline Klíny
  • 10Ústecký kraj, brána do Čech
  • 12Město Ústí nad Labem
  • 14Kraj Jihočeský
  • 17Poutní místa tuzemska
  • 19Praha a Střední Čechy
  • 22Liberecký kraj
  • 24Malebné Královéhradecko
Edice století objevů 1/2021
1 / 2021
Edice století objevů 1/2014
1 / 2014
Profil
Nejnovější vědecké pokroky, ale i objevy, které již před stovkami let obrátily svět naruby. Století objevů přináší čtení nabité fakty, které vás rozhodně nebudou nudit. Zapomeňte na gymnazijní školní lavice i suchopárné přednášky a publikace. Každé vydání časopisu STOLETÍ OBJEVŮ se zaměřuje na jedno téma – a to vám naservíruje jako na stříbrném podnose. Komplexně, srozumitelně a zábavně. Lákavou popularizační formou shrne známá fakta a přidává i nová, ta nejzajímavější!
Edice století objevů

Zaměření časopisu

Obsahové zaměření: popularizační formou přibližuje primárně vědecká témata (pro každé číslo jedno – pandemie / mozek…). Shrnuje lákavou formou pochopitelnou i nenáročnému čtenáři známá fakta a přidává i nová, ta nejzajímavější.

Cílová skupina

TG: 60% muži 17 – 60 let, 40% ženy 25 – 55 let (může se jemně lišit dle daného tématu čísla), střední příjmová skupina, zajímají se o dění ve světě, chtějí vědět, jak věci fungují. SŠ + VŠ vzdělání

Mediakit

Mediakit časopisu Edice století objevů si můžete stáhnout zde.
Technické podmínky jsou k dispozici zde.
Všeobecné obchodní podmínky zde.

Obchodníci

Nenechte si nic ujít

Sledujte nás na sociálních sítích.

Vydavatelství

Kdo se stará o každou stránku časopisu a plní ji maximem zajímavostí, novinek a skvělých článků v každém vydaném čísle, zjistíte zde. Přejeme příjemné čtení.

Přejít na vydavatelství

Soutěže

Soutěžíte v některé z našich populárních soutěží a hledáte výsledky nebo výherce. Držíme place a přejeme hodně štěstí. Vše potřebné najdete právě zde.

Přejít na soutěže

Inzerce

O potřeby vaší příští kampaně se rád postará náš obchodní tým s bohatými zkušenostmi v oblasti reklamy a médií. Pojďme vytvořit příjemnou a úspěšnou spolupráci.

Přejít na inzerci

Předplatné

Postaráme se o doručení každého čísla vašeho oblíbeného časopisu a jeho rychlé dodání až domů. Kompletní nabídku námi nabízených titulů si můžete prohlédnout zde.

Přejít na předplatné

Jsme rádi, že čtete naše časopisy

Patříte totiž mezi 2 300 000 čtenářů, kteří čtou některý z již více než 60 námi vydávaných titulů.
Těší nás, že vás časopisy RF Hobby baví a vážíme si vaší trvalé přízně!

Více o nás