Přeskočit na obsah
Aktuální číslo časopisu Edice století objevů
Aktuální číslo vyšlo 9. 3. 2022
Příští číslo vyjde 5. 10. 2022
Z aktuálního čísla

Vítězství, nebo porážka?

Prohraný boj o rakouské dědictví nedává v polovině 18. století císařovně Marii Terezii spát. Má silné spojence v podobě Francie, Saska, Švédska či Ruska a doufá ve změnu...
Z aktuálního čísla

Labutí píseň husitské tradice

Každé vojsko se dá porazit, i když si někdy myslíme opak. Rytíři byli zdoláni anglickými lučištníky. Švýcaři byli poraženi pomocí děl a kratších střelných zbraní. A slavné...
Z aktuálního čísla

Bitva tří císařů měla jen jednoho vítěze: Napoleona!

Z historického hlediska není až takové terno žít ve středu Evropy. Obvykle se právě tady odehrávají nejkrutější bitvy. Jako ta, která se na sklonku roku 1805 uskutečnila poblíž...

Edice století objevů

Aktuální číslo časopisu Edice století objevů
Edice století objevů 1/2022
1 / 2022
Edice století objevů 2/2021
2 / 2021
Edice století objevů 1/2021
1 / 2021
Edice století objevů 1/2014
1 / 2014
Profil
Nejnovější vědecké pokroky, ale i objevy, které již před stovkami let obrátily svět naruby. Století objevů přináší čtení nabité fakty, které vás rozhodně nebudou nudit. Zapomeňte na gymnazijní školní lavice i suchopárné přednášky a publikace. Každé vydání časopisu STOLETÍ OBJEVŮ se zaměřuje na jedno téma – a to vám naservíruje jako na stříbrném podnose. Komplexně, srozumitelně a zábavně. Lákavou popularizační formou shrne známá fakta a přidává i nová, ta nejzajímavější!
Edice století objevů

Zaměření časopisu

Obsahové zaměření: popularizační formou přibližuje primárně vědecká témata (pro každé číslo jedno – pandemie / mozek…). Shrnuje lákavou formou pochopitelnou i nenáročnému čtenáři známá fakta a přidává i nová, ta nejzajímavější.

Cílová skupina

TG: 60% muži 17 – 60 let, 40% ženy 25 – 55 let (může se jemně lišit dle daného tématu čísla), střední příjmová skupina, zajímají se o dění ve světě, chtějí vědět, jak věci fungují. SŠ + VŠ vzdělání

Mediakit

Mediakit časopisu Edice století objevů si můžete stáhnout zde.
Technické podmínky jsou k dispozici zde.
Všeobecné obchodní podmínky zde.

Obchodníci

Nenechte si nic ujít

Sledujte nás na sociálních sítích.

Vydavatelství

Kdo se stará o každou stránku časopisu a plní ji maximem zajímavostí, novinek a skvělých článků v každém vydaném čísle, zjistíte zde. Přejeme příjemné čtení.

Přejít na vydavatelství

Soutěže

Soutěžíte v některé z našich populárních soutěží a hledáte výsledky nebo výherce. Držíme place a přejeme hodně štěstí. Vše potřebné najdete právě zde.

Přejít na soutěže

Inzerce

O potřeby vaší příští kampaně se rád postará náš obchodní tým s bohatými zkušenostmi v oblasti reklamy a médií. Pojďme vytvořit příjemnou a úspěšnou spolupráci.

Přejít na inzerci

Předplatné

Postaráme se o doručení každého čísla vašeho oblíbeného časopisu a jeho rychlé dodání až domů. Kompletní nabídku námi nabízených titulů si můžete prohlédnout zde.

Přejít na předplatné

Jsme rádi, že čtete naše časopisy

Patříte totiž mezi 2 300 000 čtenářů, kteří čtou některý z již více než 60 námi vydávaných titulů.
Těší nás, že vás časopisy RF Hobby baví a vážíme si vaší trvalé přízně!

Více o nás