Skip to content
Aktuální číslo časopisu Edice svět seriálů
Aktuální číslo vyšlo 10. 1. 2018
Příští číslo vyjde n/a
Z aktuálního čísla

Skutečné případy, které se dostaly do českých seriálů:...

České krimiseriály mají mezi fanoušky dobrou pověst. A nejlepší je, když se zápletka nemusí složitě vymýšlet, protože ji psalo samo české podsvětí nebo zločinci, kteří naopak...
Z aktuálního čísla

Nejlépe placení herci v českých seriálech

  Říkáváte někdy, že máte hlad jako herec? V dobách minulých možná herci bývali skutečně chudí a neměli na chleba, ale dnes už to neplatí – alespoň u těch seriálových ne....
Z aktuálního čísla

Šokující odchody ze seriálů: Rozkryjte s námi, co za nimi stojí

Pro řadu herců jsou seriály stabilním zázemím a kromě jiného také zdrojem pravidelných příjmů. O to více překvapí, když se některý z nich rozhodne důvěrně známé vody náhle...

Předplatné

Předplaťte si oblíbený časopis pohodlně, bez shánění v trafice.
Každé číslo vám doručíme přímo do vaší schránky.
Udělejte radost svým blízkým a věnujte
jim předplatné s dárkovým certifikátem.

Objednat

Edice svět seriálů

Edice svět seriálů 1/2018
1 / 2018
Edice svět seriálů 1/2017
1 / 2017
Edice svět seriálů 1/2016
1 / 2016
Profil
Společenský magazín Svět seriálů věnuje svou pozornost české i zahraniční seriálové produkci od 90. let minulého století po současnost. Přináší vám informace ze zákulisí seriálů, jak vznikají, kdo jsou tvůrci a představitelé hlavních i vedlejších rolí, to vše okořeněné o perličky a zajímavosti z natáčení!
Edice svět seriálů

Perličky ze zákulisí

Natáčení seriálů se většinou neobejde bez komických situací či různých zádrhelů. O to víc jsou historky z natáčení pikantnější, když se jedná o velmi úspěšný počin. My vám přinášíme ty nejzajímavější momenty z natáčení a umožníme nahlédnout pod pokličku seriálu.
Edice svět seriálů

Seriálové legendy

V dnešní době na nás číhají seriálové novinky téměř na každém rohu. Některé jen tak přelétneme, na jiné se dokážeme dívat pořád dokolečka. Milujeme je a stává se nám, že hlášky z těch největších stálic dokonce zdomácněly. Dovolte nám připomenout ty nejlepší seriálové počiny, které si vydobyly nesmazatelné místo v našich srdcích.
Edice svět seriálů

Herci a herečky

Nedílnou součástí seriálů jsou hlavní postavy. Ty ve svých rukou většinou třímají úspěch celého seriálu. I kdyby byla zápletka sebelepší, ale hlavní hrdina nás prostě neosloví, mají tvůrci smůlu. Kdo jsou hlavní hrdinové a kdo je ztvárňuje? Jak se herci se svými rolemi popasovali a jak jim role změnily život? To vše se dozvíte v Edici Světa seriálů.
Edice svět seriálů

Zajímavá nej

Ani seriálům se nevyhýbají rekordy. Edice Svět seriálů vám přináší ty nejzajímavější z nich. Která hvězda nejvíce vydělává a který počin získal nejvíce cen? Skrývají herci nějaká tajemství? I na tyto otázky přineseme odpovědi.
Mediakit

Mediakit časopisu Edice svět seriálů si můžete stáhnout zde.
Technické podmínky jsou k dispozici zde.
Všeobecné obchodní podmínky zde.

Obchodníci
Předplatné

Předplaťte si oblíbený časopis pohodlně, bez shánění v trafice. Každé číslo vám doručíme přímo do vaší schránky. Udělejte radost svým blízkým a věnujte jim předplatné s dárkovým certifikátem.

Objednat

Podmínky

Obchodní podmínky předplatného si můžete stáhnout zde.

Vydavatelství

Kdo se stará o každou stránku časopisu a plní ji maximem zajímavostí, novinek a skvělých článků v každém vydaném čísle, zjistíte zde. Přejeme příjemné čtení.

Přejít na vydavatelství

Soutěže

Soutěžíte v některé z našich populárních soutěží a hledáte výsledky nebo výherce. Držíme place a přejeme hodně štěstí. Vše potřebné najdete právě zde.

Přejít na soutěže

Inzerce

O potřeby vaší příští kampaně se rád postará náš obchodní tým s bohatými zkušenostmi v oblasti reklamy a médií. Pojďme vytvořit příjemnou a úspěšnou spolupráci.

Přejít na inzerci

Předplatné

Postaráme se o doručení každého čísla vašeho oblíbeného časopisu a jeho rychlé dodání až domů. Kompletní nabídku námi nabízených titulů si můžete prohlédnout zde.

Přejít na předplatné

Jsme rádi, že čtete naše časopisy

Patříte totiž mezi 2 300 000 čtenářů, kteří čtou některý z již více než 60 námi vydávaných titulů.
Těší nás, že vás časopisy RF Hobby baví a vážíme si vaší trvalé přízně!

Více o nás