Přeskočit na obsah
Aktuální číslo časopisu Receptář plný chutí
Aktuální číslo vyšlo 16. 5. 2022
Příští číslo vyjde n/a
Z aktuálního čísla

Pochoutky na grilu

Sbíhají se vám sliny už při pouhé představě letního grilování? Grilování je příležitost pro setkání s přáteli a rodinou a možnost obklopit se dobrým jídlem a pitím. Na...
Z aktuálního čísla

Mistrovské dorty

Příležitostí, které si zaslouží dort, je v životě celá řada. Narozeniny, svátky, výročí, ale i běžné dny, kdy se sejde celá rodina. Připravili jsme pro vás recepty na lahodné...
Z aktuálního čísla

Dobroty na piknik

Jednou z výhod léta je, že můžete snídat, obědvat i večeřet venku. S kamarády a rodinou můžete posedět nad dobrým jídlem a pitím, popovídat si a vychutnávat si sluneční paprsky....

Receptář plný chutí

Aktuální číslo časopisu Receptář plný chutí
Receptář plný chutí 2/2022
2 / 2022
Receptář plný chutí 1/2022
1 / 2022
Receptář plný chutí 1/2021
1 / 2021
Receptář plný chutí 1/2020
1 / 2020
Receptář plný chutí 1/2019
1 / 2019
Receptář plný chutí 1/2018
1 / 2018
Profil
Léto už nám pomalu klepe na dveře, a tak je nejvyšší čas nejen pro letní odpočinkové dovolené, ale také pro víkendy či večery s rodinou a přáteli na chalupě. V našem Prázdninovém receptáři najdete recepty na báječná jídla z čerstvého ovoce, zeleniny a bylinek, která si vychutnáte na zahradě, na balkoně nebo při pikniku u jezera. S námi si připravíte nejen zdravé a lehké zeleninové saláty, ale také rychlé chalupářské obědy či lehké večeře. Nechybí ani osvěžující dezerty a koláče se sezónním ovocem či speciality na rozpálený gril nebo desítky receptů s oblíbenými houbami.

Mediakit

Technické podmínky jsou k dispozici zde.
Všeobecné obchodní podmínky zde.

Obchodníci

Nenechte si nic ujít

Sledujte nás na sociálních sítích.

Vydavatelství

Kdo se stará o každou stránku časopisu a plní ji maximem zajímavostí, novinek a skvělých článků v každém vydaném čísle, zjistíte zde. Přejeme příjemné čtení.

Přejít na vydavatelství

Soutěže

Soutěžíte v některé z našich populárních soutěží a hledáte výsledky nebo výherce. Držíme place a přejeme hodně štěstí. Vše potřebné najdete právě zde.

Přejít na soutěže

Inzerce

O potřeby vaší příští kampaně se rád postará náš obchodní tým s bohatými zkušenostmi v oblasti reklamy a médií. Pojďme vytvořit příjemnou a úspěšnou spolupráci.

Přejít na inzerci

Předplatné

Postaráme se o doručení každého čísla vašeho oblíbeného časopisu a jeho rychlé dodání až domů. Kompletní nabídku námi nabízených titulů si můžete prohlédnout zde.

Přejít na předplatné

Jsme rádi, že čtete naše časopisy

Patříte totiž mezi 2 300 000 čtenářů, kteří čtou některý z již více než 60 námi vydávaných titulů.
Těší nás, že vás časopisy RF Hobby baví a vážíme si vaší trvalé přízně!

Více o nás