Přeskočit na obsah
Aktuální číslo časopisu Můj čas na kafíčko pro ženy
Aktuální číslo vyšlo 1. 7. 2024
Příští číslo vyjde 1. 8. 2024
Z aktuálního čísla

Využijte cukrovou pastu pro sametově hladké nohy

Léto velí mít hladkou pokožku bez chloupků. Epilace sice není právě příjemná, ale s trochou šikovnosti ji jistě zvládnete. Vážně chcete zkusit epilaci cukrovou pastou? Nebo jste ji...
Z aktuálního čísla

Buďte fit a v pohodě! Srovnejte rozhozené hormony jídlem

Co se to se mnou děje? Ačkoliv je zdánlivě všechno, jak má být, najednou se hladina hormonů rozbouří. A pocítíme to nejen my, ale i naše okolí. Hormony toho ovlivňují spoustu. Nejen...
Z aktuálního čísla

Je čas konečně odhalit vlastní kůži

Léto je v plném proudu a rtuť na teploměru se rychle šplhá do závratných výšin. Přirozeně tak odhazujeme co nejvíce vrstev oblečení, abychom se zbytečně nepotili. Ne pro každého...

Předplatné

Předplaťte si oblíbený časopis pohodlně, bez shánění v trafice.
Každé číslo vám doručíme přímo do vaší schránky.
Udělejte radost svým blízkým a věnujte
jim předplatné s dárkovým certifikátem.

Objednat

ePředplatné

S elektronickým předplatným máte svůj časopis stále po ruce.
Na počítači, tabletu nebo v telefonu.
A dárkovým certifikátem můžete udělat
velkou radost i svým blízkým.

Objednat

Můj čas na kafíčko pro ženy

Aktuální číslo časopisu Můj čas na kafíčko pro ženy
Můj čas na kafíčko pro ženy 8/2024
8 / 2024
Můj čas na kafíčko pro ženy 7/2024
7 / 2024
Můj čas na kafíčko pro ženy 6/2024
6 / 2024
Můj čas na kafíčko pro ženy 5/2024
5 / 2024
Můj čas na kafíčko pro ženy 4/2024
4 / 2024
Můj čas na kafíčko pro ženy 3/2024
3 / 2024
Můj čas na kafíčko pro ženy 2/2024
2 / 2024
Můj čas na kafíčko pro ženy 1/2024
1 / 2024
Můj čas na kafíčko pro ženy 12/2023
12 / 2023
Můj čas na kafíčko pro ženy 11/2023
11 / 2023
Profil
Můj čas na kafíčko pro ženy je nový magazín, který si čtenářky zamilují. Jeho předností je optimismus, přináší radost a pohodu. Známí odborníci poradí v oblasti psychologie, vztahů i práva, citlivě pomohou i v intimních otázkách. Nebudou chybět životní příběhy žen, které se dokázaly vypořádat se svými problémy. Součástí obsahu budou články o současných hereckých osobnostech i českých filmových legendách. Každý měsíc jsou připraveny zajímavé recepty, jednoduché návody a blok článků ze světa zdraví, kosmetiky, bylinek, módy, bydlení i cestování. A své místo najde i tajemno, magie a mystika. Prostě každý měsíc ten správný šálek kávy pro ženy, které už vědí, co od života chtít.
Můj čas na kafíčko pro ženy

Krása a zdraví

Každá žena chce být krásná. A kdo by si nepřál pevné zdraví? S naším časopisem to bude hračka. Každý měsíc zde najdete tajné triky vizážistek, rady pro zdravý životní styl, tipy na novinky na trhu, které by vám doma neměly chybět, informace od lékařů a návody, jak si utužit své zdraví. Zalistujte i na stránku Voňavé bylinky a připravte si vlastní lektvary. Buďte stále krásná a svěží, plná energie, vitality a zdraví, s námi je to tak snadné!
Můj čas na kafíčko pro ženy

Duše ženy

Je tak složitá, ale i křehká a nespoutaná. Jak se v sobě vyznat, jak se nezraňovat a jak být stále v pohodě? To vše, a ještě víc si přečtěte na stránkách rubrik Psychologie ženy a Duše ženy. A zalistujte také na stránku Intimní chvilka. Citlivým způsobem dává nahlédnout na sexuální život. Radí, jak si užít erotické hrátky a jak souznít s partnerem a mít s ním spokojený a naplňující vztah. Dotýká se i problémů, které ženy v této oblasti trápí, a přináší ta nejlepší řešení.
Můj čas na kafíčko pro ženy

Příběhy ze života

Hned v několika rubrikách si přečtěte dojemné příběhy čtenářek, které jsou mnohdy plné bolesti, ale i radosti, štěstí a lásky, ale které mají naštěstí vždy dobrý konec. Zamotané vztahy s kamarádkou, s příbuznými, se šéfem či s kolegy z práce. Povzbuzující příběhy, které dokazují, že každý z nás může porazit své slabosti. Osudová setkání s životní láskou. Ale i příběhy žen, které – i když si to mnohdy samy nepřipouštějí – v životě dokázaly něco výjimečného a přinášejí motivaci ostatním. I vy se s námi podělte o svůj osudový příběh.
Můj čas na kafíčko pro ženy

Šikovné ruce

Tvoříte ráda? Pak si nenechte ujít stránky, ve kterých o šikovné nápady není nouze. Každý měsíc jich přinášíme hned několik, a mnohé i s návody a postupy, jak je s chutí a snadno vytvořit. Popusťte uzdu své fantazii a pusťte se s námi do díla, které vás naplní radostí hned dvakrát. Poprvé ze samotného tvoření, při kterém se krásně zrelaxujete, podruhé z hotové, vlastnoručně vyrobené dekorace, která vám zvýší sebevědomí a povzbudí vás do další kreativní činnosti.
 • Olga Šolcová
  Šéfredaktorka
  281 000 747
 • Johana Hůlková
  Obrazová redaktorka
  281 000 747
 • Petr Kučera
  Art director
  281 000 759
 • Ondřej Tuček
  Jazykový korektor
  281 090 692
Mediakit

Mediakit časopisu Můj čas na kafíčko pro ženy si můžete stáhnout zde.
Technické podmínky jsou k dispozici zde.
Všeobecné obchodní podmínky zde.

Obchodníci
Předplatné

Předplaťte si oblíbený časopis pohodlně, bez shánění v trafice. Každé číslo vám doručíme přímo do vaší schránky. Udělejte radost svým blízkým a věnujte jim předplatné s dárkovým certifikátem.

Objednat

ePŘEDPLATNÉ

S elektronickým předplatným máte svůj časopis stále po ruce. Na počítači, tabletu nebo v telefonu. A dárkovým certifikátem můžete udělat velkou radost i svým blízkým.

Objednat

Podmínky

Obchodní podmínky předplatného si můžete stáhnout zde.

Nenechte si nic ujít

Sledujte nás na sociálních sítích.

Předplatné

Postaráme se o doručení každého čísla vašeho oblíbeného časopisu a jeho rychlé dodání až domů. Kompletní nabídku námi nabízených titulů si můžete prohlédnout zde.

Přejít na předplatné

Vydavatelství

Kdo se stará o každou stránku časopisu a plní ji maximem zajímavostí, novinek a skvělých článků v každém vydaném čísle, zjistíte zde. Přejeme příjemné čtení.

Přejít na vydavatelství

Soutěže

Soutěžíte v některé z našich populárních soutěží a hledáte výsledky nebo výherce. Držíme place a přejeme hodně štěstí. Vše potřebné najdete právě zde.

Přejít na soutěže

Inzerce

O potřeby vaší příští kampaně se rád postará náš obchodní tým s bohatými zkušenostmi v oblasti reklamy a médií. Pojďme vytvořit příjemnou a úspěšnou spolupráci.

Přejít na inzerci

Jsme rádi, že čtete naše časopisy

Patříte totiž mezi 2 300 000 čtenářů, kteří čtou některý z již více než 60 námi vydávaných titulů.
Těší nás, že vás časopisy RF Hobby baví a vážíme si vaší trvalé přízně!

Více o nás

Více o nás