Vážená redakce,

zasílám vám svůj příběh, který určitě pomůže mnohým ženám, které jsou obézní a chtějí zhubnout a nepomáhají jim žádné diety ani doktoři. Vše, co jsem napsala, je čistá pravda.

Je mi 70 let, mám sestru, ta ale žije v Německu. Odmala jsme byly obě obézní. V roce 1968 odjela moje sestra do Německa, a tak jsem ji dlouho neviděla. V té době jsem vážila 90kg a sestra dokonce 96 kg. Vyzkoušela jsem různé diety, vystřídala pár doktorů, ale pořád jsem zůstávala obézní.

Pak najednou přijela na návštěvu moje sestra a já ji nemohla vůbec poznat. Nebyla vůbec obézní. Prozradila mi, že váží jenom 64 kg. Vypadala mladší a moc jí to slušelo, jenom já byla stále tlustá. Sestra mi poradila, jak se mám obezity zbavit. Moc jsem jí nevěřila, ale měla pravdu. V Německu v Mnichově jí prý poradil japonský léčitel, že obezita se snadno léčí vibracemi, a tak mi také přivezla vibrátor. Zdál se dost velký, ale léčitel doporučuje velikost, tloušťku 5 cm a délku 22 cm, prý musí být vagína plná, aby to vše fungovalo. Když sestra odjela, začala jsem vibrátor každý den používat 5 minut. Brzy jsem si na něj zvykla a opravdu to funguje. Za jedenáct měsíců jsem zhubla o 32 kg a to bez diet a doktorů. Stačí jenom poctivě vibrátor používat ve správné velikosti a každý den. Doporučuji vibrátor všem ženám, které trápí obezita a které chtějí zhubnout. Já dneska vypadám mnohem lépe díky vibrátoru, který samozřejmě pro jistotu používám, a to pravidelně 3× za týden. Všem obézním ženám toto doporučuji.

Alena K. (70), Cheb