Velká letní soutěž časopisu EPOCHA oficiálně skončila. Rozdali jsme ceny i první tři výhry v hodnotě 145 000 korun. Míří do všech koutů Čech.
Na absolutního vítěze byl připravený mimořádný dárkový poukaz v hodnotě 2 x 30 000 korun na libovolný zájezd pořádaný cestovní kanceláří FIRO-tour. Přijela si pro něj paní Vlasta Milatová ze Solnice, z podhůří Orlických hor. „Chtěla bych se podívat na Mauricius nebo na Kubu. Ten rum, auta, atmosféra minulosti, tance… to musí být krása…“ Za 2 x 30 000 se podívat může. „Až na jednu otázku bylo vše jasné a chytré. Jen s logickou hádankou kolem Evy, kdy šla spát, mi museli pomoct,“ smála se paní Milatová.
Druhá nejhodnotnější cena – pobyt na zámku Zbiroh – patří paní Karolíně Procházkové z Litvínova. Díky dárkovému poukazu v hodnotě 55 000 korun může nasát atmosféru nejstaršího českého šlechtického sídla u nás, kde Alfons Mucha téměř 20 let žil a tvořil včetně kompletní Slovanské epopeje. „Moc se tam těším, udělali jste mi opravdu velkou radost!“ zářila. A 20 km od zámku Zbiroh leží Rokycany, město třetího výherce, který pro změnu vyrazí na prodloužený víkend pro 4 osoby k jihočeskému moři. Čeká ho královská dovolená na Lipně s visačkou 30 000 korun na 3 noci s nabitým programem. „Moc děkuju, jste skvělý časopis!“ smál se Ladislav Tomec.