EPOCHA v rámci oslav 10. narozenin připravila pro své čtenáře guerillu „Nachytali jsme vás, jak čtete Epochu“.

Ve čtyřech vybraných městech České republiky – v Ostravě, Praze, Plzni a Liberci, byla v polovině dubna nainstalována odpočinková zóna s čerstvou kávou a desítkami EPOCH. Natáčecí tým se skrytou kamerou pak zachytil ty, kteří se odvážili přistoupit a užít si svých Pět minut klidu s EPOCHOU. Na několik desítek prvních odvážlivců čekal dárek  v podobě ročního předplatného časopisu EPOCHA, který každému výherci předali osobně epochální hostesky.

Natáčecí tým ujel za čtyři dny přes 1000 kilometrů a celou akci si velmi užil, stejně tak odvážlivci, kteří se akce zúčastnili i opodál postávající přihlížející. O tom, že se epochální akce vydařila, potvrzují také slova Alexandry Krausové, managerky marketingu vydavatelství RF HOBBY: „Celá akce proběhla naprosto bez komplikací a nakonec i v opravdu uvolněném a přátelském duchu. Samozřejmě za to vděčíme i týmu režisérky a scénáristky Lenky Záthurecké, který pro nás zajišťoval  jak samotné natáčení, tak i postprodukci vzniklého spotu.

Výsledný tříminutový spot plný epochální radosti je ke zhlédnutí na YouTube kanálu RF HOBBY (www.youtube.com/watch?v=9Q2cC-HFWPM ), či na facebookových profilech vydavatelství RF HOBBY a časopisu EPOCHA.