27. 5. 2019

EPOCHA DODRŽUJE TRADICI A OPĚT ROZDÁVÁ FANTASTICKÉ CENY ZA 260 000 Kč

Již čtrnácté léto v řadě míchá EPOCHA pro své čtenáře doslova třaskavou směs napětí, originální zápletky
a hráčské radosti. To vše se snoubí ve Velké letní čtenářské soutěži, které se již bez nadsázky dá říkat tradiční.

Již 14 let připravuje časopis EPOCHA pro své čtenáře Velkou letní soutěž. Pokaždé jinou, pokaždé originální a vždy s celou řadou exkluzivních výher. Není tedy překvapující, že s Epochou už soutěžilo více než 100 tisíc lidí, radost jsme udělali bezmála devíti stům výherců cenami, jejichž celková hodnota se už dávno přehoupla přes magické 2 miliony korun.

Letošní soutěž bude opět naprosto unikátní svým konceptem Epochální únikovky. Prověří u soutěžících schopnost logiky, důvtipu a samozřejmě nemalou míru znalostí a vytrvalosti. „První indicie a hlavně kód čtenářům odhalíme už 12. června. Po dobu čtyř měsíců budou soutěžící překonávat nástrahy osmi místností a desítek záludných úkolů. Rozhodně to nebude nic pro slabé povahy“ slibuje Lenka Vlčková, šéfredaktorka časopisu Epocha.

Vynaložené úsilí soutěžících však bude skutečně velkoryse odměněno. Jestliže jsme v loňském roce doslova rozbili výherní bank, tak letos, i díky podpoře našich obchodních partnerů, tomu nebude jinak. Soutěží se o osmdesát cen za fantastických 260 tisíc korun.

Největší šťastlivec si bude moct vybrat libovolný zájezd pořádaný cestovní kanceláří FIRO-tour v hodnotě 55 000 korun. Ale i další výherci se mohou těšit na luxusní prázdniny ať na zámku Zbiroh, v apartmánu Loděnice Lipno, maďarských lázních Hévíz nebo Janských Lázních.

Držíme palce.

Epochální únikovka