8. 12. 2020

Ano, i takhle může vypadat radost.

A my v RF Hobby jsme rádi, že jsme k ní mohli přispět svým dílem. Právě posíláme časopisy zdravotnickému personálu i pacientům. Rádi bychom chtěli tímto způsobem vyjádřit obdiv a poděkování lékařům, sestřičkám i celému personálu nemocnice za jejich obětavost, kterou projevují již mnoho těžkých měsíců.

Tentokrát jsem se vypravili do nemocnici Rudolfa a Stefanie Benešov.  Celkem jsme nemocnici věnovali více než tisíc časopisů. „Bereme to jako formu poděkování zdravotníkům za péči o pacienty v této nelehké době a také chceme alespoň trochu zpříjemnit pobyt pacientům v nemocnicích,“ řekl Jan Zeman, mediální ředitel vydavatelství RF Hobby a mluvil samozřejmě za všechny zaměstnance vydavatelství. Další zásilku budeme už brzy směřovat do vybraného domova pro seniory. Jen na okraj, pan ředitel neváhal ani chvíli a tu hromadu časopisů sám naložil a odvezl.

Když děláme radost!

Časopisy obětavě doručil mediální ředitel vydavatelství Jan Zeman a s úsměvem je převzal Petr Ballek, tiskový mluvčí nemocnice a předseda Asociace ombudsmanů ve zdravotnictví ČR.

Časopisů byl opravdu plný kufr

Vážně jich byla pořádná hromada, ale oba pánové byli rychlejší než fotograf.

Časopisy z RF Hobby pod každý vánoční stromeček :-)

Vypadá to, že jsme těmto krásným vílám udělali radost.