6. 12. 2019

Také vydavatelství RF HOBBY si 5. prosince připomnělo tradici, která je tu s námi už několik století. Do ulic Bohdalce vyrazil, kdo jiný než Mikuláš, anděl a čert v podání našich obětavých kolegů Karolíny, Gábiny a Borise (strávit na mrazu takřka celý den není nic snadného). A nejenom obětavých, i značně kreativních kolegů, kteří v průběhu svátečního dne projevili nemalou dávku hereckého talentu 🙂  Nesmíme zapomenout ani na našeho mága snad všech myslitelných řemesel Jiřího, který nám splnil všechna nebeská přání a vyzbrojil Mikuláše tak dokonalou berlou, že by nám ji i ve Vatikánu záviděli.

Po celý den naše svatá dvojice, doplněná čertem, nadělovala každému podle zásluh a rozdávala všem hodným dětem časopisy. Těm nejmenším časopis Šikulka, těm odrostlejším Junior a také nějakou tu sladkost. Pro dospělé byly připraveny Paní domu, Svět na dlani a Můj kousek štěstí. Zároveň s časopisy obdrželi  všichni i letáček s nabídkou speciální mikulášské slevy na předplatné všech titulů vydavatelství.

Případné hříšníky si vzal do parády náš pekelník, který spolehlivě napravil i ty nejzlobivější duše. Úsměvy lidí a časté žádosti o společné selfie svědčily o podařené akci. Rozhodně ji máme v plánu zopakovat i v příštím roce. A věřte, že se na to už dnes těšíme 🙂

Takže všem přejeme veselé čekání na Ježíška!!!

Mikuláš je tady!

Vážně se nám letos povedli, to chce foto:-)

Vážně se nám letos povedli, to chce foto:-)

Nebe, peklo... ráj?

Byli jsme u toho, když se Svatými čerti šijou,

Hříšníci to budou mít vážně těžké