20.9.2019

Před pěti lety, přesně 25. září, týdeník MŮJ ČAS NA KAFÍČKO oslaví již páté narozeniny. Oproti celé řadě titulů vydavatelství RF Hobby je to sice ještě mládě, ale má se čile k světu. Za dobu své existence si vydobylo pevné místo na časopiseckém trhu a podle všeho i oblibu mezi čtenáři.

A právě svým čtenářkám chce i nadále přinášet originální, strhující a poutavé novinky i příběhy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství, dechberoucí příběhy ze života čtenářů, nejrůznějších rady z oblasti zdraví, krásy, psychologie, receptů, cestování. Velkou pozornost věnujeme také výherním křížovkám pro které připravujeme stále atraktivnější ceny. A především zábavu pro volné chvíle. Prostě nejlepší čtení pro pohodové chvíle u kafíčka.

Protože si svých věrných čtenářek i čtenářů upřímně vážíme, připravili jsme pro ně jedinečnou akci pro nové předplatitele! Nenechte ujít některou z pěti fantastických cen, stačí si jen objednat a zaktivovat roční předplatné, ostatní už Vám zařídí paní Štěstěna!

Tak slavte s námi, protože narozeniny jsou prostě fajn a i takové pětileté mládě si je s vámi umí užít:-)

My slavíme, Vy vyhráváte!