Dobrý den, pane šéfredaktore,
děkujeme Vám tímto mockrát za přátelské přijetí u Vás u příležitosti předání ceny Klárce. Velmi si ceníme Vašeho přátelského, korektního jednání a toho, že u Vás mají šanci i obyčejní čtenáři, kteří dokonce nejsou Vaši předplatitelé, byť si Vás kupují a čtou rádi a pravidelně.

Jsem moc ráda, že Klárka měla možnost díky Vaší vstřícnosti poznat práci v redakci jejího oblíbeného časopisu. Má nový zajímavý zážitek. Co se týče notebooku, je to velmi praktická výhra. Máme doma jenom klasický počítač, který navíc používám hlavně já, protože si nosím práci i domů (dělám překlady z německého jazyka a dle potřeby pracuji i doma), takže notebook se pro Klárku hodí. Zatím Klárka preferuje spíše četbu knih a časopisů než počítač, ale očekávám, že se to změní, protože počítače patří už na základní škole mezi „školní pomůcky“ a některé úkoly se musí vypracovávat s použitím PC nebo je třeba získat informace na internetu atd.

Zatím jsme notebook nezprovoznily, bude to vánoční dárek Klárky a o Vánocích bude čas se s ním seznámit.

Upřímně řečeno, Junior je po grafické i obsahové stránce dle mého názoru nejlepší časopis, co se týče Klárčiny věkové skupiny. Zajímavý, všestranný a každé místečko využito.

Moc pozdravujeme také Vaše dvě milé kolegyně paní Miladu a Danu, kolegu Moraváka Petra, šikovného fotografa a Vaše pány ředitele.
Bylo zajímavé a milé Vás poznat. Přejeme pěkný víkend.

Zdraví Vás

Klárka Machů s maminkou a babičkou