4. 4. 2019, Praha

Tisková zpráva vydavatelství RF HOBBY, s. r. o.

 

REZIDENCE SLAVÍ VÝROČÍ

Vydavatelství RF HOBBY uspořádalo čtvrtek 28. března v prostorách restaurace White Horse slavnostní večer, konaný u příležitosti 15 let časopisu REZIDENCE na trhu.

Před 15 lety vyšlo první číslo magazínu o bydlení Rezidence. Prestižní průvodce světem bydlení prezentuje nejnovější trendy a produkty od interiérového vybavení, přes bytovou architekturu až po jedinečné počiny designérů a bytových architektů.

První číslo mělo 212 stran a na titulce byla klasická jídelna laděná do zlatých tónů. Od té doby do dnešního dne vyšlo dalších 96 čísel a 2019 završíme krásným 100 vydáním. Za celou dobu dosavadní existence magazínu jsme čtenáře provedli závratnými 960 exkluzivními interiéry z celého světa v nespočtu stylů. Ještě vyšší počet mají tematické články, kterých redakce pro své čtenáře připravila více jak
1 300.

„Patnáct let na trhu není málo, je to doba, po kterou prošla Rezidence řadou dílčích i zásadních změn nejenom co se týká její grafické podoby, ale také obsahové koncepce. Po celou dobu se všichni, kteří se na tvorbě Rezidence podíleli, snažili, aby časopis důstojně naplňoval očekávání čtenářů a partnerů a přinášel jim radost, kdykoli jej otevřou“ říká ředitelka marketingu Alexandra Krausová.

A jak dodává Martina Veselá, team leader sekce Decor & Style: „Protože jsme chtěli poděkovat všem kolegům, kteří se na vzniku magazínu podílejí i obchodním partnerům, jejichž spolupráce si nesmírně vážíme, připravili jsme oslavu výročí v trochu slavnostnější podobě.

 

 

Kontakt:

Alexandra Krausová

Marketing director

RF HOBBY, s. r. o.

Bohdalecká 6/1420

101 00 Praha 10

Tel.:        +420 281 000 725

GSM:      +420 733 640 104

E-mail:    alexandra.krausova@rf-hobby.cz