Moje sladké tajemství se od ostatních podobných titulů liší svým jedinečným konceptem zábavného, dynamického časopisu pro ženy, které se zajímají o aktuální dění především v českém showbyznysu. Zároveň jde však o příjemné a oddechové čtení, u kterého si čtenářky odpočinou.

Nový týdeník přináší strhující a poutavé novinky a zprávy ze života našich slavných osobností, v menší míře také ze světa hollywoodských hvězd a odhaluje celou řadu jejich tajemství. Nabízí také pohnuté příběhy a osudy těch nejznámějších hereckých a pěveckých legend. Kromě světa celebrit čeká na čtenářky i spousta skvělých tipů z oblasti krásy a zdraví, ale také lákavé recepty, magické rituály či rady ohledně partnerských vztahů. Nedílnou součástí časopisu je i horoskop a křížovka.

A jak doplňuje Jan Zeman, mediální ředitel vydavatelství: „Velkou předností časopisu je důraz na vizuální podobu jednotlivých stran, kde jsou stěžejním prvkem velké fotografie doplněné o články kratšího rozsahu, které jdou doslova na dřeň příběhu.“