26. 6. 2020

V prvním prázdninovém týdnu představí vydavatelství RF Hobby nový společenský měsíčník určený primárně ženám – Můj čas na kafíčko pro ženy.

Nejnovější přírůstek v portfoliu vydavatelství, měsíčník Můj čas na kafíčko pro ženy, oslovuje především ty ženy, které už vědí, co od života chtít, a užívají si ho plnými doušky bez ohledu na věk. Tomu odpovídá i koncept časopisu, jehož hlavním znakem je především optimismus s jakým pojednává i ta složitější, či závažnější témata. To, co chce svým čtenářkám předat, by se dalo shrnout do hesla „Spokojený život krok za krokem. I vy si přece zasloužíte být šťastná!“.

Nový měsíčník tvoří mix vážných i odlehčených témat, které mají u čtenářek navodit především pocit pohody. V časopisu naleznou články z oblasti vztahů a lásky, krásy a zdraví, psychologie ženy, ale svůj prostor dostává také móda, originální inspirace pro byt a domácnost a celou řadu dalších témat, která ženy zajímají. Chce jim ukázat, že si místo trápení mohou plnit sny, že být krásná, v kondici, sebevědomá je vlastně snadné, a že na skutečnou lásku není nikdy pozdě.

Můj čas na kafíčko pro ženy prostě ženám rozumí a naslouchá jim, proto jim mimo jiné i poskytuje prostor, ve kterém se mohou s ostatními podělit o své skutečné životní příběhy. Navíc v každém čísle je připraveno pro čtenářky překvapení v podobě speciálního tématu, jež bude v nemalé míře reflektovat aktuální priority čtenářek“, doplňuje mediální ředitel Jan Zeman.

Nový titul vstoupí na trh 7. července 2020. Bude vydáván v měsíčních intervalech v rozsahu 60 stran. Doporučená cena je stanovena na 19,90 Kč. Uvedení nového měsíčníku je podpořeno formou letní spotové kampaně na TV Prima a TV Nova, další podpora v rámci launche bude probíhat na sociálních sítích a webech RF Hobby.

 

Po přečtení nebudete možná perfektní, ale dokonale šťastná ano!