29. 1. 2018

Magazín Top Class s příchodem tohoto roku zahájil zbrusu novou éru, která se promítla i na jeho stránkách.

Čtenáři magazínu Top Class se konečně dočkali, již v loňském roku avizované, změny jeho podoby. Nejedná se o pouhou změnu vizuální, kdy nový design získala titulní strana a celková grafická úprava, ale výrazný posun zaznamenal především obsah. Všichni milovníci luxusu se mohou těšit vedle high end trendů i na podstatně větší porci čtení. Top Class od prvního letošního čísla nově zařazuje pravidelné přílohy, rozhovory se slavnými a úspěšnými lidmi a chybět nebudou ani spousta dalších atraktivních lifestylových témat.

„Top Class prošel evolucí. Současný lifestyle už si nevystačí pouze hezkými obrázky. Žije nejnovějšími trendy, není to jen o módě a kosmetice, ale i o dalších tématech, jako je cestování, design, gourmet, auta či životopisy slavných. Právě jeho tématický záběr ho činí nesmírně živým a přitažlivým pro stále širší skupinu čtenářů. Věřím, že moje nadšení z aktuální číslo magazínu Top Class, které s příchodem tohoto roku zahájilo zbrusu novou etapu, se promítne i na jeho stránkách. A že bude čtenáře i nadále bavit a inspirovat,“ dodává nová šéfredaktorka Aneta Bartošková, která stojí za výslednou podobou.

Uvedení nové podoby na trh je podpořeno také reklamní kampaní, probíhající na LED obrazovkách včetně té největší  v ČR, nad pražským Nuselským mostem.

TOP CLASS v novém

Kampaň TOP CLASS

TOP CLASS - výjimečná esence luxusu

TOP CLASS je nepřehlédnutelný