15.10.2018

Už se stává milou tradicí vydavatelství RF Hobby rozloučit se s obchodním rokem společně se svými obchodními partnery.

Nejinak tomu bylo i letos 11. října, kdy vydavatelství uspořádalo v prostorách pražské Občanské plovárny setkání se svými významnými obchodními partnery a klienty. Není lepší příležitost, jak jim poděkovat za úspěšnou spolupráci v letošním roce.

Při slavnostním zahájení večera přivítal více než 400 hostů obchodní ředitel Jan Lidmaňský. Poděkování za skvělou spolupráci v letošním roce pak zaznělo nejenom z jeho úst, ale také osobně od vydavatele a majitele RF Hobby, s.r.o. pana Pavla Kvoriaka. Rok 2018 byl pro vydavatelství úspěšný také tím, že se mu podařilo uvést na trh několik nových titulů, čímž jeho portfolio přesáhlo magickou padesátku. A u čísel ještě zůstaneme. Celkem za rok 2018 vydá RF Hobby 44 196 000 časopisů, což znamená v průměru za jediný den 121 084 časopisů! Každý měsíc si je přečte téměř tři miliony čtenářů.

Pestrý a rozmanitý program večera byl koncipován tak aby si každý z více než 400 hostů přišel na své.  Moderátor večera Petr Vojnar se po celý večer staral o dobrou zábavu, pod jeho taktovkou si hosté takřka nevydechli. Pro milovníky dobrého vína tu byla jedinečná ochutnávka toho nejlepšího z tuzemské vinařské produkce, moravských vín z vinařství Novosedly VINOFOL .  Především pro pánskou část hostů byly velkým lákadlem luxusní hodinky německé značky Schaumburg Watch. Skutečné klenoty tu předvedla také česká značka Prokop & Brož, zaměřená na výrobu unikátních náramkových hodinek.  A ve spojení s degustací prémiové skotské whisky Chivas Regal i neocenitelnými radami uznávaného znalce whisky Zdeňka Kortiše to byl pro pány bezesporu nezapomenutelný zážitek. Dámy zase nemohly odolat jemným švýcarským čokoládám Lindt. Skvěle se hosté bavili při ukázkách molekulární kuchyně a pro ty opravdu odvážné i ochutnávce hmyzích specialit.

Vrcholem večera byla tradiční tombola a kasino s následnou dražbou exkluzivních cen, ve které byly hlavními taháky litografie od Martina Salajky, kterou poskytla Galerie KOTELNA nebo třeba voucher na zakázkovou výrobu šperku od pražského zlatnického ateliéru Kadaník, či pobyt pro dvě osoby v luxusní vile Memories.

Společenský večer pod značkou RF Hobby se bezesporu vydařil nejenom díky příjemné atmosféře klubu na břehu Vltavy, ale díky patří i nádhernému počasí, které umožnilo luxus v podobě romantického venkovního posezení až do pozdních nočních hodin.

A večírek může začít...

Hosty přivítal obchodní ředitel RF Hobby, s.r.o. Jan Lidmaňský.

Nálada byla prostě skvělá.

Děkujeme všem za příjemný večer.

Adéla Dittmannová, tisková mluvčí společnosti Prim.

Jan Lidmaňský a Zdeněk Kortiš (vlevo) zastupující značku whisky Chivas Regal a majitel nejlepšího pubu v ČR.

Pavel Foltyn (vlevo), majitel rodinného vinařství VINOFOL.

Jan Prokop (vlevo),majitel společnosti Prokop & Brož.

Důkaz, že kvalitní whisky ocení nejenom muži.

Ochutnávka toho nejlepšího z tuzemské vinařské produkce, moravských vín z vinařství Novosedly VINOFOL.

Dámy nemohly odolat jemným švýcarským čokoládám Lindt.

Velkým lákadlem byly luxusní hodinky německé značky Schaumburg Watch.

Pestrý raut byl neustále v obležení

To se dá opravdu jíst? Ukázka molekulární kuchyně zaujala i moderátora večera Petra Vojnara.

Molekulární předkrm nejenom krásně vypadal, ale také skvěle chutnal.

Pro ty skutečně odvážné - hmyzí chuťovky.

Trocha toho adrenalinu v kasinu nesmí na správném večírku chybět.

Zjevně šťastný výherce jedné z cen v tombole.

Hlavní cena, litografie od Martina Salajky, vydražena.