Můj čas na kafíčko č. 35/2021 najdete od 26. srpna ve své oblíbené trafice a na jeho stránkách opět nepřeberné množství poutavých článků, zábavných křížovek, soutěží o ceny a k tomu spoustu skvělých nápadů do kuchyně, zahrady i na cesty.

Přečtete si o dalších potížích Aničky Slováčkové. O tom, jak je na tom zdravotní stav herečky Dagmar Patrasové, kdy po jejím nedávném pádu na mokré podlaze a dalšímu úrazu, kdy musela dcera Anička Slováčková volat sanitku, vyvstávají domněnky, zda znovu nezačala mít problémy s alkoholem. Možná by potřebovala větší dozor, což by zřejmě padlo na dceru Aničku.

Na dalších stránkách se dozvíme o začátcích Jany Bernáškové, kdy čekala, až si ji nějaký režisér všimne, dnes je z ní úspěšná herečka a dokonce i spisovatelka. Na co sáhne, to se jí daří. Však má také za manžela producenta seriálu Vyprávěj. Před ním jí leželo u nohou mnoho jiných mužů, například i krasavec Vojtěch Dyk! Herečka jde z role do role, napsala knihu o vztazích s muži a navíc její krásná patnáctiletá dcera Justýna  má velmi dobře našlápnuto do modelingu.

Vypadá to, že rodinu Veroniky Žilkové čeká další rozvod. Herečka  žije už skoro rok v odloučení se svým manželem Martinem Stropnickým, který si nenašel čas ani na to, aby s manželkou strávil dovolenou. Herečka proto musela vyrazit na nepohodlný výlet s dcerou Agátou a jejími dětmi ve starém karavanu. Jak by dopadl případný rozvod a finanční vyrovnání páru, když chalupa už padla na oltář rozvodu dcery Agáty?

O svérázné povaze herečky Ivany Andrlové se hovoří celé roky. Ona sama si je vědoma, že nepatří k těm, co dokážou tolerovat cokoli, co jim nejde pod nos a dokonce to došlo tak daleko, že ji kvůli tomu režiséři přestali obsazovat. V době, kdy každý druhý hraje v seriálu bez ohledu na míru svého hereckého nadání, si bývalá hvězda ani neškrtne. Jediná malá rolička v Ordinaci v růžové zahradě a dost.

Chcete si přečíst víc? Vyrazte do trafiky a pak už jen stačí uvařit si a přečíst si kafíčko 🙂