Týdeník Můj čas na kafíčko č. 36/2021 si pro Vás připravil obsáhlý materiál o naší slavné dvojici! Hana Zagorová a Štefan Margita – Manželství rozvrací milenka?   Snaží se utajit svůj rozvod? Zpěvačka Hana Zagorová (75) hovořila o tom, jak si s manželem Štefanem Margitou (65) užila léta ve Španělsku v jejich apartmánu, a to i přesto, že se už dlouho proslýchá, že  v jejich vztahu není zdaleka vše růžové.  Zdálo by se, že je nesmysl, aby Zagorová začala žárlit na manžela po třiceti letech manželství, přesto se zdá, že k tomu má důvod. Zdaleka totiž nejsou zapomenuty spekulace o jeho nevěrách, o kterých si cvrlikají ptáci na střeše. Pár sice oficiálně vystupuje stále jako dvě hrdličky, ale ze zákulisí pronikají úplně jiné zprávy. Jaká je pravda o jejich rozvodu?

Na dalších stránkách si přečtete, proč tak dlouho tajil svůj rozvod další hvězdný pár – Bára Poláková a Pavel Liška. Známý herecký pár před nedávnem šokoval oznámením, že už jsou tři roky každý sám. I když se o jejich neshodách často psalo, nikdy je veřejně nepotvrdili. Jaké byly pravé důvody toho, že zůstala Poláková sama v době, kdy byl jejich mladší dceři pouhý rok? A proč to pár tak dlouho tajil?

Dozvíte se proč a s kým si Zlata Adamovská prošla soukromým peklem.Herečka dnes žije luxusní život po boku manžela herce Petra Štěpánka, ale než se k němu dopracovala, musela si projít peklem. Kdo ji psychicky týral? Jak v životě řešila bídu, podrazy, lži a nevěry? K čemu došla a kam ji životní karamboly posunuly? Co si opravdu myslí o svém posledním manželství?

Přečtete si o tajemné nemoci Miroslava Donutila a že mu málem zničila kariéru. Média často spekulovala o podivné nemoci, se kterou Miroslav Donutil dlouho bojoval. Psalo se o epilepsii, to ale populární herec razantně vyvrátil. Málo se ale ví, že si kvůli ní málem zničil hereckou kariéru v Praze. Zachránil ho až jeho slavný herecký kolega. Manželka si už myslela, že s ním bude konec.

A to stále není vše, co jsme pro Vás v tomto čísle nachystali! Chcete-li vědět víc, přečtěte si to v našem novém týdeníku  Můj čas na kafíčko!

Hezkou zábavu 🙂