Chcete se s námi dovědět, jak se žije s alkoholikem? Martina Preissová – Tahle klidná voda umí i pořádně vybuchnout. Ventil mít prostě musí, jinak by tak náročný život sotva vydržela. Daří se jí to ovšem skvěle. Zatím… Nebo se schyluje k průšvihu? Život s alkoholikem je chůze po laně ve velké výšce.

Na dalších stránkách zazáří Monika Absolonová – Odkopněte chlapa a omládnete o deset let! Aneb terapie rozchodem v podání slavné zpěvačky. Ani omezení pohybu kvůli zranění jí léto nezkazilo.

S námi si přečtete o plánech Taťány Gregor Brzobohatá. Vzdává se, podléhá tlakům. Chystá se stát se matkou. Už se to nedá vydržet. Lidé na ni neustále naléhají, kdy už bude maminkou, diví se, proč to odkládá. Taťána podléhá nesnesitelným tlakům a plánuje miminko.

A Denisa Nesvačilová, která pracuje příliš svědomitě to odnáší to zdraví. Hvězda Slunečné pracuje nadoraz. Za to si zaslouží obdiv, ale měla by víc myslet na zdraví. Vždyť se z přepracování málem sesypala.

V novém vydání se toho ale dozvíte mnohem a mnohem víc a ještě k tomu si zasoutěžíte, najdete si nové recepty na dobroty a prima výlety pro volný čas. Tak teď už jen zajít do trafiky a Můj kousek štěstí je jen Váš 🙂