13. září se v novém čísle týdeníku Můj kousek štěstí 38/2021 dozvíte třeba jestli Bára Jánová uteče s partnerem do exotiky? Konečně přiznala vztah s Ladislavem Ondřejem – Jakubem Mázlem z Ordinace. O tom je známo, že staví domy v Indonésii a láska k cestování je oba spojuje. Postaví snad jeden z domků i pro svou vyvolenou? Ona zase ráda sází stromy a v Indonésii by tak měla fůru práce. Přesídlí zamilovaný páreček nadobro do exotických krajů?

Nebo, že Agáta Hanychová má za sebou další rozchod. Už to vypadá jako sport. Agáta Hanychová po rozvodu s Jakubem Prachařem střídá jednoho partnera za druhým a vztah vždy po 3 – 4 měsících záhadně skončí. Tak jako tomu bylo i u jejího posledního objevu, podnikatele Loskota, který byl jen jedním ze zástupu. Pánové, kdo je další na řadě?

Že Dominika Gottová se má ve Finsku hůř než doma. Utekla z Čech do Finska, cítí se tam čím dál hůř. Nemůže sehnat práci, neobstála v pracovních pohovorech. Pobírá jen sociální dávky.

Monika Absolonová a její rozvodové problémy gradují. Rozvod s bývalým hokejistou Tomášem Hornou se komplikuje. Ve hře je péče o nezletilé syny. Zpěvačka to nejspíš požene k soudu.

A přečíst si můžete i o novém partnerovi Lucie Vondráčkové. Nový přítel Petr Vojnar překvapil. Prohlásil, že by chtěl mít s Lucií dítě. Po tak krátké známosti? Proč tolik spěchá?

Ještě nemáte dost? A to je dobře, protože nové vydání týdeníku Můj kousek štěstí Vám toho nabízí mnohem mnohem víc.

Tak v pondělí se sejdeme u trafik!

Hezkou zábavu!