10. 3. 2020

Český magazín Zbraně & náboje a švýcarský výrobce taktických hodinek Traser spojili síly v rámci jedinečného projektu. Příznivcům magazínu o zbraních i fanouškům střelby, připravili vskutku originální dárek.

Řeč je o unikátní podobě hodinek P96 Outdoor Pioneer Evolution Zbraně & náboje odkazujících právě k dvacátým narozeninám magazínu. Výroční medailon Zbraně & náboje je laserovou rytinou zvěčněn na dýnku hodinek. Jeho součástí je přirozeně i pořadové číslo modelu. A bezesporu nečekaným překvapením pro všechny zájemce je také luminiscenční zvýraznění obvodových kružnic a číslice 20, decentně připomínající výročí magazínu. V této limitované edici vznikne pouze 25 raritních hodinek, z nichž je příznačně dvacet kousků určeno pro volný prodej. Pět zůstane u producentů této edice.

„Za cenu 8 999 Kč se všichni, kteří hodinky zakoupí, současně zapojí do projektu, který má smysl i díky charitativnímu přesahu. Ten tkví v tom, že z každých prodaných hodinek poukážeme
1 000 Kč Nadačnímu fondu speciálních sil zřízeného při 601. skupině speciálních sil“, dodává obchodní ředitel vydavatelství Jan Lidmaňský.

Special Forces Ultimate Combat System je výcvik určený především pro speciální ozbrojené složky, který vytvořila Anti Terror Academy.

Magazín Zbraně & náboje se tak stane oficiálním partnerem akce SF-UCS memoriálu štábního praporčíka in memoriam Tomáše Procházky, která se koná 24. října 2020 a kde oficiálně předáme šek se získaným obnosem Nadačnímu fondu speciálních sil.

Luminiscenční zvýraznění

Rytina na dýnku hodinek