1. 8. 2019

Měsíčník Zbraně & náboje a Švýcarské taktické hodinky Traser propojili svou podzimní komunikaci

Letošní rok si úspěšný český magazín Zbraně & náboje připomíná dvacet let své existence. Během této doby se mu podařilo skvěle etablovat na tuzemském trhu a pravidelně měsíc co měsíc oslovovat své čtenáře novinkami z oboru, profily zbrojovek a testy nových i historických zbraní.

Každý rok navíc pořádá již tradiční střeleckou soutěž, Velkou cenu časopisu Zbraně & náboje, která se letos v sobotu 7. září bude konat již pod jedenadvacáté. Právě pro tuto soutěž vznikaly skutečné unikáty – od hodinek Prim Manufacture 1949, přes nože, paracord náramky, až po solitér v podobě pistole Glock 17 páté generace s rytinou loga magazínu na hlavni. V minulosti se jí účastnili i zástupci hodinářské značky Traser, a to spolu s ambasadorem hodinářství Chronoshop válečným veteránem, kpt. Richardem Burešem.

Kooperace mezi měsíčníkem Zbraně & náboje a švýcarským výrobcem taktických hodinek Traser bude pokračovat i letos. Kromě již zmíněné střelecké soutěže na notoricky známé střelnici Na Haldě v lesích u Vinařic u Kladna je naplánována také další zastávka. A to v neděli 8. prosince v prostorách Novoměstské radnice v Praze na Karlově náměstí. Probíhat zde bude tradiční Výstava nožů PVN 2019, na které bojují o pozornost návštěvníků nejenom velcí výrobci, ale také malé řemeslné ateliéry či nezávislí nožíři a rytci. Je tedy zřejmé, že zde Zbraně & náboje nemohou. Každý návštěvník si odnese svůj výtisk se speciální rubrikou věnovanou nožům a nožířství u nás i ve světě.

IMG_1222

IMG_1259

IMG_1231

IMG_1208