16. 04. 2019

Od květnového čísla magazínu Zbraně & náboje mění časopis zcela zásadně svou tvář.

V letošním roce završí měsíčník Zbraně & náboje krásné dvacáté výročí. A takové narozeniny si zaslouží oslavit v novém kabátu.  Už v květnu proto vychází Zbraně & náboje v grafické podobě, která mnohem více akcentuje aktuální trendy tak typické pro současné časopisy. Opravdu výraznou změnu zaznamenala typografie, s použitými fonty a jejich barevností se mnohem více pracuje jako se samostatným výtvarným prvkem. Celkově nyní Zbraně & náboje působí, ve srovnání s předcházející podobou, mnohem energičtěji a současně vzdušněji.

Stávající obsah dostává modernější design, s přehlednějším a logickým uspořádáním článků, technických údajů, fotografií a doplňujících informací, jež jsou graficky zvýrazněny.

Šéfredaktor Zdeněk Kašťák je s novou podobou víc než spokojen a dodává: „Magazín Zbraně & náboje tak bude i po dvaceti letech na trhu stále patřit k nejmodernějším časopisům v současné nabídce. Celý tým, který se na nové podobě časopisu podílel, věří, že se omlazené Zbraně & náboje budou svým čtenářům líbit nejméně tak jako dosud i dalších dvacet let“.

Zbara