Přeskočit na obsah
Aktuální číslo časopisu Krimi příběhy & napětí
Aktuální číslo vyšlo 18. 12. 2023
Příští číslo vyjde 4. 3. 2024
Z aktuálního čísla

Charismatický ochránce pátrá po motivu vraždy

Sluší mu to skoro stejně, jako když jsme ho obdivovali ve filmu Láska z pasáže. Lukáš Vaculík je okouzlující, i když vyšetřuje brutální vraždu spáchanou za zdmi polepšovny....
Z aktuálního čísla

Vraždy v Tymákově obestírá tajemství

Dvě mrtvá těla v jednom domě. Zdá se vám to málo, nebo naopak moc? Ať tak, či tak – dvěma mrtvými tragické události v Tymákově zdaleka neskončily. Jen o rok později totiž...
Z aktuálního čísla

Ochotně vyprávěl o svých činech, pak ale otočil…

Jen těžko bychom hledali výrazy, které by dokázaly popsat jednoho z nejbrutálnějších sériových vrahů u nás. Byl krutý, necitelný, hloupý, nebo jen sobec bez morálních zásad?...

Předplatné

Předplaťte si oblíbený časopis pohodlně, bez shánění v trafice.
Každé číslo vám doručíme přímo do vaší schránky.
Udělejte radost svým blízkým a věnujte
jim předplatné s dárkovým certifikátem.

Objednat

ePředplatné

S elektronickým předplatným máte svůj časopis stále po ruce.
Na počítači, tabletu nebo v telefonu.
A dárkovým certifikátem můžete udělat
velkou radost i svým blízkým.

Objednat

Krimi příběhy & napětí

Aktuální číslo časopisu Krimi příběhy & napětí
Krimi příběhy & napětí 1/2024
1 / 2024
Krimi příběhy & napětí 6/2023
6 / 2023
Krimi příběhy & napětí 5/2023
5 / 2023
Krimi příběhy & napětí 4/2023
4 / 2023
Krimi příběhy & napětí 3/2023
3 / 2023
Krimi příběhy & napětí 2/2023
2 / 2023
Krimi příběhy & napětí 1/2023
1 / 2023
Krimi příběhy & napětí 12/2022
12 / 2022
Krimi příběhy & napětí 11/2022
11 / 2022
Krimi příběhy & napětí 10/2022
10 / 2022
Profil
Máte rádi příběhy plné napětí a zajímají vás aktuální kriminální kauzy? Jste nadšenými milovníky detektivních seriálů a filmů natočených podle skutečných událostí? Pak si rozhodně nemůžete nechat ujít náš dvouměsíčník Krimi příběhy & napětí. Najdete v něm totiž všechno, co má takový správný časopis mít. Připomenete si zločiny, které před lety otřásly českou veřejností, dozvíte se, zda bylo učiněno za dost spravedlnosti, a rovněž si přečtete leccos zajímavého o případech, které jsou ještě tak horké, že viníci stále čekají na potrestání. Napínavé čtení je doplněno příběhy lidí, kterým do života zasáhl zločin. To vše a ještě leccos jiného vám nabízí náš skvělý měsíčník Krimi příběhy & napětí.
Krimi příběhy & napětí

Z historie českého zločinu

Jejich činy byly tak strašné, že na ně nelze zapomenout. Víte ale, že se alespoň některé z nich nemusely stát, kdyby se potencionálním pachatelům včas dostalo odborné pomoci? Takový byl i případ Olgy Hepnarové, která ve svých dvaadvaceti letech nákladním vozem úmyslně najela v centru Prahy do lidí na tramvajovém ostrůvku a usmrtila osm lidí. Naše historie zná spoustu takových tragických příběhů a my vám ty nejzajímavější představíme.
Krimi příběhy & napětí

Pozor na bezcitné podvodníky

Zločinci nemusí přím vraždit, aby za sebou zanechali spoušť a zlomená lidská srdce. Někteří se totiž kvůli svému prospěchu neštítí okrást seniory nebo zvlášť zranitelné osoby. Takové lidi můžete potkat téměř na každém rohu a pokud nebudete obezřetní, bez špetky zaváhání vás připraví o všechny úspory. Zvlášť osamělé ženy by si měly dát pozor na podvodníky s pohlednou tváří, kteří se skrývají za cizími identitami. Falešní vojáci a lékaři, šarlatáni, kteří slibují vyléčení psychických traumat, nebo muži, kteří svým obětem slibují společnou budoucnost…
Krimi příběhy & napětí

Aktuální kriminální kauzy

Není to tak dávno, co jejich zločiny děsily českou veřejnost. Vždyť například takový vrah taxikářů měl na svědomí tři lidské životy. A nemusí jít zrovna o případy, které skončily zabitím. Vždyť někdy i zdánlivě banální, ovšem nepovedený, lékařský zákrok může váš život navždy poznamenat. Nebo člověk jen sklouzne na šikmou plochu, čímž svým blízkým způsobí velké trápení. Pokud vás zajímají právě takové příběhy ze života, tak pak je pro vás časopis Krimi příběhy & napětí jasnou volbou.
Krimi příběhy & napětí

Případy první republiky

Mysleli jste si, že se během období první republiky žilo lidem tak idylicky, jak nám ukazují filmy pro pamětníky? Tak to je velký omyl. I tehdy kvetl zločin a některé z takových případů se navždy zapsaly do dějin české kriminalistiky. Pokud chcete vědět, jak na to šel při vyšetřování legendární policejní rada Josef Vaňásek, který se stal předobrazem filmového a seriálového rady Vacátka, nenechte si ujít náš časopis. Dovíte se v něm, jaké metody používali tehdejší vyšetřovatelé a zda se jim podařilo dopadnout pachatele.
 • Olga Šolcová
  Šéfredaktorka
  281 000 747
 • Petr Kučera
  Grafik
  281 000 759
 • Rostislav Zeman
  Editor
  281 000 709
Mediakit

Mediakit časopisu Krimi příběhy & napětí si můžete stáhnout zde.
Technické podmínky jsou k dispozici zde.
Všeobecné obchodní podmínky zde.

Předplatné

Předplaťte si oblíbený časopis pohodlně, bez shánění v trafice. Každé číslo vám doručíme přímo do vaší schránky. Udělejte radost svým blízkým a věnujte jim předplatné s dárkovým certifikátem.

Objednat

ePŘEDPLATNÉ

S elektronickým předplatným máte svůj časopis stále po ruce. Na počítači, tabletu nebo v telefonu. A dárkovým certifikátem můžete udělat velkou radost i svým blízkým.

Objednat

Podmínky

Obchodní podmínky předplatného si můžete stáhnout zde.

Předplatné

Postaráme se o doručení každého čísla vašeho oblíbeného časopisu a jeho rychlé dodání až domů. Kompletní nabídku námi nabízených titulů si můžete prohlédnout zde.

Přejít na předplatné

Vydavatelství

Kdo se stará o každou stránku časopisu a plní ji maximem zajímavostí, novinek a skvělých článků v každém vydaném čísle, zjistíte zde. Přejeme příjemné čtení.

Přejít na vydavatelství

Soutěže

Soutěžíte v některé z našich populárních soutěží a hledáte výsledky nebo výherce. Držíme place a přejeme hodně štěstí. Vše potřebné najdete právě zde.

Přejít na soutěže

Inzerce

O potřeby vaší příští kampaně se rád postará náš obchodní tým s bohatými zkušenostmi v oblasti reklamy a médií. Pojďme vytvořit příjemnou a úspěšnou spolupráci.

Přejít na inzerci

Jsme rádi, že čtete naše časopisy

Patříte totiž mezi 2 300 000 čtenářů, kteří čtou některý z již více než 60 námi vydávaných titulů.
Těší nás, že vás časopisy RF Hobby baví a vážíme si vaší trvalé přízně!

Více o nás

Více o nás