Přeskočit na obsah
Aktuální číslo časopisu Krimi příběhy & napětí
Aktuální číslo vyšlo 20. 4. 2022
Příští číslo vyjde 19. 05. 2022
Z aktuálního čísla

Ahoj babi, nutně potřebuji peníze!

Paní Boženka byla vždy velmi opatrná dáma. Proto její dceru překvapilo, že nalétla na průhledný trik šmejdů, kteří ji pak málem připravili o její celoživotní úspory. Měla ale...
Z aktuálního čísla

Opravdu byly za tragédií jen sousedské spory?

Když lidé okolo sebe začnou stavět vysoké zdi a ploty, obvykle to špatně dopadne. Stejně jako v případě rodiny Jelínkových, která se stala předlohou pro jeden z dílů...
Z aktuálního čísla

Život ochránce ukončilo bodnutí přímo do srdce

Jmenoval se Petr Vejvoda. Dnes mohl vařit v některé z michelinských restaurací. Jenže on chtěl zachránit svou spolužačku, kterou žena s obřím nožem táhla do šatny. A zaplatil...

Předplatné

Předplaťte si oblíbený časopis pohodlně, bez shánění v trafice.
Každé číslo vám doručíme přímo do vaší schránky.
Udělejte radost svým blízkým a věnujte
jim předplatné s dárkovým certifikátem.

Objednat

ePředplatné

S elektronickým předplatným máte svůj časopis stále po ruce.
Na počítači, tabletu nebo v telefonu.
A dárkovým certifikátem můžete udělat
velkou radost i svým blízkým.

Objednat

Krimi příběhy & napětí

Aktuální číslo časopisu Krimi příběhy & napětí
Krimi příběhy & napětí 5/2022
5 / 2022
Krimi příběhy & napětí 4/2022
4 / 2022
Krimi příběhy & napětí 3/2022
3 / 2022
Profil
Máte rádi příběhy plné napětí a zajímají vás aktuální kriminální kauzy? Jste nadšenými milovníky detektivních seriálů a filmů natočených podle skutečných událostí? Pak si rozhodně nemůžete ne-chat ujít náš měsíčník Krimi příběhy & napětí. Najdete v něm totiž všechno, co má takový správný časopis mít. Připomenete si zločiny, které před lety otřásly českou veřejností, dozvíte se, zda bylo učiněno za dost spravedlnosti, a rovněž si přečtete leccos zajímavého o případech, které jsou ještě tak horké, že viníci stále čekají na potrestání. Napínavé čtení je doplněno příběhy lidí, kterým do ži-vota zasáhl zločin. To vše a ještě leccos jiného vám nabízí náš skvělý měsíčník Krimi příběhy & na-pětí.
Krimi příběhy & napětí

Z historie českého zločinu

Jejich činy byly tak strašné, že na ně nelze zapomenout. Víte ale, že se alespoň některé z nich nemu-sely stát, kdyby se potencionálním pachatelům včas dostalo odborné pomoci? Takový byl i případ Olgy Hepnarové, která ve svých dvaadvaceti letech nákladním vozem úmyslně najela v centru Prahy do lidí na tramvajovém ostrůvku a usmrtila osm lidí. Naše historie zná spoustu takových tragických příběhů a my vám ty nejzajímavější představíme.
Krimi příběhy & napětí

Pozor na bezcitné podvodníky

Zločinci nemusí přím vraždit, aby za sebou zanechali spoušť a zlomená lidská srdce. Někteří se totiž kvůli svému prospěchu neštítí okrást seniory nebo zvlášť zranitelné osoby. Takové lidi můžete potkat téměř na každém rohu a pokud nebudete obezřetní, bez špetky zaváhání vás připraví o všechny úspory. Zvlášť osamělé ženy by si měly dát pozor na podvodníky s pohlednou tváří, kteří se skrývají za cizími identitami. Falešní vojáci a lékaři, šarlatáni, kteří slibují vyléčení psychických traumat, nebo muži, kteří svým obětem slibují společnou budoucnost…
Krimi příběhy & napětí

Aktuální kriminální kauzy

Není to tak dávno, co jejich zločiny děsily českou veřejnost. Vždyť například takový vrah taxikářů měl na svědomí tři lidské životy. A nemusí jít zrovna o případy, které skončily zabitím. Vždyť někdy i zdánlivě banální, ovšem nepovedený, lékařský zákrok může váš život navždy poznamenat. Nebo člověk jen sklouzne na šikmou plochu, čímž svým blízkým způsobí velké trápení. Pokud vás zajímají právě takové příběhy ze života, tak pak je pro vás časopis Krimi příběhy & napětí jasnou volbou.
Krimi příběhy & napětí

Případy první republiky

Mysleli jste si, že se během období první republiky žilo lidem tak idylicky, jak nám ukazují filmy pro pamětníky? Tak to je velký omyl. I tehdy kvetl zločin a některé z takových případů se navždy zapsa-ly do dějin české kriminalistiky. Pokud chcete vědět, jak na to šel při vyšetřování legendární policej-ní rada Josef Vaňásek, který se stal předobrazem filmového a seriálového rady Vacátka, nenechte si ujít náš časopis. Dovíte se v něm, jaké metody používali tehdejší vyšetřovatelé a zda se jim podařilo dopadnout pachatele.
Mediakit

Mediakit časopisu Krimi příběhy & napětí si můžete stáhnout zde.
Technické podmínky jsou k dispozici zde.
Všeobecné obchodní podmínky zde.

Předplatné

Předplaťte si oblíbený časopis pohodlně, bez shánění v trafice. Každé číslo vám doručíme přímo do vaší schránky. Udělejte radost svým blízkým a věnujte jim předplatné s dárkovým certifikátem.

Objednat

ePŘEDPLATNÉ

S elektronickým předplatným máte svůj časopis stále po ruce. Na počítači, tabletu nebo v telefonu. A dárkovým certifikátem můžete udělat velkou radost i svým blízkým.

Objednat

Podmínky

Obchodní podmínky předplatného si můžete stáhnout zde.

Vydavatelství

Kdo se stará o každou stránku časopisu a plní ji maximem zajímavostí, novinek a skvělých článků v každém vydaném čísle, zjistíte zde. Přejeme příjemné čtení.

Přejít na vydavatelství

Soutěže

Soutěžíte v některé z našich populárních soutěží a hledáte výsledky nebo výherce. Držíme place a přejeme hodně štěstí. Vše potřebné najdete právě zde.

Přejít na soutěže

Inzerce

O potřeby vaší příští kampaně se rád postará náš obchodní tým s bohatými zkušenostmi v oblasti reklamy a médií. Pojďme vytvořit příjemnou a úspěšnou spolupráci.

Přejít na inzerci

Předplatné

Postaráme se o doručení každého čísla vašeho oblíbeného časopisu a jeho rychlé dodání až domů. Kompletní nabídku námi nabízených titulů si můžete prohlédnout zde.

Přejít na předplatné

Jsme rádi, že čtete naše časopisy

Patříte totiž mezi 2 300 000 čtenářů, kteří čtou některý z již více než 60 námi vydávaných titulů.
Těší nás, že vás časopisy RF Hobby baví a vážíme si vaší trvalé přízně!

Více o nás