Přeskočit na obsah
Aktuální číslo časopisu Šikulkova encyklopedie
Aktuální číslo vyšlo 18. 8. 2022
Příští číslo vyjde n/a

Šikulkova encyklopedie

Aktuální číslo časopisu Šikulkova encyklopedie
Šikulkova encyklopedie 1/2022
1 / 2022
Šikulkova encyklopedie 1/2021
1 / 2021
Profil
Šikulkova všeobecná encyklopedie doplňuje řadu úspěšného dětského časopisu Šikulka, který oslovuje děti předškolního a školního věku. Vaše ratolesti seznámíme třeba se základními zeměpisnými informacemi a charakteristikou jednotlivých kontinentů a zdejších významných států. Děti se hravou formou naučí orientovat na světové mapě, budou umět rozeznat důležité vlajky, poznají oblíbené památky a zajímavá místa. Dozvědí se, jaké zvyky a tradice mají jiné národy a kde můžeme narazit na exotická zvířata. Obsahově přehledná, bohatě ilustrovaná a poutavě graficky zpracovaná dětská encyklopedie se bude hodit všem zvídavým dětem ve věku 4-8 let. Šikulkova prvouka o světě kolem nás by neměla chybět v žádné dětské knihovně.
Šikulkova encyklopedie

HRAVÉ ÚKOLY

Šikulkova encyklopedie děti prostřednictvím zábavných úkolů seznamuje se světovými kontinenty a jednotlivými zeměmi. Na stránkách časopisu vyrazíme z Česka, projedeme Evropu od jihu na sever, zastavíme se v Kanadě a Spojených státech a přes Střední Ameriku budeme pokračovat do té Jižní. Zamíříme i do Asie, Afriky a Austrálie a nevynecháme ani jižní a severní pól. Malí čtenáři a čtenářky se tak hravou formou naučí základní informace o známých státech a dozvědí se spoustu zajímavostí.
Šikulkova encyklopedie

JAK SE ŽIJE V CIZINĚ?

Jaké jsou rozdíly mezi životem u nás a v zahraničí? Dětem představíme některé zvyky a tradice, s nimiž se můžeme setkat v cizině. Přiblížíme jim svátky a prázdniny, které se liší od těch našich i kouzelné bytosti, které znají děti za hranicemi České republiky.
Šikulkova encyklopedie

PŘÍRODA I MĚSTO

Vypravíme se do přírody poznávat zvířata a divočinu. Řekneme si, jak v takové divočině přežít a co si s sebou zabalit na cestu. Zamíříme také do některých slavných světových měst a k turistickým cílům jako jsou památky a přírodní rezervace. Děti se naučí nejzákladnější informace o světě kolem nás.
Šikulkova encyklopedie

ZAJÍMAVOSTI

V encyklopedii Šikulky nesmí chybět také nejrůznější zajímavosti ze zahraničí. Jaká je nejdelší řeka světa? Jak se jmenuje naše největší jezero? Kde nejvíce prší? Přestavíme světová nej, ale také další zajímavá fakta, které by každý správný šikulka měl znát a vědět.
 • Michaela Šedivá
  Šéfredaktorka
  281 090 650
 • Veronika Wastlová
  Art directorka
  281 090 650
 • Richard Svitalský
  Ilustrátor
  281 090 650
 • Olga Kubešová
  Korektorka
  281 090 650
Mediakit

Technické podmínky jsou k dispozici zde.
Všeobecné obchodní podmínky zde.

Obchodníci

Nenechte si nic ujít

Sledujte nás na sociálních sítích.

Předplatné

Postaráme se o doručení každého čísla vašeho oblíbeného časopisu a jeho rychlé dodání až domů. Kompletní nabídku námi nabízených titulů si můžete prohlédnout zde.

Přejít na předplatné

Vydavatelství

Kdo se stará o každou stránku časopisu a plní ji maximem zajímavostí, novinek a skvělých článků v každém vydaném čísle, zjistíte zde. Přejeme příjemné čtení.

Přejít na vydavatelství

Soutěže

Soutěžíte v některé z našich populárních soutěží a hledáte výsledky nebo výherce. Držíme place a přejeme hodně štěstí. Vše potřebné najdete právě zde.

Přejít na soutěže

Inzerce

O potřeby vaší příští kampaně se rád postará náš obchodní tým s bohatými zkušenostmi v oblasti reklamy a médií. Pojďme vytvořit příjemnou a úspěšnou spolupráci.

Přejít na inzerci

Jsme rádi, že čtete naše časopisy

Patříte totiž mezi 2 300 000 čtenářů, kteří čtou některý z již více než 60 námi vydávaných titulů.
Těší nás, že vás časopisy RF Hobby baví a vážíme si vaší trvalé přízně!

Více o nás

Více o nás