Přeskočit na obsah
Aktuální číslo časopisu Šikulkovy deskové a karetní hry
Aktuální číslo vyšlo 20. 10. 2021
Příští číslo vyjde n/a
Z aktuálního čísla

Černý Petr

Klasická karetní hra pro malé i velké, která je napínavá od začátku až do úplného konce. Děti se z jednotlivých karet zároveň naučí poznávat nejrůznější druhy sportů a...
Z aktuálního čísla

Psí kvarteto

  Užijte si legraci se všemi druhy pejsků! V oblíbené karetní hře kvarteto se je děti naučí poznávat, navíc se o nich z karet vždy dozví i nějakou zajímavost. Tak co, najdete...
Z aktuálního čísla

Desková hra Ostrov pokladů

Zábavná desková hra pro celou rodinu. Kdo jako první získá truhlu plnou zlata? Dokážete uniknout nástrahám, které na vás čekají ve speciálních přiložených kartičkách? Anebo...

Šikulkovy deskové a karetní hry

Aktuální číslo časopisu Šikulkovy deskové a karetní hry
  • 03Úvod
  • 04Hravý úkolNajdi zatoulané opičky
  • 05Karetní hraPsí kvarteto
  • 13Karetní hraPexeso s veselým ovocem a zeleninou
  • 17Karetní hraPexeso s mláďátky
  • 21OmalovánkaKytka pro maminku
  • 22Desková hraOstrov pokladů
  • 24Desková hraČlověče, nezlob se
  • 27Kartičky k deskové hře Ostrov pokladů
  • 29Karetní hraHrátky se zvířátky
Šikulkovy deskové a karetní hry 1/2021
1 / 2021
Profil
Nový speciál dětského časopisu ŠIKULKA se jmenuje ŠIKULKOVY DESKOVÉ A KARETNÍ HRY. Jak už název napovídá, zaměřený je především na zábavu, a to nejen pro děti od tří do sedmi let. Některé klasické hry, které časopis přináší, si totiž jistě rádi zahrají i rodiče či starší kamarádi. Děti se při nich zároveň budou učit nenásilnou formou poznávat např. zvířátka, ovoce a zeleninu, a v rámci různých úkolů si hravě procvičí i počítání a jiné dovednosti.
Šikulkovy deskové a karetní hry

Deskové hry

Deskové hry patří k nejoblíbenějším zábavám pro celou rodinu. Máma, táta, babička, děda, ti všichni se můžou přidat k dětem a s radostí si s nimi zahrát některou ze skvělých deskovek, kterou v časopisu najdou. Může jít o naprosté, všemi oblíbené klasiky typu Člověče, nezlob se, ale i o úplnou novinku, jako je Ostrov pokladů, dobrodružná hra plná nástrah, a hlavně legrace. Tak vezměte kostky, figurky a dobře se bavte.
Šikulkovy deskové a karetní hry

Karetní hry

KARETNÍ HRY Herní speciál ŠIKULKY obsahuje pestrou sestavu karetních her! Kvarteto zná a má rád každý, a jistě vás v něm čekají napínavé bitvy. To samé platí o Černém Petrovi, kde budete do poslední chvilky napjatí, komu že tentokrát zůstane v ruce. Dále tu máme pexesa, která si mohou užít i ti úplně nejmenší z našich čtenářů. Pro ně jsou určené také speciální, méně známé naučné a hravé kartičky, při nichž se hodně dozví o přírodě a světě kolem nás.
Šikulkovy deskové a karetní hry

ZÁBAVA

Ve speciálu ŠIKULKOVY DESKOVÉ A KARETNÍ HRY najdete kromě her samotných i spoustu další zábavy. Omalovánky, bludiště, spojovačky, vystřihovánky a různé druhy hádanek jsou jeho nedílnou součástí, takže nuda u nás nehrozí ani na jediné stránce. I díky pestré grafice, krásným ilustracím a tvořivým zážitkům bude jistě bavit děti i rodiče.
Šikulkovy deskové a karetní hry

DĚTEM TO NEJLEPŠÍ

Díky speciálu ŠIKULKOVY DESKOVÉ A KARETNÍ HRY získají děti zábavnou aktivitu, která je jen tak neomrzí. Dostanou při ní možnost poznávat nové věci, rozvíjet dovednosti, které už mají a hlavně trávit čas i jinak než sezením u televize či tabletu. S kamarády si při nich jistě užijí spoustu legrace, a budou se těšit, co si pro ně nachystáme příště!
Mediakit

Technické podmínky jsou k dispozici zde.
Všeobecné obchodní podmínky zde.

Obchodníci

Nenechte si nic ujít

Sledujte nás na sociálních sítích.

Vydavatelství

Kdo se stará o každou stránku časopisu a plní ji maximem zajímavostí, novinek a skvělých článků v každém vydaném čísle, zjistíte zde. Přejeme příjemné čtení.

Přejít na vydavatelství

Soutěže

Soutěžíte v některé z našich populárních soutěží a hledáte výsledky nebo výherce. Držíme place a přejeme hodně štěstí. Vše potřebné najdete právě zde.

Přejít na soutěže

Inzerce

O potřeby vaší příští kampaně se rád postará náš obchodní tým s bohatými zkušenostmi v oblasti reklamy a médií. Pojďme vytvořit příjemnou a úspěšnou spolupráci.

Přejít na inzerci

Předplatné

Postaráme se o doručení každého čísla vašeho oblíbeného časopisu a jeho rychlé dodání až domů. Kompletní nabídku námi nabízených titulů si můžete prohlédnout zde.

Přejít na předplatné

Jsme rádi, že čtete naše časopisy

Patříte totiž mezi 2 300 000 čtenářů, kteří čtou některý z již více než 60 námi vydávaných titulů.
Těší nás, že vás časopisy RF Hobby baví a vážíme si vaší trvalé přízně!

Více o nás