Přeskočit na obsah

Společnost

Společnost

Co je za tím rozchodem?

To, o čem se dlouho jen spekulovalo, se stalo skutečností – manželství Patricie Pagáčové (35) se bohužel rozpadlo. Co hvězda seriálu Jedna rodina o rozchodu řekla?

Jak to má s láskou?

Dlouho se zdálo, že je herečka ze seriálu Ulice stále sama jako v plotě kůl, realita ale může být jiná. Tají Hana Holišová (43) svého nového partnera?

Pan Tajemný se odporoučel?

Tak dlouho svého nového partnera tajila, až se jí nakonec podařilo ututlat i rozchod? Objevují se spekulace o tom, že herečka Zuzana Vejvodová (43) je zase sama.

Svatba nebude?

Zasnoubená je s partnerem Filipem Žilkou (45) už pár let, do svatby se však prý Janě Plodkové (42) nechce. Porozhlédne se sympatická herečka po novém muži?

Kvůli chlapovi zanedbává Bertramku?

Rozčílila Mistrovy fanoušky, když oznámila, že otevření slavné vily na pražské Bertramce veřejnosti se odkládá. Co, nebo spíše kdo, vdově Ivaně Gottové (48) změnil plány?

Má políčeno na náhradníka?

Už několik let čeká na to, až si ji její snoubenec konečně vezme. Zatím je to ale marné. Vzala Aneta Krejčíková (33) rozum do hrsti a rozhodla se pro zásadní krok?

Kde sehnat chlapa?

V lásce má hvězda seriálu Ulice pořádnou smůlu. Sympatická Martina Randová (52) stále čeká na to, až konečně potká toho pravého. Najde ho během natáčení seriálu?

Návrat k mladému milenci?

Už by si konečně zasloužila mít po boku muže, o kterého se bude moct opřít. A možné, že se na ni usmálo štěstí. Vrátila se Vanda Hybnerová (55) k bývalé lásce?

Pomůže už jen zázrak?

Hudebník Felix Slováček (80) promluvil o své manželce Dagmar Patrasové (68) a z jeho slov mrazí. Proč říká, že v případě jeho ženy snad pomůže jen zázrak?

StarDance jí může zničit vztah

Půvabná herečka ze seriálu Ulice letos roztančí své boky na tanečním parketu StarDance. Zbyde ale vytížené Lucii Vondráčkové (44) nějaký čas na jejího mladého partnera?

Jsme rádi, že čtete naše časopisy

Patříte totiž mezi 2 300 000 čtenářů, kteří čtou některý z již více než 60 námi vydávaných titulů.
Těší nás, že vás časopisy RF Hobby baví a vážíme si vaší trvalé přízně!

Více o nás

Více o nás