Milí čtenáři

Léto se přehouplo přes polovinu stejně jako Velká letní soutěž s cenami v hodnotě 350 000 korun. Už jste měli dovolenou? Pokud ne, co jiného potřebujete než „prachy, pasy, EPOCHU“.

Věděli jste, že první cestovní pas, jak ho chápeme dnes, vystaví roku 1414 anglický král Jindřich V. Plantagenet a že má ČESKO 7. NEJSILNĚJŠÍ DOKLAD NA SVĚTĚ! Když už mate ty prachy, pasy a EPOCHU, stačí si vybrat způsob dopravy. Pokud volíte dieselový autobus, možná s ním pocestujete naposledy. Posledních pár let jsou totiž in BIO-BUSY: NA ZAČÁTKU BYLY LIDSKÉ EXKREMENTY. Takovému autobusu na ujetí 300 km stačí výkaly a zbytky jídel, které vyprodukuje pět lidí za rok.

Zoo – nejnavštěvovanější typ zahrad na světě s sebou přináší poučení i úsměvy. Děti zvířata milují a zvířata milují děti. Dokonce i ve chvíli, kdy DÍTĚ SPADNE DO VÝBĚHU GORIL: JEDNÉ POSTAVÍ SOCHU, DRUHOU ZASTŘELÍ! Během vteřiny se čas v zoo mění v drama, a stačí jediná chyba, aby se drama změnilo v tragédii. Mezi letní zvířata a velmi vzácná patří zmije obecná. Plaz obalený tolika mýty, až to není ke zmiji hezké. Je to přitom strašpytel, který když narazí na člověka, většinou se odplazí pryč. 6 FAKTŮ O ZMIJÍCH: JED, KTERÝ NEZABIJÍ A TANEČNÍ SOUBOJE!

K létu patří větší spotřeba limonád a odpovědí, proč měla PepsiCo jeden čas sedmou největší bojovou námořní flotilu na světě a PROČ PLATIL SOVĚTSKÝ SVAZ ZA PEPSI V TORPÉDOBORCÍCH?

Krásný zbytek léta za celou redakci EPOCHY
Přeje
Jan Zelenka