Přeskočit na obsah
Aktuální číslo časopisu Enigma MAXI
Aktuální číslo vyšlo 2. 6. 2021
Příští číslo vyjde n/a
Z aktuálního čísla

Spinaloga: Ostrov duchů, který obývala smrt

Opuštěný ostrov v Egejském moři má ještě před 100 lety několik stovek obyvatel. Tvoří je násilně přivezení nemocní, mezi jejichž kamennými domky se denně prochází smrt. Její...
Z aktuálního čísla

Dechberoucí výpravy do minulých životů

Jistě jste slyšeli o reinkarnaci neboli o tom, že se člověk může neustále rodit znovu a znovu. Přemýšlíte o této možnosti a říkáte si, kým jste asi mohli být ve svém minulém...
Z aktuálního čísla

Když Čechům tuhla krev v žilách: Drancovali upíři ve středověku...

Ukroucené hlavy, utrhané nohy, ústa naplněná kamením nebo těla s rukama svázanýma za zády potupně pohřbená na břiše. I takový obrázek se archeologům naskytne při zkoumání...

Enigma MAXI

Aktuální číslo časopisu Enigma MAXI
Enigma MAXI 1/2021
1 / 2021
Enigma MAXI 1/2019
1 / 2019
Profil
Enigma Maxi přináší ty nejlepší reportáže z tajemných míst Česka, které vyšly v kultovním záhadologickém časopise Enigma. Naši redaktoři už několik let pátrají po těch největších záhadách naší republiky a zprostředkovávají čtenářům své autentické zážitky, ze kterých často mrazí. Kde je největší koncentrace paranormálních jevů? A které místo vyzařuje léčivou energii? Odpovědi nejen na tyto otázky naleznete v nové Enigmě Maxi, jež je jakýmsi průvodcem po místech, kde můžete zažít něco neobyčejného.

Mediakit

Technické podmínky jsou k dispozici zde.
Všeobecné obchodní podmínky zde.

Obchodníci

Nenechte si nic ujít

Sledujte nás na sociálních sítích.

Vydavatelství

Kdo se stará o každou stránku časopisu a plní ji maximem zajímavostí, novinek a skvělých článků v každém vydaném čísle, zjistíte zde. Přejeme příjemné čtení.

Přejít na vydavatelství

Soutěže

Soutěžíte v některé z našich populárních soutěží a hledáte výsledky nebo výherce. Držíme place a přejeme hodně štěstí. Vše potřebné najdete právě zde.

Přejít na soutěže

Inzerce

O potřeby vaší příští kampaně se rád postará náš obchodní tým s bohatými zkušenostmi v oblasti reklamy a médií. Pojďme vytvořit příjemnou a úspěšnou spolupráci.

Přejít na inzerci

Předplatné

Postaráme se o doručení každého čísla vašeho oblíbeného časopisu a jeho rychlé dodání až domů. Kompletní nabídku námi nabízených titulů si můžete prohlédnout zde.

Přejít na předplatné

Jsme rádi, že čtete naše časopisy

Patříte totiž mezi 2 300 000 čtenářů, kteří čtou některý z již více než 60 námi vydávaných titulů.
Těší nás, že vás časopisy RF Hobby baví a vážíme si vaší trvalé přízně!

Více o nás