Přeskočit na obsah
Aktuální číslo časopisu Enigma MAXI
Aktuální číslo vyšlo 8. 6. 2022
Příští číslo vyjde 08. 06. 2022
Z aktuálního čísla

Posmrtný život: Reálný jev, nebo utěšující berlička?

Smrt. Slovo vyvolávající u většiny lidí strach, nebo dokonce hrůzu. Vždyť koho by nechávala klidným tíživá událost spojená s odloučením od rodiny, přátel a známých, navíc...
Z aktuálního čísla

Zázraky křesťanských světců: Uměli levitovat, vyzařovat světlo a...

Jasnozřivost, vize budoucnosti, stigmata, levitace či schopnost být na dvou místech zároveň. To je jen krátký výčet zázraků, které byly u různých světců zaznamenány. Disponovali...
Z aktuálního čísla

3 šokující experimenty s lidskou psychikou: Máme nad sebou kontrolu?

Domníváte se, že nad svými činy máte naprostou kontrolu? ENIGMA MAXI vám představí slavné psychologické experimenty, které vám dokážou, že tajemná mysl člověka, jež stále...

Enigma MAXI

Aktuální číslo časopisu Enigma MAXI
Enigma MAXI 1/2022
1 / 2022
Enigma MAXI 1/2021
1 / 2021
Enigma MAXI 1/2019
1 / 2019
Profil
Enigma Maxi v minulosti nabídla ty nejlepší reportáže z tajemných míst Česka, které vyšly v kultovním záhadologickém časopisu Enigma. Nyní její redaktoři přináší ucelený výběr největších záhad z celého světa a v jednotlivých kapitolách se podrobně věnují těm nejpozoruhodnějším z nich. Zajímá vás, jak je to s tajnými bratrstvy údajně ovládajícími svět? Co se děje s lidskou duší po smrti, a jaké máme důkazy o možné existence mimozemského života? Čím si vysvětlit neuvěřitelné archeologické nálezy, které šokují veřejnost i odborníky? To vše a mnohem víc se dočtete v Enigmě Maxi!

  • Radka Mejzlíková
    Korektorka

Mediakit

Technické podmínky jsou k dispozici zde.
Všeobecné obchodní podmínky zde.

Obchodníci

Nenechte si nic ujít

Sledujte nás na sociálních sítích.

Vydavatelství

Kdo se stará o každou stránku časopisu a plní ji maximem zajímavostí, novinek a skvělých článků v každém vydaném čísle, zjistíte zde. Přejeme příjemné čtení.

Přejít na vydavatelství

Soutěže

Soutěžíte v některé z našich populárních soutěží a hledáte výsledky nebo výherce. Držíme place a přejeme hodně štěstí. Vše potřebné najdete právě zde.

Přejít na soutěže

Inzerce

O potřeby vaší příští kampaně se rád postará náš obchodní tým s bohatými zkušenostmi v oblasti reklamy a médií. Pojďme vytvořit příjemnou a úspěšnou spolupráci.

Přejít na inzerci

Předplatné

Postaráme se o doručení každého čísla vašeho oblíbeného časopisu a jeho rychlé dodání až domů. Kompletní nabídku námi nabízených titulů si můžete prohlédnout zde.

Přejít na předplatné

Jsme rádi, že čtete naše časopisy

Patříte totiž mezi 2 300 000 čtenářů, kteří čtou některý z již více než 60 námi vydávaných titulů.
Těší nás, že vás časopisy RF Hobby baví a vážíme si vaší trvalé přízně!

Více o nás