Přeskočit na obsah
Aktuální číslo časopisu Krimi revue speciál
Aktuální číslo vyšlo 24. 5. 2021
Příští číslo vyjde 23. 5. 2022
Z aktuálního čísla

Ve dvou se vraždí líp

„Miloval by ses se mnou, monsieur?“ Přestože jí strach svírá hrdlo a hrůzou nemůže dýchat, poslušně opakuje slova po svém únosci. Když bude hodná, třeba ji nechá žít....
Z aktuálního čísla

Travič bohatne na strachu z holocaustu

„Ani nevíte, jak jsem vám vděčný, pane doktore,“ děkuje stařec muži v bílém plášti. Bez jeho pomoci by jej dost možná čekala smrt v koncentračním táboře. Jenže krutému...
Z aktuálního čísla

Nejslavnější nedopadení zabijáci

Na malou chvíli si hledí přímo z očí do očí. V těch jejích se zračí šílený strach, v těch jeho neskrývaná radost. Nevidí se poprvé. Něco takového mu přece nemůže projít,...

Krimi revue speciál

Aktuální číslo časopisu Krimi revue speciál
Krimi revue speciál 1/2021
1 / 2021
Krimi revue speciál 1/2019
1 / 2019
Krimi revue speciál 1/2018
1 / 2018
Profil
Mezi miliony českých a světových zločinců se najdou ti, kteří za sebou zanechávají výjimečně dlouhou řadu obětí. Právě na takové se zaměřuje speciální vydání časopisu Krimi revue. V přehlídce nejbrutálnějších zabijáků moderní historie zločinu defilují nebezpeční psychopati, šílení mstitelé, zvrácení kanibalové i násilníci bez skrupulí. Přestože byli po dopadení mnohdy odsouzeni jen za několik vražd, obětí mohou mít ve skutečnosti na svědomí až několikanásobně víc a jejich počet můžeme někdy jen přibližně odhadovat.
Krimi revue speciál

Galerie nejhorších vrahů

Spolu s námi se seznámíte s nejhoršími sériovými a masovými vrahy moderní historie zločinu. Zjistíte, jak uvažují, jak se chovají a jak zametají stopy svých činů. Skutečnost bývá mnohdy drsnější, než byste čekali.
Krimi revue speciál

Nejhorší české případy

Speciální číslo se zaměřuje na nejbrutálnější případy světového zločinu, ale alespoň krátce se zastavíme také u nejvýraznějších vrahů z českého prostředí. Zato už druhé číslo Speciálu cílí přímo na monstra z našich luhů a hájů.
Krimi revue speciál

Nepochopitelný svět sadistů

Je až neuvěřitelné, kolika vrahům nestačí pouze svou kořist připravit o život. Libují si v dlouhém mučení, své oběti trýzní a prodlužují jejich utrpení. Často si také pořizují fotografie nebo natáčejí video jejich posledních chvil.
Krimi revue speciál

Krutá pomsta jako motiv

Každý den se na světě rozejde spousta milenců i manželských párů. Jen někteří konec vztahu neunesou a začnou se mstít.
Mediakit

Mediakit časopisu Krimi revue speciál si můžete stáhnout zde.
Technické podmínky jsou k dispozici zde.
Všeobecné obchodní podmínky zde.

Nenechte si nic ujít

Sledujte nás na sociálních sítích.

Vydavatelství

Kdo se stará o každou stránku časopisu a plní ji maximem zajímavostí, novinek a skvělých článků v každém vydaném čísle, zjistíte zde. Přejeme příjemné čtení.

Přejít na vydavatelství

Soutěže

Soutěžíte v některé z našich populárních soutěží a hledáte výsledky nebo výherce. Držíme place a přejeme hodně štěstí. Vše potřebné najdete právě zde.

Přejít na soutěže

Inzerce

O potřeby vaší příští kampaně se rád postará náš obchodní tým s bohatými zkušenostmi v oblasti reklamy a médií. Pojďme vytvořit příjemnou a úspěšnou spolupráci.

Přejít na inzerci

Předplatné

Postaráme se o doručení každého čísla vašeho oblíbeného časopisu a jeho rychlé dodání až domů. Kompletní nabídku námi nabízených titulů si můžete prohlédnout zde.

Přejít na předplatné

Jsme rádi, že čtete naše časopisy

Patříte totiž mezi 2 300 000 čtenářů, kteří čtou některý z již více než 60 námi vydávaných titulů.
Těší nás, že vás časopisy RF Hobby baví a vážíme si vaší trvalé přízně!

Více o nás