Skip to content
Aktuální číslo časopisu Krimi revue speciál
Aktuální číslo vyšlo 01.06.2018
Příští číslo vyjde n/a
Z aktuálního čísla

Vyznavač voodoo a jeho loutka

Mladík, kterého nikdo nenaučil mít někoho rád. A dívka, jejímž jediným smyslem života je se podřizovat. Když se taková dvojice rozhodne zabíjet, sama od sebe nikdy nepřestane. Ne...
Z aktuálního čísla

Krvavá stopa od vesnice k vesnici

Stačí jediný okamžik a dosud vážený muž a spolehlivý policista se mění ve vraždící monstrum. Proti ozbrojenému muži v uniformě schopnému všeho nemají bezbranní vesničané...
Z aktuálního čísla

Rostovský rozparovač

Jeho jméno i tvář je pro mnohé symbolem šíleného vraha, který se nezastaví před ničím. Při jeho procesu někteří přítomní ztráceli hrůzou vědomí. Kolik obětí má Rostovský...

Krimi revue speciál

Aktuální číslo časopisu Krimi revue speciál
  • 6Rodney AlcalaŠílenství geniálního fotografa
  • 9Genene JonesováPečlivá a vlídná Sestra Smrt
  • 10Alton Coleman a Debra BrownováKrvavý vyznavač voodoo a jeho loutka
  • 12Nejhorší žhářiVyznavači ohnivého živlu
  • 16Henry Lee LucasVražda je jako sklenice vody
  • 18Andrej ČikatiloRostovský rozparovač
  • 23Baruch GoldsteinMasakr uprostřed modliteb
  • 24Jeffrey DahmerSběratel lidských trofejí
  • 28KaleidoskopVraždy napříč světem
  • 30Dorothea PuenteováMilá paní domácí s lopatou
Krimi revue speciál 1/2018
1 / 2018
Profil
Mezi miliony světových zločinců se najdou ti, kteří za sebou zanechávají výjimečně dlouhou řadu obětí. Právě na takové se zaměřuje speciální vydání časopisu Krimi revue. V přehlídce nejbrutálnějších zabijáků moderní historie světového zločinu defilují nebezpeční psychopati, šílení mstitelé, zvrácení kanibalové i násilníci bez skrupulí. Přestože byli po dopadení mnohdy odsouzeni jen za několik vražd, obětí mohou mít ve skutečnosti na svědomí až několikanásobně víc a jejich počet můžeme někdy jen přibližně odhadovat.
Krimi revue speciál

Galerie nejhorších vrahů

Spolu s námi se seznámíte s nejhoršími sériovými a masovými vrahy moderní historie světového zločinu. Zjistíte, jak uvažují, jak se chovají a jak zametají stopy svých činů. Skutečnost bývá mnohdy drsnější, než byste čekali.
Krimi revue speciál

Nejhorší české případy

Speciální číslo se zaměřuje na nejbrutálnější případy světového zločinu, ale alespoň krátce se zastavíme také u nejvýraznějších vrahů z českého prostředí. Koho jsme zařadili mezi desítku nejnebezpečnějších zabijáků?
Krimi revue speciál

Nepochopitelný svět sadistů

Je až neuvěřitelné, kolika vrahům nestačí pouze svou kořist připravit o život. Libují si v dlouhém mučení, své oběti trýzní a prodlužují jejich utrpení. Často si také pořizují fotografie nebo natáčejí video jejich posledních chvil.
Krimi revue speciál

Krutá pomsta jako motiv

Každý den se na světě rozejde spousta milenců i manželských párů. Jen někteří konec vztahu neunesou a začnou se mstít. Neváhají třeba ani podpálit dům, v němž posléze přijdou o život desítky lidí včetně jejich nejbližších.
Mediakit

Technické podmínky jsou k dispozici zde.
Všeobecné obchodní podmínky zde.

Vydavatelství

Kdo se stará o každou stránku časopisu a plní ji maximem zajímavostí, novinek a skvělých článků v každém vydaném čísle, zjistíte zde. Přejeme příjemné čtení.

Přejít na vydavatelství

Soutěže

Soutěžíte v některé z našich populárních soutěží a hledáte výsledky nebo výherce. Držíme place a přejeme hodně štěstí. Vše potřebné najdete právě zde.

Přejít na soutěže

Inzerce

O potřeby vaší příští kampaně se rád postará náš obchodní tým s bohatými zkušenostmi v oblasti reklamy a médií. Pojďme vytvořit příjemnou a úspěšnou spolupráci.

Přejít na inzerci

Předplatné

Postaráme se o doručení každého čísla vašeho oblíbeného časopisu a jeho rychlé dodání až domů. Kompletní nabídku námi nabízených titulů si můžete prohlédnout zde.

Přejít na předplatné

Jsme rádi, že čtete naše časopisy

Patříte totiž mezi 2 300 000 čtenářů, kteří čtou některý z již více než 60 námi vydávaných titulů.
Těší nás, že vás časopisy RF Hobby baví a vážíme si vaší trvalé přízně!

Více o nás