Přeskočit na obsah
Aktuální číslo časopisu Zbraně a náboje speciál
Aktuální číslo vyšlo 1. 11. 2023
Příští číslo vyjde 4. 11. 2024
Z aktuálního čísla

Elita pomyslného potravního řetězce

SIG Sauer P320 XSeries Dnes již legendární pistole SIG Sauer P320 se proslavily zejména výhrou tendru pro přezbrojení ozbrojených složek USA, čímž byl odstartován jejich velký...
Z aktuálního čísla

Pojmenování „Vládce“ jim sedí

Archon Firearms Type B a Type D V roce 2023 představila společnost Arsenal Collection, s.r.o. druhou generaci pistole Archon Firearms Type B a nový model Archon Firearms Type D, vyráběné ve...
Z aktuálního čísla

Precise fit – Perfect fire

S.P.S. 1911   Španělský výrobce pistolí typu 1911, firma S.P.S. Guns s více než 25letou tradicí, se dokázala etablovat do lídra v oblasti praktické střelby IPSC. Také prakticky...

Předplatné

Předplaťte si oblíbený časopis pohodlně, bez shánění v trafice.
Každé číslo vám doručíme přímo do vaší schránky.
Udělejte radost svým blízkým a věnujte
jim předplatné s dárkovým certifikátem.

Objednat

ePředplatné

S elektronickým předplatným máte svůj časopis stále po ruce.
Na počítači, tabletu nebo v telefonu.
A dárkovým certifikátem můžete udělat
velkou radost i svým blízkým.

Objednat

Zbraně a náboje speciál

Aktuální číslo časopisu Zbraně a náboje speciál
Zbraně a náboje speciál 1/2024
1 / 2024
Zbraně a náboje speciál 1/2023
1 / 2023
Zbraně a náboje speciál 1/2022
1 / 2022
Zbraně a náboje speciál 1/2021
1 / 2021
Zbraně a náboje speciál 1/2020
1 / 2020
Zbraně a náboje speciál 1/2019
1 / 2019
Zbraně a náboje speciál 1/2018
1 / 2018
Zbraně a náboje speciál 1/2017
1 / 2017
Zbraně a náboje speciál 1/2016
1 / 2016
Zbraně a náboje speciál 1/2015
1 / 2015
Profil
Exkluzivní magazín mapující formou testů vybraný segment zbraní, dostupných na českém trhu – pistole, revolvery, dlouhé zbraně nebo nože. Speciál Zbraní a nábojů dokáže čtenáři nabídnout ucelený výběr zbraní pro sebeobranu, sport, lov nebo volný čas. Všechny zbraně jsou speciálně vybrány a testovány špičkovými střelci jen pro náš časopis a žádný jiný magazín na trhu podobný soubor testů nenabízí. Vše samozřejmě doplněno atraktivními fotografiemi vysoké kvality a jmény autorů, kteří mezi střelci něco znamenají…
Zbraně a náboje speciál

Testy

Ať už se speciální vydání věnuje testům nožů, pušek, pistolí či revolverů, vždy redakce podává čtenáři ucelenou informaci o vybraném segmentu zbraní. Tedy uživatelské vlastnosti, vhodnost využití ke sportu, sebeobraně či lovu, doplněné zhodnocením poměru cena/užitné vlastnosti.
Zbraně a náboje speciál

Profily

Podrobné seznámení s aktuálními novinkami, nejprodávanějšími typy zbraní či konstrukčními novinkami, doplněné exkluzivními fotografiemi. Každý profil představuje zbraň z pohledu konstrukce a uživatelských vlastností, v závěrečném souhrnu je zbraň vyzkoušena a ohodnocena při ostrém testu na střelnici.
Zbraně a náboje speciál

Střelivo

K vybranému typu zbraně redakce hodnotí vhodné střelivo, doporučí další možné alternativy, vyzkouší jednotlivé značky. U střeliva je vyzkoušena vhodnost pro daný účel, porovnáno střelivo od různých výrobců i to, jak v dané zbrani rozdílné střelivo funguje.
Zbraně a náboje speciál

Vybavení

Dané téma je doplněno souhrnem a redakčními tipy na dovybavení zbraně, či samotného střelce. Vše je opět vyzkoušeno osobně, doporučeno čtenářům se závěrečným hodnocením a radou, jak konkrétní výrobek nejlépe využít.
  • Zdeněk Kašťák
    Šéfredaktor
    281 090 693
  • Jiří Knotek
    Redaktor
    281 090 693

Pro všechny chlapy, kteří umí říct "NE"

Zaměření časopisu

Kromě dvanácti řadových čísel titulu ZBRANĚ & NÁBOJE vychází jedenkrát za rok  „ZBRANĚ & NÁBOJE SPECIÁL“, což je vydání věnované jednomu tématu, např.  revolvery a pistole, testy zbraní apod. „Speciál“ je tištěn ve vyšším nákladu než řadové číslo. Vychází v průběhu října a na trhu je prostřednictvím několika distribučních vln dostupný i v průběhu následujícího roku. Měsíčník ZBRANĚ & NÁBOJE začal vycházet v polovině roku 1999 a během relativně krátké doby své existence vzbudil velmi  pozitivní ohlas. Nejedná se, jak by se mohlo na první pohled zdát, o titul, který se zabývá pouze zbraněmi. Mezi další oblíbená témata, díky kterým je akceptovatelný všemi čtenáři - nejen vlastníky a příznivci zbraní, patří i životní styl mužů komplexně. Magazín se zaobírá různorodými tématy jako je pobyt v přírodě a aktivity s tím spojené. Z hlediska obsahového, ale v první řadě grafického zpracování, na jehož atraktivitu klade tým tvůrců zvláštní důraz, se jedná o první magazín svého druhu na českém mediálním trhu.

V současné době je titul ZBRANĚ & NÁBOJE jednoznačným leaderem ve svém segmentu mediálního trhu.

Cílová skupina

Jak ukázaly výsledky čtenářské ankety, většinu našich čtenářů tvoří muži v produktivním věku, se středoškolským, případně vysokoškolským vzděláním, přičemž více jak polovina z nich má osobní příjem přesahující 30 000 Kč. Mezi čtenáři převažují podnikatelé a osoby s vysokou rozhodovací pravomocí, v drtivé většině muži vlastnící zbrojní pas, aniž by ho potřebovali pro výkon povolání. Jelikož se jedná o zálibu s vysokými náklady, je jisté, že čtenáři ZBRANÍ & NÁBOJŮ patří do vyšší příjmové skupiny.

Mediakit

Mediakit časopisu Zbraně a náboje speciál si můžete stáhnout zde.
Technické podmínky jsou k dispozici zde.
Všeobecné obchodní podmínky zde.

Obchodníci

35 000

vydaných kusů každého čísla

94 000

čtenářů každého čísla

1

ročně vychází speciál
Předplatné

Předplaťte si oblíbený časopis pohodlně, bez shánění v trafice. Každé číslo vám doručíme přímo do vaší schránky. Udělejte radost svým blízkým a věnujte jim předplatné s dárkovým certifikátem.

Objednat

ePŘEDPLATNÉ

S elektronickým předplatným máte svůj časopis stále po ruce. Na počítači, tabletu nebo v telefonu. A dárkovým certifikátem můžete udělat velkou radost i svým blízkým.

Objednat

Podmínky

Obchodní podmínky předplatného si můžete stáhnout zde.

Nenechte si nic ujít

Sledujte nás na sociálních sítích.

Předplatné

Postaráme se o doručení každého čísla vašeho oblíbeného časopisu a jeho rychlé dodání až domů. Kompletní nabídku námi nabízených titulů si můžete prohlédnout zde.

Přejít na předplatné

Vydavatelství

Kdo se stará o každou stránku časopisu a plní ji maximem zajímavostí, novinek a skvělých článků v každém vydaném čísle, zjistíte zde. Přejeme příjemné čtení.

Přejít na vydavatelství

Soutěže

Soutěžíte v některé z našich populárních soutěží a hledáte výsledky nebo výherce. Držíme place a přejeme hodně štěstí. Vše potřebné najdete právě zde.

Přejít na soutěže

Inzerce

O potřeby vaší příští kampaně se rád postará náš obchodní tým s bohatými zkušenostmi v oblasti reklamy a médií. Pojďme vytvořit příjemnou a úspěšnou spolupráci.

Přejít na inzerci

Jsme rádi, že čtete naše časopisy

Patříte totiž mezi 2 300 000 čtenářů, kteří čtou některý z již více než 60 námi vydávaných titulů.
Těší nás, že vás časopisy RF Hobby baví a vážíme si vaší trvalé přízně!

Více o nás

Více o nás