Přeskočit na obsah
Aktuální číslo časopisu Zbraně a náboje speciál
Aktuální číslo vyšlo 2. 11. 2022
Příští číslo vyjde 1. 11. 2023
Z aktuálního čísla

Kam zamíříme, tam to padne

Wilson Combat EDC X9   „Tahle zbraň vás ničím špatným nepřekvapí… Od prvního do posledního výstřelu je naprosto kontrolovatelná. Kam s ní zamíříte, tam to prostě...
Z aktuálního čísla

V ráži .50 čistě osobitá záležitost

Desert Eagle XIX   Samonabíjecí pistole Desert Eagle MK XIX v ráži .50 Action Express a s hlavní 6 palců od americké zbrojovky Magnum Research Inc. (MRI), patří do rodiny zřejmě...
Z aktuálního čísla

Pistole pro sportovní a hobby střelbu

Armscor Pro Ultra Match  a GI Standard Na klubovou střelnici KVZ Jenišovice u Liberce jsem si přivezli se čtyřmi pistolemi z prodejny Zbraně Liberec Aleše Chudoby ve Stráži nad Nisou i...

ePředplatné

S elektronickým předplatným máte svůj časopis stále po ruce.
Na počítači, tabletu nebo v telefonu.
A dárkovým certifikátem můžete udělat
velkou radost i svým blízkým.

Objednat

Zbraně a náboje speciál

Aktuální číslo časopisu Zbraně a náboje speciál
Zbraně a náboje speciál 1/2023
1 / 2023
Zbraně a náboje speciál 1/2022
1 / 2022
Zbraně a náboje speciál 1/2021
1 / 2021
Zbraně a náboje speciál 1/2020
1 / 2020
Zbraně a náboje speciál 1/2019
1 / 2019
Zbraně a náboje speciál 1/2018
1 / 2018
Zbraně a náboje speciál 1/2017
1 / 2017
Zbraně a náboje speciál 1/2016
1 / 2016
Zbraně a náboje speciál 1/2015
1 / 2015
Zbraně a náboje speciál 1/2014
1 / 2014
Profil
Exkluzivní magazín mapující formou testů vybraný segment zbraní, dostupných na českém trhu – pistole, revolvery, dlouhé zbraně nebo nože. Speciál Zbraní a nábojů dokáže čtenáři nabídnout ucelený výběr zbraní pro sebeobranu, sport, lov nebo volný čas. Všechny zbraně jsou speciálně vybrány a testovány špičkovými střelci jen pro náš časopis a žádný jiný magazín na trhu podobný soubor testů nenabízí. Vše samozřejmě doplněno atraktivními fotografiemi vysoké kvality a jmény autorů, kteří mezi střelci něco znamenají…
Zbraně a náboje speciál

Testy

Ať už se speciální vydání věnuje testům nožů, pušek, pistolí či revolverů, vždy redakce podává čtenáři ucelenou informaci o vybraném segmentu zbraní. Tedy uživatelské vlastnosti, vhodnost využití ke sportu, sebeobraně či lovu, doplněné zhodnocením poměru cena/užitné vlastnosti.
Zbraně a náboje speciál

Profily

Podrobné seznámení s aktuálními novinkami, nejprodávanějšími typy zbraní či konstrukčními novinkami, doplněné exkluzivními fotografiemi. Každý profil představuje zbraň z pohledu konstrukce a uživatelských vlastností, v závěrečném souhrnu je zbraň vyzkoušena a ohodnocena při ostrém testu na střelnici.
Zbraně a náboje speciál

Střelivo

K vybranému typu zbraně redakce hodnotí vhodné střelivo, doporučí další možné alternativy, vyzkouší jednotlivé značky. U střeliva je vyzkoušena vhodnost pro daný účel, porovnáno střelivo od různých výrobců i to, jak v dané zbrani rozdílné střelivo funguje.
Zbraně a náboje speciál

Vybavení

Dané téma je doplněno souhrnem a redakčními tipy na dovybavení zbraně, či samotného střelce. Vše je opět vyzkoušeno osobně, doporučeno čtenářům se závěrečným hodnocením a radou, jak konkrétní výrobek nejlépe využít.
  • Zdeněk Kašťák
    Šéfredaktor
    281 090 693
  • Jiří Knotek
    Redaktor
    281 090 693

Pro všechny chlapy, kteří umí říct "NE"

Zaměření časopisu

Kromě dvanácti řadových čísel titulu ZBRANĚ & NÁBOJE vychází jedenkrát za rok  „ZBRANĚ & NÁBOJE SPECIÁL“, což je vydání věnované jednomu tématu, např.  revolvery a pistole, testy zbraní apod. „Speciál“ je tištěn ve vyšším nákladu než řadové číslo. Vychází v průběhu října a na trhu je prostřednictvím několika distribučních vln dostupný i v průběhu následujícího roku. Měsíčník ZBRANĚ & NÁBOJE začal vycházet v polovině roku 1999 a během relativně krátké doby své existence vzbudil velmi  pozitivní ohlas. Nejedná se, jak by se mohlo na první pohled zdát, o titul, který se zabývá pouze zbraněmi. Mezi další oblíbená témata, díky kterým je akceptovatelný všemi čtenáři - nejen vlastníky a příznivci zbraní, patří i životní styl mužů komplexně. Magazín se zaobírá různorodými tématy jako je pobyt v přírodě a aktivity s tím spojené. Z hlediska obsahového, ale v první řadě grafického zpracování, na jehož atraktivitu klade tým tvůrců zvláštní důraz, se jedná o první magazín svého druhu na českém mediálním trhu.

V současné době je titul ZBRANĚ & NÁBOJE jednoznačným leaderem ve svém segmentu mediálního trhu.

Cílová skupina

Jak ukázaly výsledky čtenářské ankety, většinu našich čtenářů tvoří muži v produktivním věku, se středoškolským, případně vysokoškolským vzděláním, přičemž více jak polovina z nich má osobní příjem přesahující 30 000 Kč. Mezi čtenáři převažují podnikatelé a osoby s vysokou rozhodovací pravomocí, v drtivé většině muži vlastnící zbrojní pas, aniž by ho potřebovali pro výkon povolání. Jelikož se jedná o zálibu s vysokými náklady, je jisté, že čtenáři ZBRANÍ & NÁBOJŮ patří do vyšší příjmové skupiny.

Mediakit

Mediakit časopisu Zbraně a náboje speciál si můžete stáhnout zde.
Technické podmínky jsou k dispozici zde.
Všeobecné obchodní podmínky zde.

Obchodníci

35 000

vydaných kusů každého čísla

94 000

čtenářů každého čísla

1

ročně vychází speciál
ePŘEDPLATNÉ

S elektronickým předplatným máte svůj časopis stále po ruce. Na počítači, tabletu nebo v telefonu. A dárkovým certifikátem můžete udělat velkou radost i svým blízkým.

Objednat

Podmínky

Obchodní podmínky předplatného si můžete stáhnout zde.

Nenechte si nic ujít

Sledujte nás na sociálních sítích.

Předplatné

Postaráme se o doručení každého čísla vašeho oblíbeného časopisu a jeho rychlé dodání až domů. Kompletní nabídku námi nabízených titulů si můžete prohlédnout zde.

Přejít na předplatné

Vydavatelství

Kdo se stará o každou stránku časopisu a plní ji maximem zajímavostí, novinek a skvělých článků v každém vydaném čísle, zjistíte zde. Přejeme příjemné čtení.

Přejít na vydavatelství

Soutěže

Soutěžíte v některé z našich populárních soutěží a hledáte výsledky nebo výherce. Držíme place a přejeme hodně štěstí. Vše potřebné najdete právě zde.

Přejít na soutěže

Inzerce

O potřeby vaší příští kampaně se rád postará náš obchodní tým s bohatými zkušenostmi v oblasti reklamy a médií. Pojďme vytvořit příjemnou a úspěšnou spolupráci.

Přejít na inzerci

Jsme rádi, že čtete naše časopisy

Patříte totiž mezi 2 300 000 čtenářů, kteří čtou některý z již více než 60 námi vydávaných titulů.
Těší nás, že vás časopisy RF Hobby baví a vážíme si vaší trvalé přízně!

Více o nás