Přeskočit na obsah
Aktuální číslo časopisu Šikulkovy deskové a karetní hry
Aktuální číslo vyšlo 23. 8. 2023
Příští číslo vyjde n/a
Z aktuálního čísla

Logopedické kvarteto

Oblíbená hra kvarteto, tentokrát v podání Šikulky pro všechny zvídavé děti. Při hraní kvarteta si děti procvičí zapeklité hlásky, rozhýbou jazyk a mluvení jim půjde zase o něco...
Z aktuálního čísla

Šikulkovo pexeso: Stromy a plody

Klasické pexeso, zábavná hra, která nemůže chybět v žádném dětském pokojíčku. Šikulkovo pexeso nabízí nejen spoustu zábavy, ale také si děti při jeho hraní procvičí názvy...
Z aktuálního čísla

Desková hra: Let vesmírem

Napínavá a originální hra Let vesmírem zaujme malé děti i předškoláčky. Hráči hází kostkou a postupují po herním poli. Čeká na ně několik záludných políček, které mohou s...

Šikulkovy deskové a karetní hry

Aktuální číslo časopisu Šikulkovy deskové a karetní hry
Šikulkovy deskové a karetní hry 1/2023
1 / 2023
Šikulkovy deskové a karetní hry 1/2022
1 / 2022
Šikulkovy deskové a karetní hry 1/2021
1 / 2021
Profil
Nový speciál dětského časopisu ŠIKULKA se jmenuje ŠIKULKOVY DESKOVÉ A KARETNÍ HRY. Jak už název napovídá, zaměřený je především na zábavu, a to nejen pro děti od tří do sedmi let. Některé klasické hry, které časopis přináší, si totiž jistě rádi zahrají i rodiče či starší kamarádi. Děti se při nich zároveň budou učit nenásilnou formou poznávat např. zvířátka, ovoce a zeleninu, a v rámci různých úkolů si hravě procvičí i počítání a jiné dovednosti.
Šikulkovy deskové a karetní hry

Deskové hry

Deskové hry patří k nejoblíbenějším zábavám pro celou rodinu. Máma, táta, babička, děda, ti všichni se můžou přidat k dětem a s radostí si s nimi zahrát některou ze skvělých deskovek, kterou v časopisu najdou. Může jít o naprosté, všemi oblíbené klasiky typu Člověče, nezlob se, ale i o úplnou novinku, jako je Ostrov pokladů, dobrodružná hra plná nástrah, a hlavně legrace. Tak vezměte kostky, figurky a dobře se bavte.
Šikulkovy deskové a karetní hry

Karetní hry

Herní speciál ŠIKULKY obsahuje pestrou sestavu karetních her! Kvarteto zná a má rád každý, a jistě vás v něm čekají napínavé bitvy. To samé platí o Černém Petrovi, kde budete do poslední chvilky napjatí, komu že tentokrát zůstane v ruce. Dále tu máme pexesa, která si mohou užít i ti úplně nejmenší z našich čtenářů. Pro ně jsou určené také speciální, méně známé naučné a hravé kartičky, při nichž se hodně dozví o přírodě a světě kolem nás.
Šikulkovy deskové a karetní hry

ZÁBAVA

Ve speciálu ŠIKULKOVY DESKOVÉ A KARETNÍ HRY najdete kromě her samotných i spoustu další zábavy. Omalovánky, bludiště, spojovačky, vystřihovánky a různé druhy hádanek jsou jeho nedílnou součástí, takže nuda u nás nehrozí ani na jediné stránce. I díky pestré grafice, krásným ilustracím a tvořivým zážitkům bude jistě bavit děti i rodiče.
Šikulkovy deskové a karetní hry

DĚTEM TO NEJLEPŠÍ

Díky speciálu ŠIKULKOVY DESKOVÉ A KARETNÍ HRY získají děti zábavnou aktivitu, která je jen tak neomrzí. Dostanou při ní možnost poznávat nové věci, rozvíjet dovednosti, které už mají a hlavně trávit čas i jinak než sezením u televize či tabletu. S kamarády si při nich jistě užijí spoustu legrace, a budou se těšit, co si pro ně nachystáme příště!
 • Michaela Šedivá
  Šéfredaktorka
  281 090 650
 • Veronika Wastlová
  Art directorka
  281 090 650
 • Martina Muldererová
  Art directorka
  281 000 735
 • Mgr. Ondřej Tuček
  Korektor
  281 090 692
Mediakit

Technické podmínky jsou k dispozici zde.
Všeobecné obchodní podmínky zde.

Obchodníci

Nenechte si nic ujít

Sledujte nás na sociálních sítích.

Předplatné

Postaráme se o doručení každého čísla vašeho oblíbeného časopisu a jeho rychlé dodání až domů. Kompletní nabídku námi nabízených titulů si můžete prohlédnout zde.

Přejít na předplatné

Vydavatelství

Kdo se stará o každou stránku časopisu a plní ji maximem zajímavostí, novinek a skvělých článků v každém vydaném čísle, zjistíte zde. Přejeme příjemné čtení.

Přejít na vydavatelství

Soutěže

Soutěžíte v některé z našich populárních soutěží a hledáte výsledky nebo výherce. Držíme place a přejeme hodně štěstí. Vše potřebné najdete právě zde.

Přejít na soutěže

Inzerce

O potřeby vaší příští kampaně se rád postará náš obchodní tým s bohatými zkušenostmi v oblasti reklamy a médií. Pojďme vytvořit příjemnou a úspěšnou spolupráci.

Přejít na inzerci

Jsme rádi, že čtete naše časopisy

Patříte totiž mezi 2 300 000 čtenářů, kteří čtou některý z již více než 60 námi vydávaných titulů.
Těší nás, že vás časopisy RF Hobby baví a vážíme si vaší trvalé přízně!

Více o nás

Více o nás