Přeskočit na obsah
Aktuální číslo časopisu Edice zdraví
Aktuální číslo vyšlo 10. 11. 2021
Příští číslo vyjde n/a

Edice zdraví

Aktuální číslo časopisu Edice zdraví
 • 4Víte, co jíte?Fakta a mýty o nejnezdravějších potravinách
 • 7Aktivní pohybHýbejte se, budete zdravější!
 • 10Kognitivní poruchyJe horší parkinson, nebo alzheimer?
 • 14Pyróza a refluxPálení žáhy nemusí být jen banalita
 • 15Posilování imunityZdroje zdraví najdeme v přírodě
 • 18Pro zdravé očiSyndrom počítačového vidění
 • 19Nálevy a odvaryNejúčinnější bylinkové čaje přímo z luk
 • 20SuperpotravinyZázračné potraviny pro naše zdraví
 • 23Radost z cvičeníAu! Proč to tolik bolí?
 • 27Atopický ekzémRádce pro atopiky
Edice zdraví 1/2021
1 / 2021
Profil
Časopis Zdraví a péče o tělo i duši přináší 80 stran tipů, jak se vypořádat s civilizačními chorobami, stresem a dalšími projevy a důsledky současného nezdravého životního stylu. Odhalíme nebezpečné potraviny, poradíme, jak ulevit tělu i očím při dlouhých cestách v autě, nabídneme přehled důležitých vitaminů či přírodních medikamentů a zamyslíme se také třeba nad tím, zda tak samozřejmé věci jako sůl nebo sluneční paprsky nepřijímáme s až příliš otevřenou náručí. Časopis Zdraví a péče o tělo i duši je prostě plný rad, jak v dnešní době dbát o své zdraví.
Edice zdraví

Čím nám hrozí civilizační choroby?

Moderní doba přináší bezesporu spoustu vymožeností a výhod, kterých rádi využíváme a které nám zpříjemňují i zjednodušují život. Ale jako vždycky v životě , i tady je něco za něco. Za pohodlí a radosti často platíme tím, čeho ve skutečnosti nikdy nemáme nadbytek - svým zdravím. Onemocněním vznikajícím v důsledku životního stylu posledních desetiletí jsme si zvykli říkat civilizační choroby. Všudypřítomný stres, nedostatek fyzického pohybu, konzumace nevhodných potravin, nadužívání léků i znečištěné životní prostředí, to vše se nenápadně promítá do naší kondice a my si většinou ani neuvědomujeme, jak bychom mohli své zdraví vylepšit.
Edice zdraví

Vyznáte se ve zdravých potravinách?

Svět zdravého životního stylu zažívá v posledních letech neskutečný boom. Uvědomělý moderní člověk denně sleduje virtuální profily nutričních odborníků a dává na jejich rady, aby zůstal co nejdéle zdravý, krásný a fit. Zatímco nám například ještě před třiceti lety odborníci tvrdili, že vajíčka nejsou zdravá, dnes už víme, že v našem jídelníčku nesmějí chybět. A jak je to s bílým pečivem, čokoládou nebo uzeninami? Je lepší dát přednost kokosovému oleji před palmovým? To vše se dozvíte v časopise Zdraví a péče o tělo i duši.
Edice zdraví

Vyhněte se nebezpečnému stresu!

Blížíte se každý den do práce s nepříjemným pocitem, že vám v břiše lítají motýli? Otevíráte dveře do kanceláře s tím, že je před vámi další zbytečný den? Snažíte se prokrastinovat co nejvíce pracovní doby? A když už něco uděláte, smiřujete se předem s tím, že to váš šéf stejně neocení? Pak pravděpodobně trpíte syndromem vyhoření. Jak se vypořádat se stresem, který nás v dnešní době provází takřka na každém kroku?
Edice zdraví

Jak změnit svůj životní styl?

Máte pocit, že už neuděláte ani krok? Zavírají se vám oči únavou? Cítíte se, jako by vám někdo právě vyndal pomyslnou šňůru ze zásuvky? Naučte sebe i svůj mozek odpočívat! Začít můžete správným dýcháním, zpestřete si život příjemnými rituály a nezapomínejte, že spánek v dostatečném množství a správném prostředí dokáže zázraky. A ještě jedno tajemství můžeme poradit: naučte se místo pravé mozkové hemisféry zodpovědné za logické myšlení využívat více tu levou, která je sídlem kreativity a emocí.
 • Luděk Příhoda
  Šéfredaktor
 • Aneta Bartoníková
  Redaktorka
  281 000 720
 • Stanislav Jalovec
  Redaktor
  281 000 720
 • Zuzana Holmanová
  Redaktorka
  281 000 720
Mediakit

Technické podmínky jsou k dispozici zde.
Všeobecné obchodní podmínky zde.

Obchodníci

Nenechte si nic ujít

Sledujte nás na sociálních sítích.

Vydavatelství

Kdo se stará o každou stránku časopisu a plní ji maximem zajímavostí, novinek a skvělých článků v každém vydaném čísle, zjistíte zde. Přejeme příjemné čtení.

Přejít na vydavatelství

Soutěže

Soutěžíte v některé z našich populárních soutěží a hledáte výsledky nebo výherce. Držíme place a přejeme hodně štěstí. Vše potřebné najdete právě zde.

Přejít na soutěže

Inzerce

O potřeby vaší příští kampaně se rád postará náš obchodní tým s bohatými zkušenostmi v oblasti reklamy a médií. Pojďme vytvořit příjemnou a úspěšnou spolupráci.

Přejít na inzerci

Předplatné

Postaráme se o doručení každého čísla vašeho oblíbeného časopisu a jeho rychlé dodání až domů. Kompletní nabídku námi nabízených titulů si můžete prohlédnout zde.

Přejít na předplatné

Jsme rádi, že čtete naše časopisy

Patříte totiž mezi 2 300 000 čtenářů, kteří čtou některý z již více než 60 námi vydávaných titulů.
Těší nás, že vás časopisy RF Hobby baví a vážíme si vaší trvalé přízně!

Více o nás