13. 8. 2020

I když je Velká letní soutěž časopisu EPOCHA již ve své druhé polovině, ještě stále máte šanci vyhrát některou z cen v hodnotě 255 000 Kč!

Co pro to musíte udělat? Až do čísla 20/2020, které vyjde 16. září, uveřejňujeme v každém vydání hned čtyři místa, kde se v Česku může ukrývat poklad. Vy, jako správní amatérští lovci pokladů, je určitě hravě rozluštíte a odpovíte na naši jednoduchou otázku. Vybraná písmena v odpovědích vám pak na konci celé hry dají dohromady citát, jehož autora nám stačí poslat.

Že je o co hrát, se přesvědčte sami: Je libo luxusní týdenní pobyt na zámku Zbiroh v hodnotě 100 000 korun? Nebo byste raději využili roční členství v Aquapalace Praha pro celou rodinu? Nebo toužíte po hodinkách Prim Pilot s rytinou EPOCHA? To je jen malá ukázka z celkem 160 cen, které jsou pro vás připravené. Tak rychle utíkejte pro EPOCHU a začněte hrát! Čas se krátí.

Více o pravidlech soutěže najdete zde: //rf-hobby.cz/mktsoutez/pravidla-velke-letni-souteze-2020-v-casopisu-epocha/

A kdybyste si náhodou zoufali, že vám předcházející soutěžní čísla Epochy utekly, že jste je nestihli koupit nebo jste je nesehnali, můžeme vás uklidnit. Nic není ztraceno, pořád ještě si je můžete zpětně zakoupit. Stačí, když napíšete na adresu distribuce@rf-hobby.cz a bude po problému.

Takže vzhůru do hledání pokladů!

Držíme vám všem palce.

Vaše EPOCHA