Přeskočit na obsah
Aktuální číslo časopisu Doteky štěstí
Aktuální číslo vyšlo 5. 1. 2022
Příští číslo vyjde n/a
Z aktuálního čísla

Hazardovala jsem se svými city

Kéž už jsem plnoletá, opakovala jsem si pořád dokola. Říkala jsem si to se zaťatými zuby tehdy, když mě rodiče nějak omezovali. Připadalo mi, že mají nad mým životem neomezenou...
Z aktuálního čísla

Sami jsme nezůstali

Zažila jsem krásný dlouhodobý vztah mezi devatenáctým a třiadvacátým rokem svého života. Naivně jsem se domnívala, že s Erikem budu už navždycky. Opustil mě kvůli jiné a já jsem...
Z aktuálního čísla

Ukázalo se, že k sobě patříme

Do Ivety jsem se zamiloval vlastně už na základní škole. Byla to nejkrásnější holka z naší ulice, což jsem poznal už někdy v páté třídě. Já byl tehdy takový docela...

Předplatné

Předplaťte si oblíbený časopis pohodlně, bez shánění v trafice.
Každé číslo vám doručíme přímo do vaší schránky.
Udělejte radost svým blízkým a věnujte
jim předplatné s dárkovým certifikátem.

Objednat

ePředplatné

S elektronickým předplatným máte svůj časopis stále po ruce.
Na počítači, tabletu nebo v telefonu.
A dárkovým certifikátem můžete udělat
velkou radost i svým blízkým.

Objednat

Doteky štěstí

Doteky štěstí 2/2022
2 / 2022
Doteky štěstí 1/2022
1 / 2022
Doteky štěstí 12/2021
12 / 2021
Doteky štěstí 11/2021
11 / 2021
Doteky štěstí 10/2021
10 / 2021
Doteky štěstí 9/2021
9 / 2021
Doteky štěstí 8/2021
8 / 2021
Doteky štěstí 7/2021
7 / 2021
Doteky štěstí 6/2021
6 / 2021
Doteky štěstí 5/2021
5 / 2021
Profil
Časopis pro ženy, kterým život na krátkou či delší dobu ukázal nepřívětivou tvář. Avšak ony opět touží po něžných dotecích! Po štěstí, po naději i pohlazení duše. Časopis plný lásky i nelásky. Příběhy žen, jejichž sny se staly realitou i taková jejich vyprávění, kde přísahy zůstaly nenaplněné. Sám život píše Doteky štěstí.
Doteky štěstí

Romantika

Každý člověk ve svém životě prožije něco romantického, svůj vlastní příběh, ve kterém hrají hlavní roli jeho city. DOTEKY ŠTĚSTÍ se zabývají vztahy mezi muži a ženami: vším krásným i jímavým, co rozechvěje srdce. A pokud si myslíte, že je to jen čtení pro ženy, naši mužští příznivci by vás přesvědčili o opaku!
Doteky štěstí

Autentičnost

Nepíšeme o láskách zahraničních milionářů, o milostných zápletkách šlechty z jiných století – skutečné příběhy českých žen, dívek i párů, které DOTEKY ŠTĚSTÍ přinášejí, jsou založeny na tom, co jejich aktéři skutečně prožili. To, co se jim přihodilo, jste mohli právě tak zažít vy nebo lidé kolem vás!
Doteky štěstí

České prostředí

Protože DOTEKY ŠTĚSTÍ vycházejí z vašich životních zkušeností, příběhů a námětů, je jasné, že se odehrávají v prostředí, které důvěrně znáte. Česká města a vesnice jsou každý den svědkem malých citových dramat, hledání i objevování. Náš měsíčník dává možnost se o tyto prožitky podělit s ostatními!
Doteky štěstí

Tradice

DOTEKY ŠTĚSTÍ jsou s vámi už více než 15 let. Za tu dobu si našly oblibu mezi čtenářkami a čtenáři všech věkových generací. Kromě romantických příběhů vždy přinášejí něco zajímavého navíc: horoskopy, rady pro zamilované i pro manželství. S naším měsíčníkem za vámi pravidelně přijde láska!

Co je na světě krásnějšího než láska ?

Zaměření časopisu

Časopis pro ženy, kterým život na krátkou či delší dobu ukázal nepřívětivou tvář. Avšak ony opět touží po něžných dotecích! Po štěstí, po naději i pohlazení po duši. Časopis plný lásky i nelásky. Příběhy žen, jejichž sny se staly realitou i taková jejich vyprávění, kde přísahy zůstaly nenaplněné. Sám život píše Doteky štěstí.

Cílová skupina

Mezi čtenáři jednoznačně dominují ženy. Věkové rozpětí je velice široké, přibližně od 15 do 50 let. Titul je především vhodný jako nosič produktové inzerce, jejíž cílovou skupinou jsou zejména ženy a to bez ohledu na věk nebo rodinný stav. Jsou také skvělým komunikačním kanálem pro inzerci ATX technologií a služeb spojených s partnerstvím, jako například seznamovací kanceláře, rodinné poradenství apod.

Mediakit

Mediakit časopisu Doteky štěstí si můžete stáhnout zde.
Technické podmínky jsou k dispozici zde.
Všeobecné obchodní podmínky zde.

Obchodníci

25 000

vydaných kusů měsíčně

51 000

čtenářů každý měsíc

1000

návodů na štěstí
Předplatné

Předplaťte si oblíbený časopis pohodlně, bez shánění v trafice. Každé číslo vám doručíme přímo do vaší schránky. Udělejte radost svým blízkým a věnujte jim předplatné s dárkovým certifikátem.

Objednat

ePŘEDPLATNÉ

S elektronickým předplatným máte svůj časopis stále po ruce. Na počítači, tabletu nebo v telefonu. A dárkovým certifikátem můžete udělat velkou radost i svým blízkým.

Objednat

Podmínky

Obchodní podmínky předplatného si můžete stáhnout zde.

Nenechte si nic ujít

Sledujte nás na sociálních sítích.

Vydavatelství

Kdo se stará o každou stránku časopisu a plní ji maximem zajímavostí, novinek a skvělých článků v každém vydaném čísle, zjistíte zde. Přejeme příjemné čtení.

Přejít na vydavatelství

Soutěže

Soutěžíte v některé z našich populárních soutěží a hledáte výsledky nebo výherce. Držíme place a přejeme hodně štěstí. Vše potřebné najdete právě zde.

Přejít na soutěže

Inzerce

O potřeby vaší příští kampaně se rád postará náš obchodní tým s bohatými zkušenostmi v oblasti reklamy a médií. Pojďme vytvořit příjemnou a úspěšnou spolupráci.

Přejít na inzerci

Předplatné

Postaráme se o doručení každého čísla vašeho oblíbeného časopisu a jeho rychlé dodání až domů. Kompletní nabídku námi nabízených titulů si můžete prohlédnout zde.

Přejít na předplatné

Jsme rádi, že čtete naše časopisy

Patříte totiž mezi 2 300 000 čtenářů, kteří čtou některý z již více než 60 námi vydávaných titulů.
Těší nás, že vás časopisy RF Hobby baví a vážíme si vaší trvalé přízně!

Více o nás