Přeskočit na obsah
Aktuální číslo časopisu Doteky štěstí
Aktuální číslo vyšlo 4. 12. 2023
Příští číslo vyjde n/a
Z aktuálního čísla

BYLY TO JEN ZLÉ ŘEČI

Po nějaké době jsem sama sobě musela přiznat, že se mi opravdu líbí. Přesto jsem neměla v úmyslu s tím cokoli dělat. Vždyť byl o tolik výš postavený a navíc tu byly ty pověsti o...
Z aktuálního čísla

BÁLA JSEM SE ZAMILOVAT

Bylo to tak romantické, jak jen to mohlo být. A v ten moment si mě k sobě David jemně přitáhl a dlouze mě políbil. Nebránila jsem se, bylo to opravdu krásné. Než mě doprovodil domů,...
Z aktuálního čísla

NEJKRÁSNĚJŠÍ OKAMŽIK

Postupem času jsem si začala čím dál tím víc uvědomovat, jak moc je mi Patrikova přítomnost příjemná. Byl pro mě jako rytíř v zářivé zbroji, který se rozhodl pomoci v nerovném...

Předplatné

Předplaťte si oblíbený časopis pohodlně, bez shánění v trafice.
Každé číslo vám doručíme přímo do vaší schránky.
Udělejte radost svým blízkým a věnujte
jim předplatné s dárkovým certifikátem.

Objednat

ePředplatné

S elektronickým předplatným máte svůj časopis stále po ruce.
Na počítači, tabletu nebo v telefonu.
A dárkovým certifikátem můžete udělat
velkou radost i svým blízkým.

Objednat

Doteky štěstí

Aktuální číslo časopisu Doteky štěstí
Doteky štěstí 1/2024
1 / 2024
Doteky štěstí 11/2023
11 / 2023
Doteky štěstí 10/2023
10 / 2023
Doteky štěstí 9/2023
9 / 2023
Doteky štěstí 8/2023
8 / 2023
Doteky štěstí 7/2023
7 / 2023
Doteky štěstí 6/2023
6 / 2023
Doteky štěstí 5/2023
5 / 2023
Doteky štěstí 4/2023
4 / 2023
Doteky štěstí 3/2023
3 / 2023
Profil
Časopis pro ženy, kterým život na krátkou či delší dobu ukázal nepřívětivou tvář. Avšak ony opět touží po něžných dotecích! Po štěstí, po naději i pohlazení duše. Časopis plný lásky i nelásky. Příběhy žen, jejichž sny se staly realitou i taková jejich vyprávění, kde přísahy zůstaly nenaplněné. Sám život píše Doteky štěstí.
Doteky štěstí

Romantika

Každý člověk ve svém životě prožije něco romantického, svůj vlastní příběh, ve kterém hrají hlavní roli jeho city. DOTEKY ŠTĚSTÍ se zabývají vztahy mezi muži a ženami: vším krásným i jímavým, co rozechvěje srdce. A pokud si myslíte, že je to jen čtení pro ženy, naši mužští příznivci by vás přesvědčili o opaku!
Doteky štěstí

Autentičnost

Nepíšeme o láskách zahraničních milionářů, o milostných zápletkách šlechty z jiných století – skutečné příběhy českých žen, dívek i párů, které DOTEKY ŠTĚSTÍ přinášejí, jsou založeny na tom, co jejich aktéři skutečně prožili. To, co se jim přihodilo, jste mohli právě tak zažít vy nebo lidé kolem vás!
Doteky štěstí

České prostředí

Protože DOTEKY ŠTĚSTÍ vycházejí z vašich životních zkušeností, příběhů a námětů, je jasné, že se odehrávají v prostředí, které důvěrně znáte. Česká města a vesnice jsou každý den svědkem malých citových dramat, hledání i objevování. Náš měsíčník dává možnost se o tyto prožitky podělit s ostatními!
Doteky štěstí

Tradice

Za tu dobu, co jsou DOTEKY ŠTĚSTÍ s vámi, si našly oblibu mezi čtenářkami a čtenáři všech věkových generací. Kromě romantických příběhů vždy přinášejí něco zajímavého navíc: horoskopy, rady pro zamilované i pro manželství. S naším měsíčníkem za vámi pravidelně přijde láska!
 • Redakce Doteky štěstí
  281 090 607
 • Olga Effemberková
  Šéfredaktorka
  281 090 607
 • Míra Soldán, DiS
  Art Director
  281 090 607

Co je na světě krásnějšího než láska ?

Zaměření časopisu

Časopis pro ženy, kterým život na krátkou či delší dobu ukázal nepřívětivou tvář. Avšak ony opět touží po něžných dotecích! Po štěstí, po naději i pohlazení po duši. Časopis plný lásky i nelásky. Příběhy žen, jejichž sny se staly realitou i taková jejich vyprávění, kde přísahy zůstaly nenaplněné. Sám život píše Doteky štěstí.

Cílová skupina

Mezi čtenáři jednoznačně dominují ženy. Věkové rozpětí je velice široké, přibližně od 15 do 50 let. Titul je především vhodný jako nosič produktové inzerce, jejíž cílovou skupinou jsou zejména ženy a to bez ohledu na věk nebo rodinný stav. Jsou také skvělým komunikačním kanálem pro inzerci ATX technologií a služeb spojených s partnerstvím, jako například seznamovací kanceláře, rodinné poradenství apod.

Mediakit

Mediakit časopisu Doteky štěstí si můžete stáhnout zde.
Technické podmínky jsou k dispozici zde.
Všeobecné obchodní podmínky zde.

Obchodníci

25 000

vydaných kusů měsíčně

51 000

čtenářů každý měsíc

1000

návodů na štěstí
Předplatné

Předplaťte si oblíbený časopis pohodlně, bez shánění v trafice. Každé číslo vám doručíme přímo do vaší schránky. Udělejte radost svým blízkým a věnujte jim předplatné s dárkovým certifikátem.

Objednat

ePŘEDPLATNÉ

S elektronickým předplatným máte svůj časopis stále po ruce. Na počítači, tabletu nebo v telefonu. A dárkovým certifikátem můžete udělat velkou radost i svým blízkým.

Objednat

Podmínky

Obchodní podmínky předplatného si můžete stáhnout zde.

Nenechte si nic ujít

Sledujte nás na sociálních sítích.

Předplatné

Postaráme se o doručení každého čísla vašeho oblíbeného časopisu a jeho rychlé dodání až domů. Kompletní nabídku námi nabízených titulů si můžete prohlédnout zde.

Přejít na předplatné

Vydavatelství

Kdo se stará o každou stránku časopisu a plní ji maximem zajímavostí, novinek a skvělých článků v každém vydaném čísle, zjistíte zde. Přejeme příjemné čtení.

Přejít na vydavatelství

Soutěže

Soutěžíte v některé z našich populárních soutěží a hledáte výsledky nebo výherce. Držíme place a přejeme hodně štěstí. Vše potřebné najdete právě zde.

Přejít na soutěže

Inzerce

O potřeby vaší příští kampaně se rád postará náš obchodní tým s bohatými zkušenostmi v oblasti reklamy a médií. Pojďme vytvořit příjemnou a úspěšnou spolupráci.

Přejít na inzerci

Jsme rádi, že čtete naše časopisy

Patříte totiž mezi 2 300 000 čtenářů, kteří čtou některý z již více než 60 námi vydávaných titulů.
Těší nás, že vás časopisy RF Hobby baví a vážíme si vaší trvalé přízně!

Více o nás