Přeskočit na obsah
Aktuální číslo časopisu Edice dobrodružství
Aktuální číslo vyšlo 8. 12. 2022
Příští číslo vyjde 2023
Z aktuálního čísla

Barevná paleta sportovních a gastro zážitků ve Skiareálu Lipno 

Je čas řešit, kam vyrazíte lyžovat. S menšími dětmi samozřejmě zvažujete nejen délku cesty, ale i bezpečí a kvalitu sjezdovek a dostupnost potřebných služeb. Skiareál Lipno...
Z aktuálního čísla

Rodinné vinařství Válka přebírá mladá generace, posouvá hranice a...

Ve vinařské obci Nosislav najdete malé rodinné vinařství, které získalo celou řadu mezinárodních ocenění a je zařazeno do významného Moravského gastronomického průvodce.  ...
Z aktuálního čísla

MOST toho má DOST: Nudit se tam nebudete

Město Most si toho v minulosti prožilo hodně. Slavnou tisíciletou historii před zhruba padesáti lety téměř navždy zničila těžba uhlí, ale Most se vzpamatoval a v poslední době...

Edice dobrodružství

Aktuální číslo časopisu Edice dobrodružství
Edice dobrodružství 1/2022
1 / 2022
Edice dobrodružství 1/2022
1 / 2022
Edice dobrodružství 2/2021
2 / 2021
Edice dobrodružství 1/2021
1 / 2021
Edice dobrodružství 2/2020
2 / 2020
Edice dobrodružství 1/2020
1 / 2020
Edice dobrodružství 2/2014
2 / 2014
Edice dobrodružství 1/2014
1 / 2014
Edice dobrodružství 1/2013
1 / 2013
Profil
Poučení i zábava v jednom? Jde to! Edice dobrodružství přináší příběhovou formou zajímavá fakta nejen z historie. Svá témata čerpá převážně z dějin, ale každé z čísel sjednocuje různým rámcem událostí i osobností. Podívejte se na slavné události z dosud neznámého úhlu pohledu! Nudit se rozhodně nebudete.
Edice dobrodružství

Zásadní události

Rozšiřte si obzory a nahlédněte na dějiny z jiného úhlu pohledu. Nevyžíváte se v suchých vědeckých časopisech? Edice Dobrodružství vás rozhodně bude bavit! Zaostřeno na nejklíčovější momenty české i světové historie.
Edice dobrodružství

Osobnosti dějin

Edice Dobrodružství vám odhalí fakta o důležitých osobnostech dějin, které náhle uvidíte tak, jak je ještě neznáte. Ukážeme vám, čeho historické postavy dosáhly, ale také kde udělaly své největší chyby.
Edice dobrodružství

Historické zvraty

Kdo zradil Adolfa Hitlera? Kteří vojevůdci nechali svá vojska na holičkách? Jaké intriky hýbaly královskými dvory? Edice Dobrodružství se zajímá o překvapivé momenty, které obrátily historii naruby.
Edice dobrodružství

Skutečné příběhy

Poznejte strhující lidské osudy jak vystřižené s hollywoodských filmů! Děsivé katastrofy, které se podařilo zázračně přežít. Lidé, kteří změnili svět. Slavné životní příběhy z jiné perspektivy.
 • Redakce Edice dobrodružství
  281 090 630
 • Luděk Příhoda
  Šéfredaktor
  281 090 630
 • Alexandra Fiedlerová
  Redaktorka
  281 090 630
 • Radka Mejzlíková
  Korektorka
  281 090 630
 • Dagmar Adamová
  Art directorka
  281 090 630

Rozmanitost témat a věrní čtenáři

Zaměření časopisu

Obsahové zaměření: svá témata čerpá převážně z dějin, sjednocené různým rámcem událostí i osobností (Nejpodlejší zrady všech dob / Zásadní okamžiky české historie…). V kontextu a story formou nabízí poučení i zábavu v jednom. Staví zejména na známých věcech, které nabízí z jiného úhlu pohledu.

Cílová skupina

TG: 50% muži 20 – 70 let, 50% ženy 20 – 70 let (může se měnit dle daného tématu), střední příjmová skupina, rádi se dozvídají nové věci, u čtení hledají zároveň odpočinek. Zajímá je historie. SŠ + VŠ vzdělání

Mediakit

Technické podmínky jsou k dispozici zde.
Všeobecné obchodní podmínky zde.

35 000

vydaných kusů každého vydání

70 000

čtenářů každého vydání

1 000

témat přinášíme každý rok

Nenechte si nic ujít

Sledujte nás na sociálních sítích.

Předplatné

Postaráme se o doručení každého čísla vašeho oblíbeného časopisu a jeho rychlé dodání až domů. Kompletní nabídku námi nabízených titulů si můžete prohlédnout zde.

Přejít na předplatné

Vydavatelství

Kdo se stará o každou stránku časopisu a plní ji maximem zajímavostí, novinek a skvělých článků v každém vydaném čísle, zjistíte zde. Přejeme příjemné čtení.

Přejít na vydavatelství

Soutěže

Soutěžíte v některé z našich populárních soutěží a hledáte výsledky nebo výherce. Držíme place a přejeme hodně štěstí. Vše potřebné najdete právě zde.

Přejít na soutěže

Inzerce

O potřeby vaší příští kampaně se rád postará náš obchodní tým s bohatými zkušenostmi v oblasti reklamy a médií. Pojďme vytvořit příjemnou a úspěšnou spolupráci.

Přejít na inzerci

Jsme rádi, že čtete naše časopisy

Patříte totiž mezi 2 300 000 čtenářů, kteří čtou některý z již více než 60 námi vydávaných titulů.
Těší nás, že vás časopisy RF Hobby baví a vážíme si vaší trvalé přízně!

Více o nás