Přeskočit na obsah
Aktuální číslo časopisu Edice dobrodružství
Aktuální číslo vyšlo 11. 7. 2022
Příští číslo vyjde 8. 12. 2022
Z aktuálního čísla

Na sport, do auta i k počítači si vyberte ty správné brýle!

Zrak je nejdůležitějším lidským smyslem, až 80 % všech informací vnímáme zrakem. Proto je třeba si vidění dobře chránit. Pro korekci zraku je nutné nosit správné dioptrické...
Z aktuálního čísla

Do slamníku peníze ani cennosti neukládejte!

Ačkoliv se může zdát, že k ochránění vlastního majetku stačí kvalitní zabezpečení domu v podobě bezpečnostních oken, dveří a zámků, není to pravda. Pokud má zloděj...
Z aktuálního čísla

Betonové bezpečí pod vlastním domem

Nad vybavením některých luxusních sídel zůstává občas obyčejným smrtelníkům rozum stát. A co teprve kdybychom nahlédli hluboko pod některé z nich. Trend budování vlastních...

Edice dobrodružství

Aktuální číslo časopisu Edice dobrodružství
Edice dobrodružství 1/2022
1 / 2022
Edice dobrodružství 2/2021
2 / 2021
Edice dobrodružství 1/2021
1 / 2021
Edice dobrodružství 2/2020
2 / 2020
Edice dobrodružství 1/2020
1 / 2020
Edice dobrodružství 2/2014
2 / 2014
Edice dobrodružství 1/2014
1 / 2014
Edice dobrodružství 1/2013
1 / 2013
Profil
Poučení i zábava v jednom? Jde to! Edice dobrodružství přináší příběhovou formou zajímavá fakta nejen z historie. Svá témata čerpá převážně z dějin, ale každé z čísel sjednocuje různým rámcem událostí i osobností. Podívejte se na slavné události z dosud neznámého úhlu pohledu! Nudit se rozhodně nebudete.
Edice dobrodružství

Zásadní události

Rozšiřte si obzory a nahlédněte na dějiny z jiného úhlu pohledu. Nevyžíváte se v suchých vědeckých časopisech? Edice Dobrodružství vás rozhodně bude bavit! Zaostřeno na nejklíčovější momenty české i světové historie.
Edice dobrodružství

Osobnosti dějin

Edice Dobrodružství vám odhalí fakta o důležitých osobnostech dějin, které náhle uvidíte tak, jak je ještě neznáte. Ukážeme vám, čeho historické postavy dosáhly, ale také kde udělaly své největší chyby.
Edice dobrodružství

Historické zvraty

Kdo zradil Adolfa Hitlera? Kteří vojevůdci nechali svá vojska na holičkách? Jaké intriky hýbaly královskými dvory? Edice Dobrodružství se zajímá o překvapivé momenty, které obrátily historii naruby.
Edice dobrodružství

Skutečné příběhy

Poznejte strhující lidské osudy jak vystřižené s hollywoodských filmů! Děsivé katastrofy, které se podařilo zázračně přežít. Lidé, kteří změnili svět. Slavné životní příběhy z jiné perspektivy.
 • Redakce Edice dobrodružství
  281 090 630
 • Luděk Příhoda
  Šéfredaktor
  281 090 630
 • Alexandra Fiedlerová
  Redaktorka
  281 090 630
 • Radka Mejzlíková
  Korektorka
  281 090 630
 • Dagmar Adamová
  Art directorka
  281 090 630

Rozmanitost témat a věrní čtenáři

Zaměření časopisu

Obsahové zaměření: svá témata čerpá převážně z dějin, sjednocené různým rámcem událostí i osobností (Nejpodlejší zrady všech dob / Zásadní okamžiky české historie…). V kontextu a story formou nabízí poučení i zábavu v jednom. Staví zejména na známých věcech, které nabízí z jiného úhlu pohledu.

Cílová skupina

TG: 50% muži 20 – 70 let, 50% ženy 20 – 70 let (může se měnit dle daného tématu), střední příjmová skupina, rádi se dozvídají nové věci, u čtení hledají zároveň odpočinek. Zajímá je historie. SŠ + VŠ vzdělání

Mediakit

Technické podmínky jsou k dispozici zde.
Všeobecné obchodní podmínky zde.

35 000

vydaných kusů každého vydání

70 000

čtenářů každého vydání

1 000

témat přinášíme každý rok

Nenechte si nic ujít

Sledujte nás na sociálních sítích.

Vydavatelství

Kdo se stará o každou stránku časopisu a plní ji maximem zajímavostí, novinek a skvělých článků v každém vydaném čísle, zjistíte zde. Přejeme příjemné čtení.

Přejít na vydavatelství

Soutěže

Soutěžíte v některé z našich populárních soutěží a hledáte výsledky nebo výherce. Držíme place a přejeme hodně štěstí. Vše potřebné najdete právě zde.

Přejít na soutěže

Inzerce

O potřeby vaší příští kampaně se rád postará náš obchodní tým s bohatými zkušenostmi v oblasti reklamy a médií. Pojďme vytvořit příjemnou a úspěšnou spolupráci.

Přejít na inzerci

Předplatné

Postaráme se o doručení každého čísla vašeho oblíbeného časopisu a jeho rychlé dodání až domů. Kompletní nabídku námi nabízených titulů si můžete prohlédnout zde.

Přejít na předplatné

Jsme rádi, že čtete naše časopisy

Patříte totiž mezi 2 300 000 čtenářů, kteří čtou některý z již více než 60 námi vydávaných titulů.
Těší nás, že vás časopisy RF Hobby baví a vážíme si vaší trvalé přízně!

Více o nás