Přeskočit na obsah
Aktuální číslo časopisu Knihovnička Enigmy – průvodce
Aktuální číslo vyšlo 21. 6. 2023
Příští číslo vyjde 22. 04. 2024
Z aktuálního čísla

Magická svatojánská noc

Tato noc je plná kouzel a magie, ožívají v ní nadpřirozené síly a otevírá se brána mezi světy. Je možné vyvolat duchy zemřelých a spojit se s tajemnými mocnostmi. Příroda se v...
Z aktuálního čísla

25 tipů pro získání energie

Energie je nedostatkové zboží. Zvlášť dnes, kdy toho musíme během jednoho dne stihnout tolik, že by se o tom našim předkům ani nesnilo. Jak ale řešit její neustálý nedostatek,...
Z aktuálního čísla

Poznejte sílu drahých kamenů

Každý z nás se někdy cítí unavený, vyčerpaný a neví z čeho. Léčivé kameny a minerály mají mnoho pozitivních účinků na lidský organismus a také dokáží potlačit to...

ePředplatné

S elektronickým předplatným máte svůj časopis stále po ruce.
Na počítači, tabletu nebo v telefonu.
A dárkovým certifikátem můžete udělat
velkou radost i svým blízkým.

Objednat

Knihovnička Enigmy – průvodce

Aktuální číslo časopisu Knihovnička Enigmy – průvodce
Knihovnička Enigmy – průvodce 01/2023
01 / 2023
Knihovnička Enigmy – průvodce 1/2022
1 / 2022
Knihovnička Enigmy – průvodce 1/2021
1 / 2021
Knihovnička Enigmy – průvodce 1/2020
1 / 2020
Profil
Unikátní průvodce ženskou magií pomůže čtenářkám probudit schopnosti tradičně spojované s ženstvím a mystikou - intuici, empatii, nebo třeba péči o druhé, ale i o sebe. Zabrousíme do dob minulých, pohanských, kdy byla magie mnohem větší součástí společnosti, lidé se řídili posvátnými cykly roku a ženy znaly a pravidelně praktikovaly magické rituály. Některé z nich můžeme provádět i dnes a zajistit si tak nejen větší harmonii v duši i v životě, ale třeba i ochranu před věcmi nepředvídatelnými a škodlivými. Na stránkách Průvodce ženskou magií nechybí ani tipy pro relax v přírodě, recepty na domácí léčivé koupele a masti, rady pro zlepšení tělesné kondice nebo doporučení na blahodárné superpotraviny. Průvodce nesmí chybět v knihovničce moderní ženy, která věří ve staletími prověřenou moudrost našich předchůdkyň a věci mezi nebem a zemí a neváhá se naučit, jak je lze využít ve svůj prospěch.
Knihovnička Enigmy – průvodce

TAJEMNÉ SVATYNĚ

Místa, kde na vás dýchnou dávné časy. Bohatá historie zde sahá až do pravěku a údajně tu stále přetrvává energetický otisk minulých událostí.
Knihovnička Enigmy – průvodce

MAGICKÉ VRCHY

Kopce a hory, k nimž se váže velké množství tajemných legend. Je na nich něco pravdy? A dějí se na těchto místech nevysvětlitelné jevy?
Knihovnička Enigmy – průvodce

KAPLIČKY A CHRÁMY

Posvátné stavby jsou často také významnými energetickými centry. Můžete tu získat nejen duchovní útěchu i načerpat novou životní sílu.
Knihovnička Enigmy – průvodce

STUDÁNKY A PRAMENY

I u nás údajně vyvěrá zázračná voda, která má blahodárné účinky na lidské zdraví. Kde všude ji najdete? A co všechno prý dokáže uzdravit?
 • Redakce Knihovnička Enigmy - průvodce
  281 000 735
 • Karla Pelikánová
  Šéfredaktorka
  281 000 735
 • Martina Muldererová
  Art directorka
  281 000 735
Mediakit

Technické podmínky jsou k dispozici zde.
Všeobecné obchodní podmínky zde.

Obchodníci
ePŘEDPLATNÉ

S elektronickým předplatným máte svůj časopis stále po ruce. Na počítači, tabletu nebo v telefonu. A dárkovým certifikátem můžete udělat velkou radost i svým blízkým.

Objednat

Podmínky

Obchodní podmínky předplatného si můžete stáhnout zde.

Nenechte si nic ujít

Sledujte nás na sociálních sítích.

Předplatné

Postaráme se o doručení každého čísla vašeho oblíbeného časopisu a jeho rychlé dodání až domů. Kompletní nabídku námi nabízených titulů si můžete prohlédnout zde.

Přejít na předplatné

Vydavatelství

Kdo se stará o každou stránku časopisu a plní ji maximem zajímavostí, novinek a skvělých článků v každém vydaném čísle, zjistíte zde. Přejeme příjemné čtení.

Přejít na vydavatelství

Soutěže

Soutěžíte v některé z našich populárních soutěží a hledáte výsledky nebo výherce. Držíme place a přejeme hodně štěstí. Vše potřebné najdete právě zde.

Přejít na soutěže

Inzerce

O potřeby vaší příští kampaně se rád postará náš obchodní tým s bohatými zkušenostmi v oblasti reklamy a médií. Pojďme vytvořit příjemnou a úspěšnou spolupráci.

Přejít na inzerci

Jsme rádi, že čtete naše časopisy

Patříte totiž mezi 2 300 000 čtenářů, kteří čtou některý z již více než 60 námi vydávaných titulů.
Těší nás, že vás časopisy RF Hobby baví a vážíme si vaší trvalé přízně!

Více o nás

Více o nás