Přeskočit na obsah
Aktuální číslo časopisu Knihovnička Paní domu – Zahrádkář
Aktuální číslo vyšlo 9. 3. 2023
Příští číslo vyjde n/a
Z aktuálního čísla

20 tipů pro dokonalý trávník

Ať už jde o úzký pruh trávy před domem nebo celou zahradu, trávník by měl být hustý, svěží, krásně zelený, a hlavně snadno udržovatelný. Dokonalý trávník nejsou pouze...
Z aktuálního čísla

Zakládáme kompost

Úrodnost půdy a rostlin pěstovaných na ní závisí samozřejmě i na hnojení kvalitním kompostem obsahujícím kromě množství humusu i dostatek živných prvků. Jen samotné chemické...
Z aktuálního čísla

Péče o řezané květiny

Když dostanete nádhernou kytici, tak si přejete uchovat tu čerstvou krásu ve váze co nejdéle. Některé druhy květin jsou velmi trvanlivé samy o sobě, ale některé v jejich zářivé...

ePředplatné

S elektronickým předplatným máte svůj časopis stále po ruce.
Na počítači, tabletu nebo v telefonu.
A dárkovým certifikátem můžete udělat
velkou radost i svým blízkým.

Objednat

Knihovnička Paní domu – Zahrádkář

Aktuální číslo časopisu Knihovnička Paní domu – Zahrádkář
Knihovnička Paní domu – Zahrádkář 1/2023
1 / 2023
Knihovnička Paní domu – Zahrádkář 1/2022
1 / 2022
Profil
Pokud jste milovníci všeho kvetoucího a máte rádi vůni čerstvých květin, pak vám naše nová Knihovnička určitě udělá radost. A je úplně jedno, zda se zahradničením teprve začínáte, nebo zda už jste zkušení pěstitelé, zda máte zahrádku malou nebo rozsáhlou. Na stránkách naší Knihovničky se dozvíte vše od pěstování letniček či cibulovin, přes řez ovocných stromků a okrasných dřevin, až o péči o trávník nebo pěstování exotického ovoce ve skleníku. Nechybí ani kapitoly o živých plotech, výsadbě zeleniny a bylinek, pomůžeme vám i s výběrem travní směsi či nejpraktičtějších pomůcek a nářadí. S naší novou Knihovničkou si vybudujete krásnou zahradu kvetoucí od jara do zimy a nezaskočí vás ani choroby rostlin či škůdci. Pevně věřím, že se vám Knihovnička bude líbit a načerpáte z ní mnoho informací a cenných rad, aby vaše zahrádka byla krásná a přinášela vám jen samou radost.
Knihovnička Paní domu – Zahrádkář

Podoby živého plotu

Krásný živý plot vyžaduje nejen pravidelnou péči (stříhání, zalévání, hnojení), ale především dobrou ruku při výběru keřů i dalších rostlin. Pokud zrovna přemýšlíte, z jakých dřevin ho vysadit, seznámíme vás s často používanými druhy, kterými se při založení plotů můžete inspirovat.
Knihovnička Paní domu – Zahrádkář

Vybíráme zahradní sekačku

Ať už máte rozlehlou zahradu nebo jen malý zatravněný dvorek, jednou z pravidelných činností, které se od jara až do podzimu nevyhnete, je údržba trávníku. Aby byl trávník nejen rovnoměrně posekaný, ale i stále zelený a hustý, je třeba sekat jej správnou zahradní sekačkou.
Knihovnička Paní domu – Zahrádkář

Jak na výsadbu vodních rostlin?

Vodní plochy jsou v zahradní a krajinářské tvorbě stále oblíbenější. Kromě zvlhčování vzduchu vytvářejí i biotop, který umožňuje výskyt specifických vodních rostlin a různých vodních živočichů. Aby vaše vodní krása byla dokonalá, vysázejte do jezírek a jejich okolí vodní rostliny.
Knihovnička Paní domu – Zahrádkář

Letničky, které musíte vysadit

Seznamte se s krásnými letničkami, které si na slunci přímo libují a některé z nich se sluníčku dokonce podobají. Kombinací několika barevných odstínů vytvoříte působivé dílo, které prozáří zahradu od jara až do podzimu.
 • Redakce Knihovnička Paní domu - Zahrádkář
  281 000 735
 • Karla Pelikánová
  Šéfredaktorka
  281 000 735
 • Dagmar Adamová
  Art directorka
  281 000 735
 • Pavla Zvěřinová
  Korektorka
  281 090 605
 • Johana Hůlková
  Obrazová redaktorka
  281 000 735
Mediakit

Technické podmínky jsou k dispozici zde.
Všeobecné obchodní podmínky zde.

Obchodníci
ePŘEDPLATNÉ

S elektronickým předplatným máte svůj časopis stále po ruce. Na počítači, tabletu nebo v telefonu. A dárkovým certifikátem můžete udělat velkou radost i svým blízkým.

Objednat

Podmínky

Obchodní podmínky předplatného si můžete stáhnout zde.

Předplatné

Postaráme se o doručení každého čísla vašeho oblíbeného časopisu a jeho rychlé dodání až domů. Kompletní nabídku námi nabízených titulů si můžete prohlédnout zde.

Přejít na předplatné

Vydavatelství

Kdo se stará o každou stránku časopisu a plní ji maximem zajímavostí, novinek a skvělých článků v každém vydaném čísle, zjistíte zde. Přejeme příjemné čtení.

Přejít na vydavatelství

Soutěže

Soutěžíte v některé z našich populárních soutěží a hledáte výsledky nebo výherce. Držíme place a přejeme hodně štěstí. Vše potřebné najdete právě zde.

Přejít na soutěže

Inzerce

O potřeby vaší příští kampaně se rád postará náš obchodní tým s bohatými zkušenostmi v oblasti reklamy a médií. Pojďme vytvořit příjemnou a úspěšnou spolupráci.

Přejít na inzerci

Jsme rádi, že čtete naše časopisy

Patříte totiž mezi 2 300 000 čtenářů, kteří čtou některý z již více než 60 námi vydávaných titulů.
Těší nás, že vás časopisy RF Hobby baví a vážíme si vaší trvalé přízně!

Více o nás

Více o nás