Přeskočit na obsah
Aktuální číslo časopisu Knihovnička Paní domu – Zahrádkář
Aktuální číslo vyšlo 14. 03. 2022
Příští číslo vyjde n/a
Z aktuálního čísla

Nejkrásnější keře a stromy

Dnes už nemusíte mít obrovskou zahradu, abyste mohli pěstovat okrasné stromy. Poradíme vám, jak je volit s ohledem na velikost plochy i co se hodí na venkov a do města. Stromy tvoří...
Z aktuálního čísla

Barevné letničky pro vaše záhonky

Seznamíme vás s krásnými letničkami, které si na slunci přímo libují a některé z nich se sluníčku dokonce podobají. Velkou část letniček si snadno předpěstujete doma za oknem či...
Z aktuálního čísla

Bylinkové království

Zkuste na své zahradě věnovat pěstování bylinek větší prostor. Získáte bohatou sklizeň aromatických a léčivých rostlin a zároveň si vytvoříte zákoutí plné vůně. Mít...

Knihovnička Paní domu – Zahrádkář

Aktuální číslo časopisu Knihovnička Paní domu – Zahrádkář
Knihovnička Paní domu – Zahrádkář 1/2022
1 / 2022
Profil
Možná se zahradničením teprve hodláte začít, možná jste už zkušení pěstitelé a pravidelně sklízíte bylinky i zeleninu a staráte se o okrasné záhony. Anebo třeba hledáte inspiraci pro svou novou zahradu, nebo chcete udělat něco s tou stávající? Naše nová Knihovnička nazvaná „375 skvělých rad pro začínající i zkušené zahrádkáře“ vám poradí se vším. Najdete zde návod, jak naplánovat zahradu, aby odpovídala přesně vašim představám. Aby byla okrasná i užitková a zároveň poskytovala i klidné a příjemné útočiště k relaxaci. Dozvíte se také, jak množit trvalky, jak se starat o živé ploty nebo kdy na jaře posekat trávník. Nedisponujete velkou zahradou, ale máte pouze balkon či terasu? V tom případě jistě oceníte rady na pěstování praktických i okrasných rostlin na balkoně nebo doma v květináči. Na své si zkrátka přijde každý milovník květin a jedlých plodů.
Knihovnička Paní domu – Zahrádkář

Vybudujte si krásnou zahradu

Přemýšlíte o tom, která zahrada pro vás bude ta pravá? Váháte mezi skalkou a okrasnou zahradou nebo mezi zahradou se záhony, ze kterých budete sklízet vaše pěstitelské úspěchy? Možností máte bezpočet. My pro vás máme inspiraci.
Knihovnička Paní domu – Zahrádkář

Trávník jako z pohádky

Hustý a krásně zelený trávník je ozdobou každé zahrádky. Aby však byl vždy precizně upraven, vyžaduje určitou péči. Bohužel jej nestačí pouze posekat. Kromě sečení je potřeba trávník vyživovat, hnojit a poskytovat mu pravidelnou vláhu.
Knihovnička Paní domu – Zahrádkář

Rozkvetlý ovocný sad

Ovoce je pro začínající pěstitele nejvděčnější. Až na počáteční investici vyžaduje méně práce než pěstování zeleniny a ovocné dřeviny navíc mohou i velmi pěkně vypadat. Kdy je nejvhodnější čas pro výsadbu ovocných stromů a keřů?
Knihovnička Paní domu – Zahrádkář

Zpracujte plody vaší práce

Domácí úroda ovoce je pýchou každého pěstitele, ale někdy nás zahrada svou výkonností až zaskočí. Jak nadměrné množství ovoce využít, aby nepřišlo nazmar?
Mediakit

Technické podmínky jsou k dispozici zde.
Všeobecné obchodní podmínky zde.

Obchodníci

Vydavatelství

Kdo se stará o každou stránku časopisu a plní ji maximem zajímavostí, novinek a skvělých článků v každém vydaném čísle, zjistíte zde. Přejeme příjemné čtení.

Přejít na vydavatelství

Soutěže

Soutěžíte v některé z našich populárních soutěží a hledáte výsledky nebo výherce. Držíme place a přejeme hodně štěstí. Vše potřebné najdete právě zde.

Přejít na soutěže

Inzerce

O potřeby vaší příští kampaně se rád postará náš obchodní tým s bohatými zkušenostmi v oblasti reklamy a médií. Pojďme vytvořit příjemnou a úspěšnou spolupráci.

Přejít na inzerci

Předplatné

Postaráme se o doručení každého čísla vašeho oblíbeného časopisu a jeho rychlé dodání až domů. Kompletní nabídku námi nabízených titulů si můžete prohlédnout zde.

Přejít na předplatné

Jsme rádi, že čtete naše časopisy

Patříte totiž mezi 2 300 000 čtenářů, kteří čtou některý z již více než 60 námi vydávaných titulů.
Těší nás, že vás časopisy RF Hobby baví a vážíme si vaší trvalé přízně!

Více o nás