Přeskočit na obsah
Aktuální číslo časopisu Knihovnička Paní domu – Zahrádkář
Aktuální číslo vyšlo 14. 03. 2022
Příští číslo vyjde n/a
Z aktuálního čísla

Nejkrásnější keře a stromy

Dnes už nemusíte mít obrovskou zahradu, abyste mohli pěstovat okrasné stromy. Poradíme vám, jak je volit s ohledem na velikost plochy i co se hodí na venkov a do města. Stromy tvoří...
Z aktuálního čísla

Barevné letničky pro vaše záhonky

Seznamíme vás s krásnými letničkami, které si na slunci přímo libují a některé z nich se sluníčku dokonce podobají. Velkou část letniček si snadno předpěstujete doma za oknem či...
Z aktuálního čísla

Bylinkové království

Zkuste na své zahradě věnovat pěstování bylinek větší prostor. Získáte bohatou sklizeň aromatických a léčivých rostlin a zároveň si vytvoříte zákoutí plné vůně. Mít...

Knihovnička Paní domu – Zahrádkář

Aktuální číslo časopisu Knihovnička Paní domu – Zahrádkář
Knihovnička Paní domu – Zahrádkář 1/2022
1 / 2022
Profil
Možná se zahradničením teprve hodláte začít, možná jste už zkušení pěstitelé a pravidelně sklízíte bylinky i zeleninu a staráte se o okrasné záhony. Anebo třeba hledáte inspiraci pro svou novou zahradu, nebo chcete udělat něco s tou stávající? Naše nová Knihovnička nazvaná „375 skvělých rad pro začínající i zkušené zahrádkáře“ vám poradí se vším. Najdete zde návod, jak naplánovat zahradu, aby odpovídala přesně vašim představám. Aby byla okrasná i užitková a zároveň poskytovala i klidné a příjemné útočiště k relaxaci. Dozvíte se také, jak množit trvalky, jak se starat o živé ploty nebo kdy na jaře posekat trávník. Nedisponujete velkou zahradou, ale máte pouze balkon či terasu? V tom případě jistě oceníte rady na pěstování praktických i okrasných rostlin na balkoně nebo doma v květináči. Na své si zkrátka přijde každý milovník květin a jedlých plodů.
Knihovnička Paní domu – Zahrádkář

Vybudujte si krásnou zahradu

Přemýšlíte o tom, která zahrada pro vás bude ta pravá? Váháte mezi skalkou a okrasnou zahradou nebo mezi zahradou se záhony, ze kterých budete sklízet vaše pěstitelské úspěchy? Možností máte bezpočet. My pro vás máme inspiraci.
Knihovnička Paní domu – Zahrádkář

Trávník jako z pohádky

Hustý a krásně zelený trávník je ozdobou každé zahrádky. Aby však byl vždy precizně upraven, vyžaduje určitou péči. Bohužel jej nestačí pouze posekat. Kromě sečení je potřeba trávník vyživovat, hnojit a poskytovat mu pravidelnou vláhu.
Knihovnička Paní domu – Zahrádkář

Rozkvetlý ovocný sad

Ovoce je pro začínající pěstitele nejvděčnější. Až na počáteční investici vyžaduje méně práce než pěstování zeleniny a ovocné dřeviny navíc mohou i velmi pěkně vypadat. Kdy je nejvhodnější čas pro výsadbu ovocných stromů a keřů?
Knihovnička Paní domu – Zahrádkář

Zpracujte plody vaší práce

Domácí úroda ovoce je pýchou každého pěstitele, ale někdy nás zahrada svou výkonností až zaskočí. Jak nadměrné množství ovoce využít, aby nepřišlo nazmar?
 • Redakce Knihovnička Paní domu - Zahrádkář
  281 000 735
 • Karla Pelikánová
  Šéfredaktorka
  281 000 735
 • Michal Řehák
  Art director
  281 000 778
 • Pavla Zvěřinová
  Korektorka
  281 090 605
 • Kateřina Dbalá
  Obrazová redaktorka
  281 000 735
Mediakit

Technické podmínky jsou k dispozici zde.
Všeobecné obchodní podmínky zde.

Obchodníci

Vydavatelství

Kdo se stará o každou stránku časopisu a plní ji maximem zajímavostí, novinek a skvělých článků v každém vydaném čísle, zjistíte zde. Přejeme příjemné čtení.

Přejít na vydavatelství

Soutěže

Soutěžíte v některé z našich populárních soutěží a hledáte výsledky nebo výherce. Držíme place a přejeme hodně štěstí. Vše potřebné najdete právě zde.

Přejít na soutěže

Inzerce

O potřeby vaší příští kampaně se rád postará náš obchodní tým s bohatými zkušenostmi v oblasti reklamy a médií. Pojďme vytvořit příjemnou a úspěšnou spolupráci.

Přejít na inzerci

Předplatné

Postaráme se o doručení každého čísla vašeho oblíbeného časopisu a jeho rychlé dodání až domů. Kompletní nabídku námi nabízených titulů si můžete prohlédnout zde.

Přejít na předplatné

Jsme rádi, že čtete naše časopisy

Patříte totiž mezi 2 300 000 čtenářů, kteří čtou některý z již více než 60 námi vydávaných titulů.
Těší nás, že vás časopisy RF Hobby baví a vážíme si vaší trvalé přízně!

Více o nás