Přeskočit na obsah
Aktuální číslo časopisu Můj čas na kafíčko pro vaše hobby a volný čas
Aktuální číslo vyšlo 16. 11. 2022
Příští číslo vyjde 14. 12. 2022
Z aktuálního čísla

Dárečky přímo od srdce

Také každoročně přemýšlíte, čím obdarovat své nejbližší a často tápete? Vlastnoručně dělané dárky zažívají velký boom. A dobrou zprávou je, že vás to nemusí stát ani...
Z aktuálního čísla

Jmelí není jen symbol Vánoc, ale i zázračný lék

Vánoce už se blíží a přípravy jsou v plném proudu. Snad nikdo si je nedovede představit bez jmelí, pod kterým se tak rádi líbáme. A čím více bobulek má, tím lépe. Pokud se...
Z aktuálního čísla

Nádherné dekorace z pomeranče

Omamná vůně citrusů ke svátkům nedomyslitelně patří. Je však velká škoda položit je jen tak na mísu. Zapíchejte do pomerančů například hřebíček a vytvořte nádherné...

Předplatné

Předplaťte si oblíbený časopis pohodlně, bez shánění v trafice.
Každé číslo vám doručíme přímo do vaší schránky.
Udělejte radost svým blízkým a věnujte
jim předplatné s dárkovým certifikátem.

Objednat

Můj čas na kafíčko pro vaše hobby a volný čas

Aktuální číslo časopisu Můj čas na kafíčko pro vaše hobby a volný čas
Můj čas na kafíčko pro vaše hobby a volný čas 12/2022
12 / 2022
Můj čas na kafíčko pro vaše hobby a volný čas 11/2022
11 / 2022
Můj čas na kafíčko pro vaše hobby a volný čas 10/2022
10 / 2022
Můj čas na kafíčko pro vaše hobby a volný čas 9/2022
9 / 2022
Můj čas na kafíčko pro vaše hobby a volný čas 8/2022
8 / 2022
Můj čas na kafíčko pro vaše hobby a volný čas 7/2022
7 / 2022
Můj čas na kafíčko pro vaše hobby a volný čas 6/2022
6 / 2022
Můj čas na kafíčko pro vaše hobby a volný čas 5/2022
5 / 2022
Můj čas na kafíčko pro vaše hobby a volný čas 4/2022
4 / 2022
Můj čas na kafíčko pro vaše hobby a volný čas 3/2022
3 / 2022
Profil
Časopis plný šikovných nápadů pro milovníky zahrady, květin a voňavých bylinek, chalupaření, kreativního tvoření, domácích mazlíčků a kulinářských delikates. Můj čas na kafíčko HOBBY nabízí praktického průvodce vaší zahradou, skvělé tipy na dekorace, ruční práce a jiné tvoření, mnohé z nich s postupem krok za krokem. Pamatuje i na chataře a chalupáře, kterým každý měsíc přináší inspiraci i praktické tipy, ale také na chovatele mazlíčků, i na ty, jejichž koníčkem je kuchyně a vaření. Najdete zde nápady, jak mít stále útulný domov. A jako správný hobby magazín nabízí i okénko pro vaše zájmy, koníčky a zábavu. Zkrátka je to časopis, který nikdy nevyhodíte, ale budete se k němu rádi vracet.
Můj čas na kafíčko pro vaše hobby a volný čas

Zahrada

Přečtěte si, co je třeba aktuálně zvládnout v sezoně, pusťte se s námi do tvorby okrasné zahrady, která se stane vaší pýchou, vhod vám přijdou rady a tipy pro pěstitele ovoce a zeleniny, a to návrhy na nové odrůdy i na moderní způsoby pěstování. Pojďte s námi pěstovat bylinky a zařiďte si zelenou lékárnu, seznamte se s pěstováním a zahradou v bio stylu. S našimi návody pečujte o rostliny v bytě, na balkoně nebo na terase. Vaše problémy vyřeší zahradní profesionálové a rostlinolékaři.
Můj čas na kafíčko pro vaše hobby a volný čas

Kreativní tvoření

Kreativita je nám dána do vínku. Pojďte ji s námi rozvíjet a vyrobte si své vlastní dekorace, chopte se ručních prací nebo vyzkoušejte vychytané nápady pro zahradu, byt i chalupu. Díky snadným návodům a podrobným postupům krok za krokem své výtvory hravě zvládnete a zvýšíte si tak své sebevědomí i radost z tvoření. Vyrobte si i svůj parfém, šumivou pěnu do koupele, voňavý krém, aviváž, ale třeba také slaný dort nebo jedlou kytici. A své výtvory pak můžete s láskou darovat přátelům.
Můj čas na kafíčko pro vaše hobby a volný čas

Útulný domov

V každém čísle najdete skvělé rady a tipy, jak si vyzdobit svůj domov, abyste se v něm vy, vaše rodina i hosté cítili báječně. Není třeba velkých stavebních úprav, mnohdy stačí jen maličkost, která pokoj dotvoří do dokonalosti a dodá mu šmrnc a jiskru. Staňte se mistry detailů a nahlédněte s námi do světa bydlení. Jak vybrat záclonu nebo koberec? Jaký je rozdíl mezi komodou a konzolovým stolkem? Jaké křeslo zvolit do pokoje? Odpovědi na tyto a další otázky najdete právě v rubrice Útulný domov.
Můj čas na kafíčko pro vaše hobby a volný čas

Skvělé recepty

Máte rádi sladké nebo jste spíš na maso? Ať jste odpověděli jakkoli, na stránkách receptů najdete obojí. A ještě mnohem víc. Zpracujte své bylinky, připravte výborné pesto, kimči nebo čalamádu. Pusťte se do klasiky, ale objevujte i netradiční recepty. Vařte s chutí s našimi vyzkoušenými recepty, které vás nikdy nezklamou. Překvapte svou rodinu pochoutkami, při kterých se jim budou sliny sbíhat. S přehledem a s lehkostí jim naservírujte i to nejlepší ze světa kulinaření a gurmánských specialit.
 • Redakce Můj čas na kafíčko pro vaše hobby a volný čas
  281 000 760
  hobby@rf-hobby.cz
 • Karolína Bušková
  Šéfredaktorka
  281 000 760
 • Martina Trhliková
  Grafička
  281 090 681
 • Blanka Konrádová
  Obrazová redaktorka
  281 000 704
 • Bohunka Marková
  Jazyková korektorka
  281 090 681
Mediakit

Mediakit časopisu Můj čas na kafíčko pro vaše hobby a volný čas si můžete stáhnout zde.
Technické podmínky jsou k dispozici zde.
Všeobecné obchodní podmínky zde.

Obchodníci
Předplatné

Předplaťte si oblíbený časopis pohodlně, bez shánění v trafice. Každé číslo vám doručíme přímo do vaší schránky. Udělejte radost svým blízkým a věnujte jim předplatné s dárkovým certifikátem.

Objednat

Podmínky

Obchodní podmínky předplatného si můžete stáhnout zde.

Nenechte si nic ujít

Sledujte nás na sociálních sítích.

Vydavatelství

Kdo se stará o každou stránku časopisu a plní ji maximem zajímavostí, novinek a skvělých článků v každém vydaném čísle, zjistíte zde. Přejeme příjemné čtení.

Přejít na vydavatelství

Soutěže

Soutěžíte v některé z našich populárních soutěží a hledáte výsledky nebo výherce. Držíme place a přejeme hodně štěstí. Vše potřebné najdete právě zde.

Přejít na soutěže

Inzerce

O potřeby vaší příští kampaně se rád postará náš obchodní tým s bohatými zkušenostmi v oblasti reklamy a médií. Pojďme vytvořit příjemnou a úspěšnou spolupráci.

Přejít na inzerci

Předplatné

Postaráme se o doručení každého čísla vašeho oblíbeného časopisu a jeho rychlé dodání až domů. Kompletní nabídku námi nabízených titulů si můžete prohlédnout zde.

Přejít na předplatné

Jsme rádi, že čtete naše časopisy

Patříte totiž mezi 2 300 000 čtenářů, kteří čtou některý z již více než 60 námi vydávaných titulů.
Těší nás, že vás časopisy RF Hobby baví a vážíme si vaší trvalé přízně!

Více o nás