Přeskočit na obsah
Aktuální číslo časopisu Můj čas na kafíčko pro vaše hobby a volný čas
Aktuální číslo vyšlo 11. 4. 2024
Příští číslo vyjde 13. 5. 2024
Z aktuálního čísla

Květinová terapie všude kolem vás

Květiny prokazatelně zlepšují naši náladu. Krásně voní a hrají všemi barvami. Tak se jimi pořádně obklopte! Je úplně jedno jestli máte velkou zahradu nebo jenom malý kousíček...
Z aktuálního čísla

Krásné dekorace z něžné krajky

Myslíte si, že je krajka moc retro? Ale kdeže! Nemusíte hned sahat po parádním ubrusu, stačí jen pár zajímavých dekorací a uvidíte, jak báječně bude interiér vypadat. Vytvořit z...
Z aktuálního čísla

Bylinkaření je stále v kurzu

Vyjít si do přírody, načerpat energii a ještě u toho nasbírat bylinky, které vám vytrhnou trn z paty, když vás potrápí nějaký zdravotní problém. Je samozřejmě jednodušší...

Předplatné

Předplaťte si oblíbený časopis pohodlně, bez shánění v trafice.
Každé číslo vám doručíme přímo do vaší schránky.
Udělejte radost svým blízkým a věnujte
jim předplatné s dárkovým certifikátem.

Objednat

ePředplatné

S elektronickým předplatným máte svůj časopis stále po ruce.
Na počítači, tabletu nebo v telefonu.
A dárkovým certifikátem můžete udělat
velkou radost i svým blízkým.

Objednat

Můj čas na kafíčko pro vaše hobby a volný čas

Aktuální číslo časopisu Můj čas na kafíčko pro vaše hobby a volný čas
Můj čas na kafíčko pro vaše hobby a volný čas 5/2024
5 / 2024
Můj čas na kafíčko pro vaše hobby a volný čas 4/2024
4 / 2024
Můj čas na kafíčko pro vaše hobby a volný čas 3/2024
3 / 2024
Můj čas na kafíčko pro vaše hobby a volný čas 2/2024
2 / 2024
Můj čas na kafíčko pro vaše hobby a volný čas 1/2024
1 / 2024
Můj čas na kafíčko pro vaše hobby a volný čas 12/2023
12 / 2023
Můj čas na kafíčko pro vaše hobby a volný čas 11/2023
11 / 2023
Můj čas na kafíčko pro vaše hobby a volný čas 10/2023
10 / 2023
Můj čas na kafíčko pro vaše hobby a volný čas 9/2023
9 / 2023
Můj čas na kafíčko pro vaše hobby a volný čas 8/2023
8 / 2023
Profil
Časopis plný šikovných nápadů pro milovníky zahrady, květin a voňavých bylinek, chalupaření, kreativního tvoření, domácích mazlíčků a kulinářských delikates. Můj čas na kafíčko HOBBY nabízí praktického průvodce vaší zahradou, skvělé tipy na dekorace, ruční práce a jiné tvoření, mnohé z nich s postupem krok za krokem. Pamatuje i na chataře a chalupáře, kterým každý měsíc přináší inspiraci i praktické tipy, ale také na chovatele mazlíčků, i na ty, jejichž koníčkem je kuchyně a vaření. Najdete zde nápady, jak mít stále útulný domov. A jako správný hobby magazín nabízí i okénko pro vaše zájmy, koníčky a zábavu. Zkrátka je to časopis, který nikdy nevyhodíte, ale budete se k němu rádi vracet.
Můj čas na kafíčko pro vaše hobby a volný čas

Zahrada

Přečtěte si, co je třeba aktuálně zvládnout v sezoně, pusťte se s námi do tvorby okrasné zahrady, která se stane vaší pýchou, vhod vám přijdou rady a tipy pro pěstitele ovoce a zeleniny, a to návrhy na nové odrůdy i na moderní způsoby pěstování. Pojďte s námi pěstovat bylinky a zařiďte si zelenou lékárnu, seznamte se s pěstováním a zahradou v bio stylu. S našimi návody pečujte o rostliny v bytě, na balkoně nebo na terase. Vaše problémy vyřeší zahradní profesionálové a rostlinolékaři.
Můj čas na kafíčko pro vaše hobby a volný čas

Kreativní tvoření

Kreativita je nám dána do vínku. Pojďte ji s námi rozvíjet a vyrobte si své vlastní dekorace, chopte se ručních prací nebo vyzkoušejte vychytané nápady pro zahradu, byt i chalupu. Díky snadným návodům a podrobným postupům krok za krokem své výtvory hravě zvládnete a zvýšíte si tak své sebevědomí i radost z tvoření. Vyrobte si i svůj parfém, šumivou pěnu do koupele, voňavý krém, aviváž, ale třeba také slaný dort nebo jedlou kytici. A své výtvory pak můžete s láskou darovat přátelům.
Můj čas na kafíčko pro vaše hobby a volný čas

Útulný domov

V každém čísle najdete skvělé rady a tipy, jak si vyzdobit svůj domov, abyste se v něm vy, vaše rodina i hosté cítili báječně. Není třeba velkých stavebních úprav, mnohdy stačí jen maličkost, která pokoj dotvoří do dokonalosti a dodá mu šmrnc a jiskru. Staňte se mistry detailů a nahlédněte s námi do světa bydlení. Jak vybrat záclonu nebo koberec? Jaký je rozdíl mezi komodou a konzolovým stolkem? Jaké křeslo zvolit do pokoje? Odpovědi na tyto a další otázky najdete právě v rubrice Útulný domov.
Můj čas na kafíčko pro vaše hobby a volný čas

Skvělé recepty

Máte rádi sladké nebo jste spíš na maso? Ať jste odpověděli jakkoli, na stránkách receptů najdete obojí. A ještě mnohem víc. Zpracujte své bylinky, připravte výborné pesto, kimči nebo čalamádu. Pusťte se do klasiky, ale objevujte i netradiční recepty. Vařte s chutí s našimi vyzkoušenými recepty, které vás nikdy nezklamou. Překvapte svou rodinu pochoutkami, při kterých se jim budou sliny sbíhat. S přehledem a s lehkostí jim naservírujte i to nejlepší ze světa kulinaření a gurmánských specialit.
 • Redakce Můj čas na kafíčko pro vaše hobby a volný čas
  281 000 760
  hobby@rf-hobby.cz
 • Karolína Bušková
  Šéfredaktorka
  281 000 760
 • Dagmar Adamová
  Grafička
  281 000 722
 • Blanka Konrádová
  Obrazová redaktorka
  281 000 704
 • Bohunka Marková
  Jazyková korektorka
  281 000 760
Mediakit

Mediakit časopisu Můj čas na kafíčko pro vaše hobby a volný čas si můžete stáhnout zde.
Technické podmínky jsou k dispozici zde.
Všeobecné obchodní podmínky zde.

Obchodníci
Předplatné

Předplaťte si oblíbený časopis pohodlně, bez shánění v trafice. Každé číslo vám doručíme přímo do vaší schránky. Udělejte radost svým blízkým a věnujte jim předplatné s dárkovým certifikátem.

Objednat

ePŘEDPLATNÉ

S elektronickým předplatným máte svůj časopis stále po ruce. Na počítači, tabletu nebo v telefonu. A dárkovým certifikátem můžete udělat velkou radost i svým blízkým.

Objednat

Podmínky

Obchodní podmínky předplatného si můžete stáhnout zde.

Nenechte si nic ujít

Sledujte nás na sociálních sítích.

Předplatné

Postaráme se o doručení každého čísla vašeho oblíbeného časopisu a jeho rychlé dodání až domů. Kompletní nabídku námi nabízených titulů si můžete prohlédnout zde.

Přejít na předplatné

Vydavatelství

Kdo se stará o každou stránku časopisu a plní ji maximem zajímavostí, novinek a skvělých článků v každém vydaném čísle, zjistíte zde. Přejeme příjemné čtení.

Přejít na vydavatelství

Soutěže

Soutěžíte v některé z našich populárních soutěží a hledáte výsledky nebo výherce. Držíme place a přejeme hodně štěstí. Vše potřebné najdete právě zde.

Přejít na soutěže

Inzerce

O potřeby vaší příští kampaně se rád postará náš obchodní tým s bohatými zkušenostmi v oblasti reklamy a médií. Pojďme vytvořit příjemnou a úspěšnou spolupráci.

Přejít na inzerci

Jsme rádi, že čtete naše časopisy

Patříte totiž mezi 2 300 000 čtenářů, kteří čtou některý z již více než 60 námi vydávaných titulů.
Těší nás, že vás časopisy RF Hobby baví a vážíme si vaší trvalé přízně!

Více o nás

Více o nás