Skip to content
Aktuální číslo časopisu Můj čas na kafíčko – horoskopy
Aktuální číslo vyšlo 9. 9. 2020
Příští číslo vyjde 9.9. 2020
Z aktuálního čísla

Co vám prozradí KARTY?

Rok 2020 není o létání ve hvězdách. Je to rok zřeknutí se všeho starého a vykročení k novému. Vše zlé jednou končí. Čekají vás nové začátky. Naučíte se stát nohami na...
Z aktuálního čísla

Léčení s kameny

V roce 2020 máte šanci pochopit vše, co se vám děje. Bude to rok, kdy můžete svůj život uvést do rovnováhy.  Správná kombinace léčivých kamenů vám přinese uklidnění mysli a...
Z aktuálního čísla

Hvězdy radí hvězdám!

Co všechno čeká a nemine vaše oblíbené české celebrity v magickém roce 2020? Podle astrologické předpovědi vám prozradíme, jaké vzestupy i pády prožijí oblíbení herci a zpěváci.

ePředplatné

S elektronickým předplatným máte svůj časopis stále po ruce.
Na počítači, tabletu nebo v telefonu.
A dárkovým certifikátem můžete udělat
velkou radost i svým blízkým.

Objednat

Můj čas na kafíčko – horoskopy

Aktuální číslo časopisu Můj čas na kafíčko – horoskopy
  • 4KartyCo prozradí karty
  • 19-22Magie úplňkuTajemná síla Měsíce
  • 23-36AstrologieNejpřesnější horoskop
  • 45-55NumerologieŽivotní čísla
  • 57-63Poselství andělůPod ochranou archandělů
  • 64-65RituályMagické runy
Můj čas na kafíčko – horoskopy 1/2021
1 / 2021
Můj čas na kafíčko – horoskopy 1/2019
1 / 2019
Můj čas na kafíčko – horoskopy 1/2018
1 / 2018
Můj čas na kafíčko – horoskopy 1/2017
1 / 2017
Můj čas na kafíčko – horoskopy 1/2016
1 / 2016
Můj čas na kafíčko – horoskopy 1/2015
1 / 2015
Profil
Nejlepší a nejpodrobnější věštby od předních odborníků vám prozradí, co vás čeká a nemine v roce 2017! Hvězdy, karty, čísla a biorytmy vám poradí, kdy vás čeká úspěch, štěstí a láska! S naším unikátním speciálem nepropásnete své šťastné dny!
Můj čas na kafíčko – horoskopy

Astrologie

Co prozradí hvězdy? Jaký bude rok 2017? Co vše vám přinese? Na co se můžete těšit? A na co si dát pozor? Hvězdy vám odhalí, co vás čeká! Ptáte se zvědavě hvězd, jestli pro vás bude rok 2017 šťastnější? Přinese vám zdraví, lásku, hojnost a spokojenost? Jak zvládnete vzestupy i pády? Planety naší sluneční soustavy vám odhalí všechno, co potřebujete znát!
Můj čas na kafíčko – horoskopy

Numerologie

Věštby podle čísel! Přichází rok jedničky! Rok 2017 je součtem čísel 2 + 0 + 1 + 7 ve znamení čísla 1. Rok nových začátků! Pusťte se do nové životní etapy s důvěrou! Rokem 2017 začínáme nový devítiletý cyklus. Staré končí a nové začíná. Energie jedničky způsobí, že pocítíte silný příliv energie a inspirace a začnete si víc věřit.
Můj čas na kafíčko – horoskopy

Výklad karet

Karty vám odhalí osud! Vykládací tajemné karty Lenormand vám radí: Budoucnost si tvoříte jen vy sami, svým myšlením a jednáním! V roce 2017 vykročíte odvážně za svým štěstím. Ale buďte opatrní, aby vaše štěstí nebylo pošramoceno neštěstím někoho jiného. V tom případě by vám všechny vaše skutky vrátily jako bumerang.
Můj čas na kafíčko – horoskopy

Biorytmy roku 2017

Energie ve všech měsících! Po náročném boji z roku 2016 přichází čas odpočinku a regenerace! Situace, které vás už dlouho tížily, se dokončí. Napjaté vztahy se zacelí, uzdraví a propustí ze vzájemné vazby. Metoda zjišťování biorytmů a astrotarotu - spojení astrologie a tarotových karet vám prozradí, co vás čeká v každém měsíci roku 2017.
Mediakit

Technické podmínky jsou k dispozici zde.
Všeobecné obchodní podmínky zde.

ePŘEDPLATNÉ

S elektronickým předplatným máte svůj časopis stále po ruce. Na počítači, tabletu nebo v telefonu. A dárkovým certifikátem můžete udělat velkou radost i svým blízkým.

Objednat

Podmínky

Obchodní podmínky předplatného si můžete stáhnout zde.

Vydavatelství

Kdo se stará o každou stránku časopisu a plní ji maximem zajímavostí, novinek a skvělých článků v každém vydaném čísle, zjistíte zde. Přejeme příjemné čtení.

Přejít na vydavatelství

Soutěže

Soutěžíte v některé z našich populárních soutěží a hledáte výsledky nebo výherce. Držíme place a přejeme hodně štěstí. Vše potřebné najdete právě zde.

Přejít na soutěže

Inzerce

O potřeby vaší příští kampaně se rád postará náš obchodní tým s bohatými zkušenostmi v oblasti reklamy a médií. Pojďme vytvořit příjemnou a úspěšnou spolupráci.

Přejít na inzerci

Předplatné

Postaráme se o doručení každého čísla vašeho oblíbeného časopisu a jeho rychlé dodání až domů. Kompletní nabídku námi nabízených titulů si můžete prohlédnout zde.

Přejít na předplatné

Jsme rádi, že čtete naše časopisy

Patříte totiž mezi 2 300 000 čtenářů, kteří čtou některý z již více než 60 námi vydávaných titulů.
Těší nás, že vás časopisy RF Hobby baví a vážíme si vaší trvalé přízně!

Více o nás