Skip to content
Aktuální číslo časopisu Můj čas na kafíčko – horoskopy
Aktuální číslo vyšlo 14. 9. 2018
Příští číslo vyjde 13. 9. 2019
Z aktuálního čísla

Taroskop 2018

Nenechte se nikým vmanipulovat do rychlých rozhodnutí, o nichž nejste opravdu ze srdce přesvědčeni, že budou prospěšné, především pro vás samotné. Nedopusťte, aby se vám starosti...
Z aktuálního čísla

Co říkají léčivé kameny?

Po celý rok 2018 noste u sebe čtyři ochranné kameny: křišťál, růženín, chryzopras a rodochrozit. Odstraní stres, napění, pomohou odpouštět křivdy a projevit lásku a city. Dodají...
Z aktuálního čísla

Hvězdy radí hvězdám

Rok 2018 se stává pro zpěváka velkou nadějí. Ve druhé polovině 2018 hovoří o zázračném zhoupnutí k lepšímu. Je to období, kdy je velká šance, že budou nebezpečí na delší...

ePředplatné

S elektronickým předplatným máte svůj časopis stále po ruce.
Na počítači, tabletu nebo v telefonu.
A dárkovým certifikátem můžete udělat
velkou radost i svým blízkým.

Objednat

Můj čas na kafíčko – horoskopy

Aktuální číslo časopisu Můj čas na kafíčko – horoskopy
  • 4Čínský horoskopCo přinese rok štědrého vepře podle horoskopu z exotického a také velmi vzdáleného Orientu?
  • 5-17Věstba podle planet a hvězdBude pro vás rok 2019 šťastnější?
  • 18-31Co čeká celebrity?Co se všechno stane v osobním životě vašich oblíbených herců a zpěváků?
  • 32Léčivé kamenyLéčivé krystaly a kamenty vám mohou pomoci odstranit problém či nějakou nemoc z vašeho života.
  • 33-39Věštba podle RUNMagické kameny s tajemnými mystickými znaky, s kterými věštili i dávní mudrcové, vám odhalí vaši budoucnost.
  • 40-42Tibetský horoskop pro ochranuPočívejte se, jaké silové ochranné zvíře vám v příštím roce propůjčí svou energii a moc.
  • 43-55Výklad podle tarotových karetVykládací tajemné karty ZLATÝ TAROT vám radí: Budoucnost si tvoříte jenom vy sami svým myšlením a jednáním!
  • 56-63Věštba podle číselPříchází rok trojky!
  • 64-68Energická místa pro vásPři jakých činnostech a na jakých místech se vám bude opravdu dařit?
Můj čas na kafíčko – horoskopy 1/2018
1 / 2018
Můj čas na kafíčko – horoskopy 1/2017
1 / 2017
Můj čas na kafíčko – horoskopy 1/2016
1 / 2016
Můj čas na kafíčko – horoskopy 1/2015
1 / 2015
Profil
Nejlepší a nejpodrobnější věštby od předních odborníků vám prozradí, co vás čeká a nemine v roce 2017! Hvězdy, karty, čísla a biorytmy vám poradí, kdy vás čeká úspěch, štěstí a láska! S naším unikátním speciálem nepropásnete své šťastné dny!
Můj čas na kafíčko – horoskopy

Astrologie

Co prozradí hvězdy? Jaký bude rok 2017? Co vše vám přinese? Na co se můžete těšit? A na co si dát pozor? Hvězdy vám odhalí, co vás čeká! Ptáte se zvědavě hvězd, jestli pro vás bude rok 2017 šťastnější? Přinese vám zdraví, lásku, hojnost a spokojenost? Jak zvládnete vzestupy i pády? Planety naší sluneční soustavy vám odhalí všechno, co potřebujete znát!
Můj čas na kafíčko – horoskopy

Numerologie

Věštby podle čísel! Přichází rok jedničky! Rok 2017 je součtem čísel 2 + 0 + 1 + 7 ve znamení čísla 1. Rok nových začátků! Pusťte se do nové životní etapy s důvěrou! Rokem 2017 začínáme nový devítiletý cyklus. Staré končí a nové začíná. Energie jedničky způsobí, že pocítíte silný příliv energie a inspirace a začnete si víc věřit.
Můj čas na kafíčko – horoskopy

Výklad karet

Karty vám odhalí osud! Vykládací tajemné karty Lenormand vám radí: Budoucnost si tvoříte jen vy sami, svým myšlením a jednáním! V roce 2017 vykročíte odvážně za svým štěstím. Ale buďte opatrní, aby vaše štěstí nebylo pošramoceno neštěstím někoho jiného. V tom případě by vám všechny vaše skutky vrátily jako bumerang.
Můj čas na kafíčko – horoskopy

Biorytmy roku 2017

Energie ve všech měsících! Po náročném boji z roku 2016 přichází čas odpočinku a regenerace! Situace, které vás už dlouho tížily, se dokončí. Napjaté vztahy se zacelí, uzdraví a propustí ze vzájemné vazby. Metoda zjišťování biorytmů a astrotarotu - spojení astrologie a tarotových karet vám prozradí, co vás čeká v každém měsíci roku 2017.
Mediakit

Technické podmínky jsou k dispozici zde.
Všeobecné obchodní podmínky zde.

ePŘEDPLATNÉ

S elektronickým předplatným máte svůj časopis stále po ruce. Na počítači, tabletu nebo v telefonu. A dárkovým certifikátem můžete udělat velkou radost i svým blízkým.

Objednat

Podmínky

Obchodní podmínky předplatného si můžete stáhnout zde.

Vydavatelství

Kdo se stará o každou stránku časopisu a plní ji maximem zajímavostí, novinek a skvělých článků v každém vydaném čísle, zjistíte zde. Přejeme příjemné čtení.

Přejít na vydavatelství

Soutěže

Soutěžíte v některé z našich populárních soutěží a hledáte výsledky nebo výherce. Držíme place a přejeme hodně štěstí. Vše potřebné najdete právě zde.

Přejít na soutěže

Inzerce

O potřeby vaší příští kampaně se rád postará náš obchodní tým s bohatými zkušenostmi v oblasti reklamy a médií. Pojďme vytvořit příjemnou a úspěšnou spolupráci.

Přejít na inzerci

Předplatné

Postaráme se o doručení každého čísla vašeho oblíbeného časopisu a jeho rychlé dodání až domů. Kompletní nabídku námi nabízených titulů si můžete prohlédnout zde.

Přejít na předplatné

Jsme rádi, že čtete naše časopisy

Patříte totiž mezi 2 300 000 čtenářů, kteří čtou některý z již více než 60 námi vydávaných titulů.
Těší nás, že vás časopisy RF Hobby baví a vážíme si vaší trvalé přízně!

Více o nás